Sisa Sklovská | Celebwiki.cz

Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Šokovaná Sisa Sklovská (54): Překvapivá zpráva! Šokovaná Sisa Sklovská (54): Překvapivá zpráva! Takovouto zprávu známá slovenská zpěvačka nečekala. Sisu Sklovskou (54) překvapil Literární fond… číst článek
Sklovská už musela zasáhnout: Neodkladný zákrok manžela! Sklovská už musela zasáhnout: Neodkladný zákrok manžela! Zpěvačka Sisa Sklovská musí svého manžela pořádně hlídat. Bez ní by totiž nedošel ani na zákrok,… číst článek
Sisa Sklovská musela zasáhnout! Manžela (68) přemluvila k nevyhnutelné operaci Sisa Sklovská musela zasáhnout! Manžela (68) přemluvila k nevyhnutelné operaci Slovenská zpěvačka Sisa Sklovská (54) je přesvědčená, že muži jsou daleko větší „bábovky“ nežli ženy.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Václav Ševčík
Václav Ševčík
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel
zobrazit profil Martina Šnytová
Martina Šnytová
zobrazit profil Jaromír Nohavica
Jaromír Nohavica
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Markéta Mátlová
Markéta Mátlová