Michaela Zemánková | Celebwiki.cz

Michaela Zemánková

Datum narození: 6. 4. 1981
Profese: zpěvačka, muzikálová herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a herečka Michaela Zemánková se veřejnosti předvedla v soutěži Hlas Česko Slovenska 2014, kde byl jejím koučem Pepa Vojtek.

Ještě při studiu hudebně-dramatického oboru na Pražské konzervatoři Míša Zemánková účinkovala v divadle Semafor. Posléze vyhrává konkurz na roli Morgany v Excaliburu v divadle Ta Fantastika. Zahrála si mj. v muzikálech Láska je láska (Eržika), Obraz Doriana Graye (Lady Wotton), Elixír života (Greta Garbo).

MICHAELA ZEMÁNKOVÁ - V ČEM A S KÝM SPÍ?

Do povědomí široké veřejnosti se zpěvačka a muzikálová herečka Michaela Zemánková dostala díky soutěži Hlas Česko Slovenska 2014, kde byl jejím koučem Pepa Vojtek.

Míša Zemánková spolupracovala na albech Michaela Kocába Za kyslík nebo kapely Krucipüsk Druide. Spolu s Ivou Marešovou, Markétou Foukalovou a Danielou Langoska alias Dannie nazpívala titulní píseň k seriálu Dobrá čtvrť.

O MICHAELE ZEMÁNKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Partnerem Michaely Zemánkové se roku 2015 stal Felix Slováček mladší, syn herečky Dagmar Patrasové a saxofonisty Felixe Slováčka staršího. Páru se v srpnu 2016 narodil syn Rafael Slavomír. V roce 2018 se dvojice rozešla.


 

Další Zpěváci

zobrazit profil Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Iva Marešová
Iva Marešová
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Naďa Válová
Naďa Válová
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová