Sisa Sklovská | Celebwiki.cz

Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Namyšlenec a ponožkový král! Slováci nemůžou Dykovi odpustit ostudu na plese Namyšlenec a ponožkový král! Slováci nemůžou Dykovi odpustit ostudu na plese Tak tohle nám naši slovenští bratři hned tak neodpustí. Na jejich prestižní akci nazvané Ples v opeře,… číst článek
Slovenský Ples v opeře: Kdo zazářil a kdo dostal stopku? Slovenský Ples v opeře: Kdo zazářil a kdo dostal stopku? Slovenský Ples v opeře je každý rok přehlídkou nejenom luxusních rób a elegantního tance, ale také… číst článek
Šokovaná Sisa Sklovská (54): Překvapivá zpráva! Šokovaná Sisa Sklovská (54): Překvapivá zpráva! Takovouto zprávu známá slovenská zpěvačka nečekala. Sisu Sklovskou (54) překvapil Literární fond… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Hana Hegerová
Hana Hegerová