Sisa Sklovská | Celebwiki.cz

Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Sisa Sklovská s manželem Jurajem: Moderátoři si je řádně vychutnali! Sisa Sklovská s manželem Jurajem: Moderátoři si je řádně vychutnali! Kontroverzní dvojice Sisa Sklovská (53) a její manžel Juraj Lelkés (68) se stali terčem zábavy slovenských… číst článek
Průšvih Sklovskou nerozhodil, provokuje dál! Průšvih Sklovskou nerozhodil, provokuje dál! Sisa Sklovská (53) s manželem Jurajem Lelkesem patřili v minulých letech mezi nejvýraznější hosty… číst článek
Sklovská má z ostudy kabát! Trapas už se nebude opakovat Sklovská má z ostudy kabát! Trapas už se nebude opakovat O pořádný rozruch se na slovenském Plese v opeře v roce 2015 postarala Sisa Sklovská (53), od té… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Lukáš Adamec
Lukáš Adamec
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Markéta Mátlová
Markéta Mátlová
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald