Miroslav Dubovický | Celebwiki.cz

Miroslav Dubovický

Datum narození: 1.10.1991
Místo narození: Litoměřice
Váha: 74 kg
Výška: 180 cm
Profese: model, kickboxer
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Model a kickboxer Miroslav Dubovický se jako náctiletý věnoval sportu. V soutěži Muž roku 2016 skončil třetí a získal titul Czech Mister Universe 2017.

Do bojových sportů se Miroslav Dubovický pustil v jedenácti letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu a záhy zakotvil v K-1 zápasech. Stal se vicemistrem Evropy i světa.

Kromě kickboxu Miroslav Dubovický slavil úspěchy ve stolním tenise a také coby tanečník. Ve 22 letech začal pracovat jako model. Natáčel reklamy pro Paco Rabanne, Nintendo, Colgate či Mazdu.

V roce 2016 se Miroslav Dubovický zúčasnil modelingové soutěže Muž roku, kde skončil na 3. místě a získal titul Czech Mister Universe 2017. Vyhrál i cenu za nejhezčí tvář soutěže (the best face of the Mister Universe Model 2017). 

O MIROSLAVU DUBOVICKÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Miroslava Dubovického patří zejména sporty. Kromě již jmenovaných se věnuje gapplingu, fotbalu, volejbalu a posilování.

V roce 2019 Miroslav Dubovický začal být vídán po boku kolegyně, modelky Veroniky Kopřivové, jedné z řady někdejších partnerek legendárního hokejového útočníka Jaromíra Jágra.

 

Články o celebritě

Jágr reagoval na rozběsněného Kollera: Našel mu přirovnání ve zvířecí říši! Jágr reagoval na rozběsněného Kollera: Našel mu přirovnání ve zvířecí říši! Slovní přestřelka mezi Davidem Kollerem (59) a Jaromírem Jágrem (47) pokračuje! Frontman kapely Lucie… číst článek
Kopřivová to bez Jágra nedává? Vyjádření plné vzteku Kopřivová to bez Jágra nedává? Vyjádření plné vzteku Už neměla nervy na stále ty samé dotazy od zákaznic a tak se rozhodla jednat. Veronika Kopřivová… číst článek
Kopřivová plánuje nečekaný krok: S milencem bude nakupovat dětské oblečky! Kopřivová plánuje nečekaný krok: S milencem bude nakupovat dětské oblečky! Doposud jezdila Veronika Kopřivová (28) na místo, kde s Jaromírem Jágrem (47) prožila nejkrásnější… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Roman Hamrlík
Roman Hamrlík
zobrazit profil Soňa Bernardová
Soňa Bernardová
zobrazit profil Daniel Havel
Daniel Havel
zobrazit profil Matěj Machovský
Matěj Machovský
zobrazit profil Jaroslav Kudrna
Jaroslav Kudrna
zobrazit profil Filip Hronek
Filip Hronek
zobrazit profil Lukáš Filip
Lukáš Filip