Miroslav Dubovický | Celebwiki.cz

Miroslav Dubovický

Datum narození: 1.10.1991
Místo narození: Litoměřice
Váha: 74 kg
Výška: 180 cm
Profese: model, kickboxer
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Model a kickboxer Miroslav Dubovický se jako náctiletý věnoval sportu. V soutěži Muž roku 2016 skončil třetí a získal titul Czech Mister Universe 2017.

Do bojových sportů se Miroslav Dubovický pustil v jedenácti letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu a záhy zakotvil v K-1 zápasech. Stal se vicemistrem Evropy i světa.

Kromě kickboxu Miroslav Dubovický slavil úspěchy ve stolním tenise a také coby tanečník. Ve 22 letech začal pracovat jako model. Natáčel reklamy pro Paco Rabanne, Nintendo, Colgate či Mazdu.

V roce 2016 se Miroslav Dubovický zúčasnil modelingové soutěže Muž roku, kde skončil na 3. místě a získal titul Czech Mister Universe 2017. Vyhrál i cenu za nejhezčí tvář soutěže (the best face of the Mister Universe Model 2017). 

O MIROSLAVU DUBOVICKÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Miroslava Dubovického patří zejména sporty. Kromě již jmenovaných se věnuje gapplingu, fotbalu, volejbalu a posilování.

V roce 2019 Miroslav Dubovický začal být vídán po boku kolegyně, modelky Veroniky Kopřivové, jedné z řady někdejších partnerek legendárního hokejového útočníka Jaromíra Jágra.

 

Články o celebritě

Tohle s Jágrem nebylo! Kopřivová má s milencem velké plány Tohle s Jágrem nebylo! Kopřivová má s milencem velké plány I když Jardovi Jágrovi (47) podle mnohých nesahá ani po kotníky, tak o něm Veronika Kopřivová (28)… číst článek
Milenec Kopřivové Dubovický po nakládačce v ringu: Zdravotní následky! Milenec Kopřivové Dubovický po nakládačce v ringu: Zdravotní následky! Dlouhé týdny se partner Veroniky Kopřivové (28) Miroslav Dubovický (28) chlubil na instagramu záběry… číst článek
Milenec Kopřivové vydržel jen 89 vteřin... Na co se vymlouval? Milenec Kopřivové vydržel jen 89 vteřin... Na co se vymlouval? Minutu a půl vydržel v ringu při svém prvním boxerském zápase Miroslav Dubovický (28). Ale místo… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Tomáš Hübschman
Tomáš Hübschman
zobrazit profil Ondřej Vitásek
Ondřej Vitásek
zobrazit profil Ronda Rousey
Ronda Rousey
zobrazit profil Alan Babický
Alan Babický
zobrazit profil Jiří Sekáč
Jiří Sekáč
zobrazit profil Kristína Gavnholt
Kristína Gavnholt
zobrazit profil Roman Hubník
Roman Hubník
zobrazit profil Lukáš Mareček
Lukáš Mareček