Sisa Sklovská | Celebwiki.cz

Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Sisa Sklovská utíká od manžela! Odstěhovala se z jejich luxusní vily Sisa Sklovská utíká od manžela! Odstěhovala se z jejich luxusní vily Slovenská zpěvačka Sisa Sklovská (53) se za podnikatele a finančníka Juraje Lelkese (68) vdala v roce… číst článek
Slíbený Gott na honosných narozeninách nevystoupil! Nedostal pozvánku... Slíbený Gott na honosných narozeninách nevystoupil! Nedostal pozvánku... Jako hlavní hvězdu večera pořadatelé narozeninového galakoncertu La Gioia na Žofíně slíbili hostům… číst článek
Sisa Sklovská s manželem Jurajem: Moderátoři si je řádně vychutnali! Sisa Sklovská s manželem Jurajem: Moderátoři si je řádně vychutnali! Kontroverzní dvojice Sisa Sklovská (53) a její manžel Juraj Lelkés (68) se stali terčem zábavy slovenských… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Chester Bennington
Chester Bennington
zobrazit profil Whitney Houston
Whitney Houston
zobrazit profil Roman Vojtek
Roman Vojtek
zobrazit profil Karolína Gudasová
Karolína Gudasová
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová