Miroslav Dubovický

Datum narození: 1. 10. 1991
Místo narození: Litoměřice
Váha: 74 kg
Výška: 180 cm
Profese: model, kickboxer
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Model a kickboxer Miroslav Dubovický se jako náctiletý věnoval sportu. V soutěži Muž roku 2016 skončil třetí a získal titul Czech Mister Universe 2017.

Do bojových sportů se Miroslav Dubovický pustil v jedenácti letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu a záhy zakotvil v K-1 zápasech. Stal se vicemistrem Evropy i světa.

Kromě kickboxu Miroslav Dubovický slavil úspěchy ve stolním tenise a také coby tanečník. Ve 22 letech začal pracovat jako model. Natáčel reklamy pro Paco Rabanne, Nintendo, Colgate či Mazdu.

V roce 2016 se Miroslav Dubovický zúčasnil modelingové soutěže Muž roku, kde skončil na 3. místě a získal titul Czech Mister Universe 2017. Vyhrál i cenu za nejhezčí tvář soutěže (the best face of the Mister Universe Model 2017). 

O MIROSLAVU DUBOVICKÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Miroslava Dubovického patří zejména sporty. Kromě již jmenovaných se věnuje gapplingu, fotbalu, volejbalu a posilování.

V roce 2019 Miroslav Dubovický začal být vídán po boku kolegyně, modelky Veroniky Kopřivové, jedné z řady někdejších partnerek legendárního hokejového útočníka Jaromíra Jágra. V květnu 2021 se páru narodila dcera Ella.

 

Články o celebritě

Opuštěná Kopřivová v nemocnici: Snoubenec odjel s dcerou za hranice! Opuštěná Kopřivová v nemocnici: Snoubenec odjel s dcerou za hranice! Po zvláštním vyjádření Veroniky Kopřivové (31), které jen podpořilo spekulace o rozchodu, přišlo dal... číst článek
Jágrova ex Kopřivová: Krach vztahu 20 měsíců po porodu?! Jágrova ex Kopřivová: Krach vztahu 20 měsíců po porodu?! Nepříliš šťastný začátek roku prožívá Veronika Kopřivová (31). Místo odletu na dovolenou čeká Jágrov... číst článek
Zvláštní krok Dubovického: Před operací Kopřivové laškuje s blondýnou! Zvláštní krok Dubovického: Před operací Kopřivové laškuje s blondýnou! Bývalka Jaromíra Jágra (50) Veronika Kopřivová (31) sdílela na sociální síti dojemný příspěvek a byl... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Milan Petržela
Milan Petržela
zobrazit profil Radek Šírl
Radek Šírl
zobrazit profil David Rittich
David Rittich
zobrazit profil Ondřej Vetešník
Ondřej Vetešník
zobrazit profil Lucie Eckertová
Lucie Eckertová
zobrazit profil Jiří Kalous
Jiří Kalous
zobrazit profil Ondřej Cink
Ondřej Cink