Adriana Lima

Datum narození: 12.6.1981
Místo narození: Salvádor, Bahia, Brazílie
Míry: 86 - 61 - 89
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Adriana Lima, americká topmodelka původem z Brazílie začala svou kariéru již ve třinácti letech, kdy ji módní agenti objevili při nakupování v obchodním centru.

Adriana Lima začala s modelingem již v dětství. Za její první úspěch můžeme považovat titul Ford Supermodel Brazílie, který získala v patnácti letech a který byl tím, co jí "nakoplo" na dráhu modelky. Celkově v této soutěži (Ford Supermodel World) v roce 2006 obsadila druhé místo.

ADRIANA LIMA - ANDĚLSKÁ KRÁSA NENÍ ZADARMO...

Její první angažmá v modelingové agentuře bylo v New Yorku v Elite Models Management, kam Adriana Lima nastoupila krátce po úspěchu v soutěži. Již na přelomu let 1997 a 1998 fotila pro mezinárodní vydání Vogue a Marii Claire. Její první opravdu velká kampaň byla pro Annu Molinari a díky této pracovní příležitosti se během krátké chvíle dostala mezi nejžádanější topmodelky světa.

Po tak slavných jménech jako Claudia Schiffer, Laetitita Castaa a Eva Herzigová se objevuje na billboardu na Times Square. V roce 2000 vedla kampaň pro GUESS, následoval Maybelline, Bebe, Mossimo nebo BCBG a titulní stránky časopisů Harper´s Bazar a ELLE.

Od roku 2000 se řadí mezi Victoria´s Secret Angel, v roce 2003 dokonce otvírala cedlou módní přehlídku. Na tomto význemném mole se objevila například vedle Heidi Klum, Gisele Bündchen nebo Alessandry Ambrosiosy.

Adriana Lima si zahrála také ve filmu The follow, a to vedle herců Mickey Rourkeho, Clive Owena a Foresta Whitakera.

O ADRIANĚ LIMA ČTĚTE ZDE>>

V roce 2009 se v den Svatého Valentýna provdala za svého tehdejšího přítele, hráče NBA Marca Jarise. Ve stejném roce porodila jejich první dceru, Valentinu Limu Jaric, a poté, v roce 2012 dceru druhou, Siennu Limu Jaric.

 

Články o celebritě

Problémy na velkolepé přehlídce Victoria's Secret: Pád andílka přímo na mole! Gigi Hadid nedostala vízum kvůli Buddhovi Problémy na velkolepé přehlídce Victoria's Secret: Pád andílka přímo na mole! Gigi Hadid nedostala vízum kvůli Buddhovi Snad nejsledovanější módní akce na světě je po roce opět zde. Letošní ročník přehlídky Victoria’s… číst článek
Celebrity na síti: Zadek Kairy Hrachovcové a dvojčata Beyoncé Celebrity na síti: Zadek Kairy Hrachovcové a dvojčata Beyoncé Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Český matrix s puncem Hollywoodu: Kdo v entrée obstál, selhal, nudil, oslnil?  Český matrix s puncem Hollywoodu: Kdo v entrée obstál, selhal, nudil, oslnil? Několik nejmenovaných, s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary (KVIFF) spjatých person… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová