Sisa Sklovská | Celebwiki.cz

Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Ivana Gottová se hodně zlobí! To, co plánujete, je bezohledné, píše v prohlášení Ivana Gottová se hodně zlobí! To, co plánujete, je bezohledné, píše v prohlášení Není to ještě ani dva měsíce od chvíle, kdy nás navždy opustil zpěvák Karel Gott (†80), ale už teď… číst článek
Hříšná Sisa Sklovská (54) nahoře bez! Svlékla se pro dobrou věc Hříšná Sisa Sklovská (54) nahoře bez! Svlékla se pro dobrou věc Když jde o dobrou věc, tak jde do všeho. Slovenská diva Sisa Sklovská (54) podpořila boj proti rakovině… číst článek
Sklovská v šoku: Lékařská vyšetření odkryla krutou pravdu! Sklovská v šoku: Lékařská vyšetření odkryla krutou pravdu! Slovenská zpěvačka Sisa Sklovská (51) má za sebou další operaci. Na doporučení přátel podstoupila… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Janda
Petr Janda
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška
zobrazit profil Martina Balogová
Martina Balogová
zobrazit profil Sam Smith
Sam Smith
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr