Miloš Kant

Profese: milionář, podnikatel, majitel nočních podniků

Související celebrity

Životopis

Milionář Miloš Kant na sebe upoutal pozornost médií, když v květnu 2019 na červeném koberci v Cannes požádal o ruku svou tehdejší přítelkyni Margaritu Aranhaovou.

Boháč k majetku přišel zejména díky nočním podnikům, které vlastní ve švýcarském Lucernu. Obecně noční kluby mívají pověst podniků, v nichž se srocují kriminální živly a dochází tam k užívání zákonem nepovolených látek. Ani podniky Miloše Kanta prý nejsou výjimkou.

MILOŠ KANT - PLÁNY NA RODINU

Podle zahraničních médií Miloš Kant v roce 2013 skončil na několik dní ve vazbě. Měl násilím donutit své zaměstnance, aby mu vrátili několik výplat, protože mu údajně z pokladny ukradli v přepočtu 5,8 milionu korun. Podnikatel nakonec vyvázl jen s pokutou.

O MILOŠI KANTOVI ČTĚTE ZDE>>

Třiašedesátiletý Miloš Kant se s pětadvacetiletou Margaritou Aranhaovou seznámil na jaře 2019 v nočním podniku Princesse the Club, kde tančila u tyče. O ruku ji požádal po šestitýdenním vztahu na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes, kde poklekl přímo na červeném koberci. Jejich vztah však neměl dlouhého trvání.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Marie Steinová
Marie Steinová
zobrazit profil Josef Bernard
Josef Bernard
zobrazit profil Lenka Kozlová
Lenka Kozlová
zobrazit profil František Procházka
František Procházka
zobrazit profil Alena Gajdůšková
Alena Gajdůšková
zobrazit profil Jiří Cieńciała
Jiří Cieńciała
zobrazit profil Adriana Krnáčová
Adriana Krnáčová
zobrazit profil Ivan Roubal
Ivan Roubal