Miroslav Dubovický

Datum narození: 1. 10. 1991
Místo narození: Litoměřice
Váha: 74 kg
Výška: 180 cm
Profese: model, kickboxer
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Model a kickboxer Miroslav Dubovický se jako náctiletý věnoval sportu. V soutěži Muž roku 2016 skončil třetí a získal titul Czech Mister Universe 2017.

Do bojových sportů se Miroslav Dubovický pustil v jedenácti letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu a záhy zakotvil v K-1 zápasech. Stal se vicemistrem Evropy i světa.

Kromě kickboxu Miroslav Dubovický slavil úspěchy ve stolním tenise a také coby tanečník. Ve 22 letech začal pracovat jako model. Natáčel reklamy pro Paco Rabanne, Nintendo, Colgate či Mazdu.

V roce 2016 se Miroslav Dubovický zúčasnil modelingové soutěže Muž roku, kde skončil na 3. místě a získal titul Czech Mister Universe 2017. Vyhrál i cenu za nejhezčí tvář soutěže (the best face of the Mister Universe Model 2017). 

O MIROSLAVU DUBOVICKÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Miroslava Dubovického patří zejména sporty. Kromě již jmenovaných se věnuje gapplingu, fotbalu, volejbalu a posilování.

V roce 2019 Miroslav Dubovický začal být vídán po boku kolegyně, modelky Veroniky Kopřivové, jedné z řady někdejších partnerek legendárního hokejového útočníka Jaromíra Jágra. V květnu 2021 se páru narodila dcera Ella.

 

Články o celebritě

Jágrova ex Kopřivová prozradila: Budeme se stěhovat pryč! Sbohem, Praho Jágrova ex Kopřivová prozradila: Budeme se stěhovat pryč! Sbohem, Praho Modelka, kterou proslavil zejména vztah s hokejistou Jaromírem Jágrem (49) Veronika Kopřivová (30), ... číst článek
Sexy Veronika Kopřivová dráždí z dovolené: Poporodní kila jsou fuč! Sexy Veronika Kopřivová dráždí z dovolené: Poporodní kila jsou fuč! Veronika Kopřivová (30) vyrazila s rodinkou na dovolenou do Chorvatska. Přípravy na odjezd byly mali... číst článek
Vařím a odsávám! Jágrova Ex Kopřivová odhalila intimní foto z přípravy jídla pro celou rodinu Vařím a odsávám! Jágrova Ex Kopřivová odhalila intimní foto z přípravy jídla pro celou rodinu Bývalá partnerka Jaromíra Jágra (49) Veronika Kopřivová (30) má teď plné ruce práce se svou malou dc... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Wayne Gretzky
Wayne Gretzky
zobrazit profil Tomáš Hyka
Tomáš Hyka
zobrazit profil Antonín Panenka
Antonín Panenka
zobrazit profil Lukáš Daněk
Lukáš Daněk
zobrazit profil Michel Platini
Michel Platini
zobrazit profil Jan Stokláska
Jan Stokláska
zobrazit profil Ondřej Zahustel
Ondřej Zahustel
zobrazit profil Jaroslav Bednář
Jaroslav Bednář