Vanda Hybnerová

Datum narození: 30.9.1968
Místo narození: Praha
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Vanda Hybnerové nežije jen herectvím ale i fotografií. Ostatně ji vystudovala na grafické škole. Jejím životním partnerem byl herec Saša Rašilov, se kterým má dvě dcery.

Vanda Hybnerová má po kom mít talent. Pantomimu odkoukala  od svého otce Borise Hybnera. Od dvanácti let ji provozovala v amatérské skupině Grglo. Poté vystudovala herectví na pražské DAMU. Její velkou vášní je fotografie, cestování či hudba.

PO BOKU ZÁVODNÍKA

Vanda Hybnerová působila sedm let v Divadle Labyrint, dnešním Švandově divadle na Smíchově. Hostovala i v Národním divadle, Divadle pod Palmovkou nebo Divadle v Řeznické – v něm ztvárnila Vanda Hybnerová roli Catherine v inscenaci Důkaz, za kterou získala cenu Thálie.  

Vanda Hybnerová se také objevila v několika filmech. Například ve Štěstí režiséra Bohdana Slámy nebo v Románu pro muže vedle Miroslava Donutila. Víc si ale zahrála v seriálech, mezi něž patří Černí andělé, Pojišťovna štěstí nebo Dokonalý svět, z prostředí redakce módního časopisu. Věnuje se také dabingu.

Vanda Hybnerová vymyslela také námět vlastní hry Pokoj. Celou hru režírovala a také hraje jednu z rolí. Hra je originální v tom, že diváci vybírají sami, jak hra dopadne.

Vanda Hybnerová a její životní partner Saša Rašilov se seznámili už na studiích. V roce 1992 se dali dohromady a rok nato se vzali. spolu zahráli v několika představeních a některé i režírovali, například hru pro dva Židle

Manželství Vandy Hybnerové a Saši Rašilova bylo označováno za příkladné a nejharmoničtější (pokud jde o poměry v showbyznysu), v roce 2013 ale Saša Rašilov od rodiny odešel a rok nato manželé ohlásili rozvodMají spolu dcery Josefínu a Antonii. V současné době se Hybnerová objevuje po boku závodníka rallye Jakuba Choury.

 

Články o celebritě

O Českého lva se popere Roden, Bartoška i hollywoodský fešák Jamie Dornan! O Českého lva se popere Roden, Bartoška i hollywoodský fešák Jamie Dornan! Vypadá to na slušný souboj fešáků. Letošní nominace na ceny Českého lva ovládl film Masaryk s Karlem… číst článek
Kdo nás opustil v roce 2016? VELKÝ PŘEHLED zesnulých osobností Kdo nás opustil v roce 2016? VELKÝ PŘEHLED zesnulých osobností Ani letošní rok se neobešel bez bolestivého odchodu velkých osobností! Rozloučit jsme se museli se… číst článek
Vanda Hybnerová (47) s mladším milencem (34): Stejně líbala jiného fešáka Vanda Hybnerová (47) s mladším milencem (34): Stejně líbala jiného fešáka Herečka Vanda Hybnerová (47) dorazila s přítelem Jakubem Chourou (34) na charitativní akci cvičitelky… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Stanislav Majer
Stanislav Majer
zobrazit profil Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil
zobrazit profil David Matásek
David Matásek
zobrazit profil Alan Rickman
Alan Rickman
zobrazit profil Sylva Ondrušíková
Sylva Ondrušíková
zobrazit profil Miroslava Součková
Miroslava Součková
zobrazit profil Kateřina Lojdová
Kateřina Lojdová
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi