Georgina Rodríguez

Datum narození: 27. 1. 1994
Místo narození: Buenos Aires, Argentina
Výška: 168 cm
Profese: modelka, influencerka, servírka, asistentka prodeje
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Georgina Rodríguez, která na sebe upoutala pozornost vztahem s fotbalovou superstar Cristianem Ronaldem, se stala hvězdou pořadu Netflixu Jmenuji se Georgina (Soy Georgina).

Než se Georgina Rodríguez, celým jménem Georgina Rodríguez Hernández, začala věnovat modelingu, pracovala jako servírka a posléze dělala asistentku prodeje.

GEORGINA RODRÍGUEZ PŘIZNALA TŘI POTRATY

Pozornost široké veřejnosti na sebe Georgina Rodríguez upoutala, když se začala objevovat po boku fotbalové superstar Cristiana Ronalda. Často ji také bylo vidět, jak mu z tribuny fandí. Pár se údajně seznámil v obchodě Gucci v Madridu, kde španělská kráska pracovala jako asistentka prodeje.

Mezi koníčky Georginy Rodríguez patří fitness. Své tréninky sdílí na sociálních sítích. Velkou sledovanost mají její příspěvky z rodinného života, včetně fotografií a videí jejích dětí.

Kromě toho Georgina Rodríguez v roce 2018 uvedla na trh vlastní řadu oblečení s názvem Om by G.

V roce 2021 se Georgina Rodríguez proslavila díky reality seriálu z produkce společnosti Netflix Jmenuji se Georgina (Soy Georgina).

O GEORGINĚ REDRÍGUEZ ČTĚTE ZDE>>

Modelka a influencerka Georgina Rodríguez vyrůstala v početné rodině. Má mj. tři sourozence.

Partnerkou hvězdného portugalského fotbalového útočníka Cristiana Ronalda se Georgina Rodríguez stala roku 2016. Porodila mu dvě dcery, Alanu Martinu dos Santos Aveiro a Bellu Esmeraldu, jejíž dvojče, chlapeček, krátce po narození zemřel.

Společně s fotbalovou hvězdou Georgina Rodríguez vychovává dvojčata Evu a Matea a syna Cristiana Ronalda Jr., kterého sportovci přivedla na svět žena ze Severní Ameriky, jež chtěla zůstat v anonymitě, a svěřila ho do péče jeho otce.

 

Další Modelky

zobrazit profil Monika Žídková
Monika Žídková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Vlaďka Erbová
Vlaďka Erbová
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková