Vanda Hybnerová

Datum narození: 30.9.1968
Místo narození: Praha
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Vanda Hybnerové nežije jen herectvím, ale i fotografií. Ostatně ji vystudovala na grafické škole. Jejím dlouholetým partnerem byl herec Saša Rašilov, s nímž má dvě dcery.

Vanda Hybnerová má po kom mít talent. Pantomimu odkoukala od svého otce Borise Hybnera. Od dvanácti let ji provozovala v amatérské skupině Grglo. Poté vystudovala herectví na pražské DAMU. Její velkou vášní je fotografie, kterou vystudovala na grafické škole, dále pak cestování či hudba.

VANDA HYBNEROVÁ PO BOKU ZÁVODNÍKA

Vanda Hybnerová působila sedm let v Divadle Labyrint, dnešním Švandově divadle na Smíchově. Hostovala i v Národním divadle, Divadle pod Palmovkou nebo Divadle v Řeznické – v něm ztvárnila roli Catherine v inscenaci Důkaz, za kterou získala cenu Thálie.  

Vanda Hybnerová, která se věnuje také dabingu, si zahrála v řadě filmů. Například ve Štěstí režiséra Bohdana Slámy nebo v Románu pro muže vedle Miroslava Donutila. Za ztvárnění hlavní role v dramatu Rodinný film byla novinována na Českého lva 2017. Objevila se také v seriálech, mezi něž patří Černí andělé, Pojišťovna štěstí, Dokonalý svět nebo Přístav.

Vanda Hybnerová vymyslela také námět vlastní hry Pokoj. Představení režírovala a také hraje jednu z rolí. Hra je originální v tom, že diváci sami vybírají, jak dopadne.

Vanda Hybnerová a její životní partner Saša Rašilov se seznámili už na studiích. V roce 1992 se dali dohromady a rok nato se vzali. Spolu si zahráli v několika představeních a některé i režírovali, například hru pro dva Židle.

O VANDĚ HYBNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Manželství Vandy Hybnerové a Saši Rašilova bylo označováno za příkladné a harmonické - pokud jde o poměry v showbyznysu. Roku 2013 ale Saša Rašilov od rodiny odešel a rok nato manželé ohlásili rozvodMají spolu dcery Josefínu a Antonii. Po nějaké době se herečka začala objevovat po boku závodníka rallye Jakuba Choury.

 

Články o celebritě

Štědrý den v Ulici? Známe tajný scénář! Štědrý den v Ulici? Známe tajný scénář! Každoročně očekávaný štědrovečerní díl seriálu Ulice letos Nova vysílat nebude! Poslední díl odvysílá… číst článek
Nemocný Václav Postránecký se loučí: Naposledy v Krejzových! Nemocný Václav Postránecký se loučí: Naposledy v Krejzových! Dlouho mu práce pomáhala v boji s krutou nemocí, ovšem pak ho natáčení začalo zmáhat. Proto se Václav… číst článek
Nemocný Postránecký: Dnes naposledy v Krejzových! Nemocný Postránecký: Dnes naposledy v Krejzových! Poslední letošní díl Krejzových dnes odvysílá televize Prima! Zároveň se naposledy v seriálu objeví… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kristen Stewart
Kristen Stewart
zobrazit profil Tereza Brodská
Tereza Brodská
zobrazit profil Olga Blechová Matušková
Olga Blechová Matušková
zobrazit profil Stevie Ryan
Stevie Ryan
zobrazit profil Bořivoj Navrátil
Bořivoj Navrátil
zobrazit profil František Skopal
František Skopal
zobrazit profil Lilian Sarah Fischerová
Lilian Sarah Fischerová
zobrazit profil Anastasia Hagen
Anastasia Hagen