Sisa Sklovská

Datum narození: 13. 10. 1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Sisa Sklovská (55): Po 9 operacích v plavkách! A druhá svatba je na spadnutí Sisa Sklovská (55): Po 9 operacích v plavkách! A druhá svatba je na spadnutí Slovenská diva Sisa Sklovská (55) snad nestárne. Po devíti zákrocích, kdy jí lékaři doslova rekonstr... číst článek
Muzikálová hvězda Sisa Sklovská (55) zpátky v nemocnici: Komplikace po operaci! Muzikálová hvězda Sisa Sklovská (55) zpátky v nemocnici: Komplikace po operaci! Slovenská diva Sisa Sklovská (55) je v nemocnici víc než doma. Jen pár dnů po poslední operaci se zp... číst článek
Slovenská diva Sisa Sklovská (55): Stojí nahá v zahradě! Slovenská diva Sisa Sklovská (55): Stojí nahá v zahradě! Samými originálními dárky překvapuje Sisa Sklovská (55) svého muže Juraje Lelkese (70). Bývalý ředit... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michaela Nosková
Michaela Nosková
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Hana Hegerová
Hana Hegerová
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Eva Urbanová
Eva Urbanová
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Juwana Jenkins
Juwana Jenkins