Miroslav Dubovický | Celebwiki.cz

Miroslav Dubovický

Datum narození: 1. 10. 1991
Místo narození: Litoměřice
Váha: 74 kg
Výška: 180 cm
Profese: model, kickboxer
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Model a kickboxer Miroslav Dubovický se jako náctiletý věnoval sportu. V soutěži Muž roku 2016 skončil třetí a získal titul Czech Mister Universe 2017.

Do bojových sportů se Miroslav Dubovický pustil v jedenácti letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu a záhy zakotvil v K-1 zápasech. Stal se vicemistrem Evropy i světa.

Kromě kickboxu Miroslav Dubovický slavil úspěchy ve stolním tenise a také coby tanečník. Ve 22 letech začal pracovat jako model. Natáčel reklamy pro Paco Rabanne, Nintendo, Colgate či Mazdu.

V roce 2016 se Miroslav Dubovický zúčasnil modelingové soutěže Muž roku, kde skončil na 3. místě a získal titul Czech Mister Universe 2017. Vyhrál i cenu za nejhezčí tvář soutěže (the best face of the Mister Universe Model 2017). 

O MIROSLAVU DUBOVICKÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Miroslava Dubovického patří zejména sporty. Kromě již jmenovaných se věnuje gapplingu, fotbalu, volejbalu a posilování.

V roce 2019 Miroslav Dubovický začal být vídán po boku kolegyně, modelky Veroniky Kopřivové, jedné z řady někdejších partnerek legendárního hokejového útočníka Jaromíra Jágra.

 

Články o celebritě

Tajemství Jágrovy ex Kopřivové: Je těhotná?! Její kluk pak dostal studenou sprchu Tajemství Jágrovy ex Kopřivové: Je těhotná?! Její kluk pak dostal studenou sprchu No už by bylo na čase! Veronika Kopřivová (29) se nikdy netajila tím, že by chtěla založit rodinu. S... číst článek
Kopřivová se natrvalo stěhuje do Itálie? S milencem budují luxusní hnízdečko! Kopřivová se natrvalo stěhuje do Itálie? S milencem budují luxusní hnízdečko! Někdejší partnerka hokejisty Jaromíra Jágra (48) Veronika Kopřivová (29) úspěšně bojuje proti všem s... číst článek
Chce Lamboru dostat do chomoutu?! Misska Bezděková se ukázala ve svatebním Chce Lamboru dostat do chomoutu?! Misska Bezděková se ukázala ve svatebním O jejich vztahu si cvrlikají snad i vrabci na střeše, a oni se přitom tváří, že se ani pořádně nezna... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Olga Šplíchalová
Olga Šplíchalová
zobrazit profil Adam Ptáčník
Adam Ptáčník
zobrazit profil Jiří Dopita
Jiří Dopita
zobrazit profil Roman Šebrle
Roman Šebrle
zobrazit profil Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
Gabriela Soukalová, provdaná Koukalová
zobrazit profil Jakub Nakládal
Jakub Nakládal
zobrazit profil Imrich Bugár
Imrich Bugár
zobrazit profil Pavol Demitra
Pavol Demitra