Miroslav Dubovický | Celebwiki.cz

Miroslav Dubovický

Datum narození: 1.10.1991
Místo narození: Litoměřice
Váha: 74 kg
Výška: 180 cm
Profese: model, kickboxer
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Model a kickboxer Miroslav Dubovický se jako náctiletý věnoval sportu. V soutěži Muž roku 2016 skončil třetí a získal titul Czech Mister Universe 2017.

Do bojových sportů se Miroslav Dubovický pustil v jedenácti letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu a záhy zakotvil v K-1 zápasech. Stal se vicemistrem Evropy i světa.

Kromě kickboxu Miroslav Dubovický slavil úspěchy ve stolním tenise a také coby tanečník. Ve 22 letech začal pracovat jako model. Natáčel reklamy pro Paco Rabanne, Nintendo, Colgate či Mazdu.

V roce 2016 se Miroslav Dubovický zúčasnil modelingové soutěže Muž roku, kde skončil na 3. místě a získal titul Czech Mister Universe 2017. Vyhrál i cenu za nejhezčí tvář soutěže (the best face of the Mister Universe Model 2017). 

O MIROSLAVU DUBOVICKÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Miroslava Dubovického patří zejména sporty. Kromě již jmenovaných se věnuje gapplingu, fotbalu, volejbalu a posilování.

V roce 2019 Miroslav Dubovický začal být vídán po boku kolegyně, modelky Veroniky Kopřivové, jedné z řady někdejších partnerek legendárního hokejového útočníka Jaromíra Jágra.

 

Články o celebritě

Kopřivová ostře o ex Jágrovi: Měl by si udělat pořádek v životě! Kopřivová ostře o ex Jágrovi: Měl by si udělat pořádek v životě! Už spolu nejsou, a tak ho zrovna dvakrát nešetří. Modelka Veronika Kopřivová (28) poslala svému expartnerovi… číst článek
Milenec Kopřivové má luxusní tělíčko "k ničemu". Sexovat totiž nesmí! Milenec Kopřivové má luxusní tělíčko "k ničemu". Sexovat totiž nesmí! Je zamilovaná až po uši! Expřítelkyně Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) poprvé promluvila,… číst článek
Milenec Kopřivové Dubovický: Míří do klece! Má to těžší než Jágr? Milenec Kopřivové Dubovický: Míří do klece! Má to těžší než Jágr? První galavečer organizace I Am Fighter se nezadržitelně blíží a příprava Miroslava Dubovického (27)… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Michal Škoda
Michal Škoda
zobrazit profil Zbyněk Irgl
Zbyněk Irgl
zobrazit profil Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović
zobrazit profil Barbora Strýcová
Barbora Strýcová
zobrazit profil Lucie Charvátová
Lucie Charvátová
zobrazit profil Antoine Griezmann
Antoine Griezmann
zobrazit profil Kateřina Kudějová
Kateřina Kudějová
zobrazit profil Milan Hejduk
Milan Hejduk