Kateřina Matásková | Celebwiki.cz

Kateřina Matásková

Profese: manželka herce Davida Matáska

Související celebrity

Životopis

Třetí manželka herce a hudebníka Davida Matáska Kateřina se se svým budoucím chotěm, s nímž má dvě ratolesti, seznámila v divadle. Brali se v Národním památníku na Vítkově.

"Říkal jsem si, že se na mě hezky směje, a tak jsem ji pozval na jiné představení. A byla ruka v rukávě," vzpomínal David Matásek po šestiletém soužití s půvabnou, o 15 let mladší brunetkou, Kateřinou Matáskovou v rozhovoru pro Blesk pro ženy. Kateřina tehdy se smíchem dodala, že jí bylo divné, proč na ni ten chlapík tak zírá. Herec a hudebník se podruhé ženil krásného zářijového dne v Národním památníku na Vítkově. Podívat se na ně přišla spousta kamarádů se svými dětmi. "Všechno bylo super, jen mě trochu mrzelo, že nikdo dojetím neplakal," řekla před lety s nadsázkou Kateřina. Na jménu pro svého prvního potomka se po dlouhém přemýšlení shodli a zůstali u toho prvního a nejjednoduššího, které je napadlo - Marie. Druhé jejich dítě je syn.

DAVID MATÁSEK – JAK SE ZBAVIT NEVĚSTY

Ze vztahu Kateřiny a Davida zbyly jen trosky. Neúnavný milovník krásných žen se zaláskoval po padesátce do o čtvrt století mladší rusovlásky Evy Lilian Vlachové. Jejich vztah nebyl dlouho tajemstvím. David Matásek dával své city na odiv i na veřejnosti. Svou těhotnou milenku Evu Lilian Vlachovou přivedl například na premiéru šestého pokračování úspěšných Básníků. Novinářům se pochlubil, že se svou milenkou čeká syna.

David Matásek má ještě dceru Lindu (narozena 1991), která je jen o pár let mladší než Eva Lilian Vlachová. Matkou Lindy je dramaturgyně a scénáristka Simona Matásková.

 

Další Všichni

zobrazit profil Kevin Dahlgren
Kevin Dahlgren
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Sabina Slonková
Sabina Slonková
zobrazit profil Vivien Babišová
Vivien Babišová
zobrazit profil Miroslav David
Miroslav David
zobrazit profil Monika Kramná
Monika Kramná
zobrazit profil Tereza Jedličková
Tereza Jedličková
zobrazit profil Usáma bin Ládin
Usáma bin Ládin