Eva Čerešňáková

Datum narození: 14. 7. 1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Pekelný rok missky Čerešňákové: Promluvila o vlastní nemoci i o smrti blízkých! Pekelný rok missky Čerešňákové: Promluvila o vlastní nemoci i o smrti blízkých! Krásná brunetka Eva Čerešňáková (33) oslavila o víkendu Kristova léta a při té příležitosti se na sv... číst článek
Překvapivý zvrat v soutěži krásy o korunku za 300 tisíc: Vrací se Československá Miss Překvapivý zvrat v soutěži krásy o korunku za 300 tisíc: Vrací se Československá Miss Tohle opravdu nikdo nečekal! Česká Miss se opět spojí se slovenskou! „Během jednoho večera si každá ... číst článek
Po Slavíkovi, Miss a Týtý zmizí i ceny Thálie? V březnu nebudou, potvrdil Kepka Po Slavíkovi, Miss a Týtý zmizí i ceny Thálie? V březnu nebudou, potvrdil Kepka Co se to děje? Po soutěži krásy Česká Miss, televizních cenách TýTý a hudební anketě Český slavík je... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Markéta Mörwicková
Markéta Mörwicková