Eva Čerešňáková | Celebwiki.cz

Eva Čerešňáková

Datum narození: 14. 7. 1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Po Slavíkovi, Miss a Týtý zmizí i ceny Thálie? V březnu nebudou, potvrdil Kepka Po Slavíkovi, Miss a Týtý zmizí i ceny Thálie? V březnu nebudou, potvrdil Kepka Co se to děje? Po soutěži krásy Česká Miss, televizních cenách TýTý a hudební anketě Český slavík je... číst článek
Eva Čerešňáková v slzách, její babička podlehla zákeřné nemoci Eva Čerešňáková v slzách, její babička podlehla zákeřné nemoci Eva Čerešňáková se s fanoušky na sociální síti podělila o velmi smutnou zprávu. Její milovanou babič... číst článek
Miss Čerešňáková v slzách: Odešla mi druhá maminka! Zabila ji rakovina Miss Čerešňáková v slzách: Odešla mi druhá maminka! Zabila ji rakovina Začátek roku nezačal šťastně pro bývalou ředitelku České Miss Evu Čerešňákovou (32). V září milované... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková