Eva Čerešňáková

Datum narození: 14. 7. 1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Moderátorka Čerešňáková se pochlubila: Budeme tři!  Moderátorka Čerešňáková se pochlubila: Budeme tři! Bývalá modelka, nyní manažerka Eva Čerešňáková (36) se pochlubila veřejnosti s dlouho utajovaným taj... číst článek
Skon Ivany Trumpové (†73) všechny zasáhl: Kromě rodiny ji oplakává i známý módní návrhář či krásná Misska! Skon Ivany Trumpové (†73) všechny zasáhl: Kromě rodiny ji oplakává i známý módní návrhář či krásná Misska! Ve čtvrtek 14. července náhle a nečekaně zemřela česká rodačka Ivana Trumpová (†73), podnikatelka, l... číst článek
Orlando Bloom na narozeninách Evy Čerešňákové! Má slabost pro další zpěvačku Orlando Bloom na narozeninách Evy Čerešňákové! Má slabost pro další zpěvačku Takového dárku by se nenadála ani ve snu! Na oslavu 35. narozenin Evy Čerešňákové dorazil i „Pirát z... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Sarah Horáková
Sarah Horáková
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Maxim Magnus
Maxim Magnus
zobrazit profil Gabriela Bendová
Gabriela Bendová