Zachy Lukáš Zachara

Zachy Lukáš Zachara

Profese: youtuber

Související celebrity

Životopis

Youtuber Zachy měl koncem roku 2016 víc než 100 tisíc odběratelů, a to mu bylo teprve 12 let. Takže jeho ještě mladší kolega Misha se svými šílenými videi není zdaleka jediným dětským youtuberem.

Lukáš Zachara, s pseudonymem Zachy, se nevěnuje hraní her a bláznivým písničkám jako jeho mladší konkurent Misha, jemuž k slávě vydatně pomohla jeho rodina, nejen straší bratr, ale též jejich matka a otec. Zachyho kanál, na němž najdete Houly, Vlogy, DIY a další, je zaplaven příspěvky z poněkud nečekané oblasti. Je jí nakupování oblečení a jeho hodnocení. Svým fanouškům většinou radí, jaké kousky ze světa módy si mají pořídit a předvádí nové cool věci, které si zrovna koupil či dostal. Toto je v Česku doménou youtuberek.

Vzhledem k tomu, že jde pro teprve o školou povinného chlapce, není divu, že jeho záliba si našla také řadu kritiků, tedy hejtrů. V komentářích mu třeba píší, že je gay, buzna. Youtuber to v jedné ze svých sérií s názvem Kecáme se Zachym popřel s tím, že si to vysvětluje závistí lidí. Jak řekl, své příspěvky smazat nehodlá a v natáčení chce rozhodně pokračovat. Koncem roku 2016 měl Zachy, jenž začal natáčet v dubnu 2015, tedy v jedenácti letech, na 120 tisíc odběratelů. Pochlubit se v té době mohl více než 2 200 000 zhlédnutími.

Zachy, jak uvedl v rozhovoru pro DVTV, natáčí jako většina youtuberů na zrcadlovku; příspěvky si stříhá sám.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Jaroslav Dudek
Jaroslav Dudek
zobrazit profil Róbert Teleky
Róbert Teleky
zobrazit profil Ota Baláž
Ota Baláž
zobrazit profil Silvio Berlusconi
Silvio Berlusconi
zobrazit profil Jaromír Smetana
Jaromír Smetana
zobrazit profil Jaroslav Filip
Jaroslav Filip