Miroslav Dubovický | Celebwiki.cz

Miroslav Dubovický

Datum narození: 1. 10. 1991
Místo narození: Litoměřice
Váha: 74 kg
Výška: 180 cm
Profese: model, kickboxer
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Model a kickboxer Miroslav Dubovický se jako náctiletý věnoval sportu. V soutěži Muž roku 2016 skončil třetí a získal titul Czech Mister Universe 2017.

Do bojových sportů se Miroslav Dubovický pustil v jedenácti letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu a záhy zakotvil v K-1 zápasech. Stal se vicemistrem Evropy i světa.

Kromě kickboxu Miroslav Dubovický slavil úspěchy ve stolním tenise a také coby tanečník. Ve 22 letech začal pracovat jako model. Natáčel reklamy pro Paco Rabanne, Nintendo, Colgate či Mazdu.

V roce 2016 se Miroslav Dubovický zúčasnil modelingové soutěže Muž roku, kde skončil na 3. místě a získal titul Czech Mister Universe 2017. Vyhrál i cenu za nejhezčí tvář soutěže (the best face of the Mister Universe Model 2017). 

O MIROSLAVU DUBOVICKÉM ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Miroslava Dubovického patří zejména sporty. Kromě již jmenovaných se věnuje gapplingu, fotbalu, volejbalu a posilování.

V roce 2019 Miroslav Dubovický začal být vídán po boku kolegyně, modelky Veroniky Kopřivové, jedné z řady někdejších partnerek legendárního hokejového útočníka Jaromíra Jágra.

 

Články o celebritě

Jágrova ex Kopřivová: Rozchod s modelem, co Jardu nahradil?! Chladná slova Dubovického Jágrova ex Kopřivová: Rozchod s modelem, co Jardu nahradil?! Chladná slova Dubovického Po rozchodu s Jaromírem Jágrem (48) Veronika Kopřivová (29) dlouho nesmutnila a brzy odtajnila novéh... číst článek
Bydlení Jágrovy ex Veroniky Kopřivové: Jsem z toho fakt otrávená! Bydlení Jágrovy ex Veroniky Kopřivové: Jsem z toho fakt otrávená! Podnikatelka a expřítelkyně Jaromíra Jágra (48) Veronika Kopřivová (28) prošvihla šanci na výhodný n... číst článek
Nestydatá Kopřivová zveřejnila intimní fotky s milencem! Červenat se budete i vy Nestydatá Kopřivová zveřejnila intimní fotky s milencem! Červenat se budete i vy Veronika Kopřivová (28) se nejspíš začala řídit nepsaným pravidlem instagramu, které zní: Nahota pro... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Nikola  Zdráhalová
Nikola Zdráhalová
zobrazit profil Adam Václavík
Adam Václavík
zobrazit profil Roman Hubník
Roman Hubník
zobrazit profil Radek Štěpánek
Radek Štěpánek
zobrazit profil Robin van Persie
Robin van Persie
zobrazit profil Lukáš Mareček
Lukáš Mareček
zobrazit profil Tomáš Hyka
Tomáš Hyka
zobrazit profil Alexander Ovečkin
Alexander Ovečkin