Sisa Sklovská | Celebwiki.cz

Sisa Sklovská

Datum narození: 13. 10. 1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Plastiky nejsou jen pro ženy: Manžel (68) Sisy Sklovské jde na radikální zákrok! Plastiky nejsou jen pro ženy: Manžel (68) Sisy Sklovské jde na radikální zákrok! Že jsou plastické operace doménou žen, které se nedokážou srovnat se svým skutečným věkem? Ale kdepa... číst článek
Sisa Sklovská bude platit jako mourovatá: Astronomická částka ale stojí za to! Sisa Sklovská bude platit jako mourovatá: Astronomická částka ale stojí za to! Slovenská pěnice s křivkami bohyně, Sisa Sklovská (54), si váží svého těla natolik, že do něj plánuj... číst článek
Nečekaný krok Sklovské: Neuvěříte, co si nechala pojistit! Nečekaný krok Sklovské: Neuvěříte, co si nechala pojistit! Zatímco „obyčejní lidé" si pojišťují nejčastěji svůj majetek, známé osobnosti myslí také na různé čá... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková
zobrazit profil Věra Vlková
Věra Vlková
zobrazit profil Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Michaela Pártlová
Michaela Pártlová