Vanda Hybnerová

Datum narození: 30.9.1968
Místo narození: Praha
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Vanda Hybnerové nežije jen herectvím ale i fotografií. Ostatně ji vystudovala na grafické škole. Jejím životním partnerem byl herec Saša Rašilov, se kterým má dvě dcery.

Vanda Hybnerová má po kom mít talent. Pantomimu odkoukala  od svého otce Borise Hybnera. Od dvanácti let ji provozovala v amatérské skupině Grglo. Poté vystudovala herectví na pražské DAMU. Její velkou vášní je fotografie, cestování či hudba.

PO BOKU ZÁVODNÍKA

Vanda Hybnerová působila sedm let v Divadle Labyrint, dnešním Švandově divadle na Smíchově. Hostovala i v Národním divadle, Divadle pod Palmovkou nebo Divadle v Řeznické – v něm ztvárnila Vanda Hybnerová roli Catherine v inscenaci Důkaz, za kterou získala cenu Thálie.  

Vanda Hybnerová se také objevila v několika filmech. Například ve Štěstí režiséra Bohdana Slámy nebo v Románu pro muže vedle Miroslava Donutila. Víc si ale zahrála v seriálech, mezi něž patří Černí andělé, Pojišťovna štěstí nebo Dokonalý svět, z prostředí redakce módního časopisu. Věnuje se také dabingu.

Vanda Hybnerová vymyslela také námět vlastní hry Pokoj. Celou hru režírovala a také hraje jednu z rolí. Hra je originální v tom, že diváci vybírají sami, jak hra dopadne.

Vanda Hybnerová a její životní partner Saša Rašilov se seznámili už na studiích. V roce 1992 se dali dohromady a rok nato se vzali. spolu zahráli v několika představeních a některé i režírovali, například hru pro dva Židle

Manželství Vandy Hybnerové a Saši Rašilova bylo označováno za příkladné a nejharmoničtější (pokud jde o poměry v showbyznysu), v roce 2013 ale Saša Rašilov od rodiny odešel a rok nato manželé ohlásili rozvodMají spolu dcery Josefínu a Antonii. V současné době se Hybnerová objevuje po boku závodníka rallye Jakuba Choury.

 

Články o celebritě

Zběsilý útěk dcer Vandy Hybnerové! Kdo je tak strašně vyděsil? Zběsilý útěk dcer Vandy Hybnerové! Kdo je tak strašně vyděsil? Ne každý je rád v hladáčku fotografů. Herečka Vanda Hybnerová (48) ani její dcery Josefína a Antonie… číst článek
Hybnerová vyšpulila obří zadnici v legínách: Mohla by konkurovat Pawlowské i Kim Kardashian! Hybnerová vyšpulila obří zadnici v legínách: Mohla by konkurovat Pawlowské i Kim Kardashian! Jestli si americká hvězdička Kim Kardashian (35) myslela, že jejímu zadku nemůže nikdo konkurovat,… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Herečka Vanda Hybnerová slaví 48! Ťukněte si s celebritou! Herečka Vanda Hybnerová slaví 48! 48. narozeniny dnes slaví herečka Vanda Hybnerová. Přejeme všechno nejlepší,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Charlotte Ella Gottová
Charlotte Ella Gottová
zobrazit profil Vincent Navrátil
Vincent Navrátil
zobrazit profil Andrew Garfield
Andrew Garfield
zobrazit profil Hugh Grant
Hugh Grant
zobrazit profil Milan Kňažko
Milan Kňažko
zobrazit profil Kateřina Táborská
Kateřina Táborská
zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
zobrazit profil Jana Stryková
Jana Stryková