Hans Klok | Celebwiki.cz

Hans Klok

Datum narození: 22.2.1969
Místo narození: Purmerend, Nizozemsko
Profese: iluzionista
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Hans Klok, je nizozemský herec a hlavně iluzionista. Zapsán v Guinesově knize rekordů, když dokázal předvést 15 kouzel během pouhých pěti minut. Je také znám svou slabostí pro krásné herečky a modelky.

Hans Klok dostal ke svým desátým narozeninám kouzelnický kufřík a do kouzel a iluzí se okamžitě zamiloval. Už jako teenager se stal profesionálem. Ve čtrnácti letech vyhrál kouzelnické mistrovství Nizozemska mezi juniory. Když mu bylo 25 poprvé vystupoval v Las Vegas v rámci pořadu stanice NBC Nejlepší světoví kouzelníci. Pořad sledovalo 60 milionů lidí. Hans poté představil své první vlastní představení v divaldle Luxor v Rotterdamu.

Při zahajovacím ceremoniálu Mistrovství světa ve fotbale v roce 2006, sledovalo 500 milionů diváků ve 152 zemí světa jeho představení. Kdy nechal zmizet osmnácti karátovou zlatou trofej pro vítěze, aby jí následně přenesl do uzavřené skleněné klece. Klok několikrát překonal svůj vlastní rekord v počtu předvedených velkých kouzel během pěti minut. Aktuální rekord má hodnotu patnácti velkých kouzel během pěti minut. Jeho vystoupení bývají pravidelně vyprodané kdekoliv po světě.

Jako vůbec první kouzelník získal cenu Stříbrného klauna na pravidelně pořádaném Mezinárodním Cirkusovém festivalu v Monte Carlu. Mezi Klokovy půvabné asistentky patřily Pamela Anderson, Carmen Electra či Kate Moss. S Pamelou Klok také nějaký čas chodil.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Pavel Fischer
Pavel Fischer
zobrazit profil Jiří Krampol
Jiří Krampol
zobrazit profil Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
zobrazit profil Renato Salerno
Renato Salerno
zobrazit profil Radúz Mácha
Radúz Mácha
zobrazit profil Zdeněk Řehoř
Zdeněk Řehoř
zobrazit profil Martin Havelka
Martin Havelka
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks