Sabrina Harris

Sabrina Harris

Datum narození: 27. 11. 1968
Přezdívka: Barbina
Profese: stylistka a kostymérka hollywoodských hvězd
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Stylistka a kostymérka filmových hvězd Sabrina Harris je dcera Olgy Schoberové, někdejší sexbomby a snad vůbec nejkrásnější české herečky, která byla první Češkou na titulní straně Playboye.

Hollywoodské hvězdy Angelina Jolie, Julie Roberts, Matt Damon, Matthew Broderick, Hillary Swank nebo Charlize Theron. To je jen výběr z osobností, s nimiž spolupracuje Sabrina Harris, dcera herečky Olgy Schoberové a kaskadéra a herce Brada Harrise. „S Angelinou právě natáčí v Londýně,“ pochlubila se už v roce 2012 Blesku dceřinými úspěchy někdejší slavná herečka, která s otcem Sabriny, zvané Barbina, žila v zákonném svazku v letech 1967 až 1969. Druhý manžel Olgy Schoberové, zámožný John Calley, někdejší prezident největší hollywoodské společnosti Warner Brothers, Sarbrinu přijal za vlastní. A tak neváhal obě před svou smrtí finančně zabezpečit.

DCERA OLGY SCHOBEROVÉ – KRÁSNÁ PO MATCE, BOHATÁ PO OTCI

Sabrina Harris studovala v Evropě i ve Spojených státech. Je kostymérkou nejen slavných hvězd, ale oblékla i několik filmů, které se zařadily mezi nejúspěšnější. Dcera Olgy Schoberové má na kontě například snímky Líbánky v Las Vegas, Nevěsta na útěku, Výměna, Šťastný nový rok. V roce 2015 se Sabrina Harris provdala za filmového produkčního, s nímž žije v New Yorku. Návštěvy Česka jí nedělají problém, jelikož prý mluví perfektně, jako kdyby se z rodné země své maminky ani nehnula.

 

Další Umělci

zobrazit profil Martin Bárta
Martin Bárta
zobrazit profil Michal Kurtiš
Michal Kurtiš
zobrazit profil Andrea Opavská
Andrea Opavská
zobrazit profil Kája Saudek
Kája Saudek
zobrazit profil Lucie Hunčárová
Lucie Hunčárová
zobrazit profil Sabrina Harris
Sabrina Harris