Adriana Lima

Datum narození: 12.6.1981
Místo narození: Salvádor, Bahia, Brazílie
Míry: 86 - 61 - 89
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Adriana Lima, americká topmodelka původem z Brazílie začala svou kariéru již ve třinácti letech, kdy ji módní agenti objevili při nakupování v obchodním centru.

Adriana Lima začala s modelingem již v dětství. Za její první úspěch můžeme považovat titul Ford Supermodel Brazílie, který získala v patnácti letech a který byl tím, co jí "nakoplo" na dráhu modelky. Celkově v této soutěži (Ford Supermodel World) v roce 2006 obsadila druhé místo.

ADRIANA LIMA - ANDĚLSKÁ KRÁSA NENÍ ZADARMO...

Její první angažmá v modelingové agentuře bylo v New Yorku v Elite Models Management, kam Adriana Lima nastoupila krátce po úspěchu v soutěži. Již na přelomu let 1997 a 1998 fotila pro mezinárodní vydání Vogue a Marii Claire. Její první opravdu velká kampaň byla pro Annu Molinari a díky této pracovní příležitosti se během krátké chvíle dostala mezi nejžádanější topmodelky světa.

Po tak slavných jménech jako Claudia Schiffer, Laetitita Castaa a Eva Herzigová se objevuje na billboardu na Times Square. V roce 2000 vedla kampaň pro GUESS, následoval Maybelline, Bebe, Mossimo nebo BCBG a titulní stránky časopisů Harper´s Bazar a ELLE.

Od roku 2000 se řadí mezi Victoria´s Secret Angel, v roce 2003 dokonce otvírala cedlou módní přehlídku. Na tomto význemném mole se objevila například vedle Heidi Klum, Gisele Bündchen nebo Alessandry Ambrosiosy.

Adriana Lima si zahrála také ve filmu The follow, a to vedle herců Mickey Rourkeho, Clive Owena a Foresta Whitakera.

O ADRIANĚ LIMA ČTĚTE ZDE>>

V roce 2009 se v den Svatého Valentýna provdala za svého tehdejšího přítele, hráče NBA Marca Jarise. Ve stejném roce porodila jejich první dceru, Valentinu Limu Jaric, a poté, v roce 2012 dceru druhou, Siennu Limu Jaric.

 

Články o celebritě

Candice Swanepoel: Vítej zpátky, anděli! Candice Swanepoel: Vítej zpátky, anděli! Loni pauzírovala kvůli čerstvě narozenému miminu, letos už zase Candice Swanepoel (29) září po boku… číst článek
Sexbomba Herzigová zavzpomínala na staré dobré časy: Takovýhle andílek jsem byla já! Sexbomba Herzigová zavzpomínala na staré dobré časy: Takovýhle andílek jsem byla já! Topmodelka Eva Herzigová (44) patří k legendám modelingu. Před lety byla také součástí týmu andílků… číst článek
Problémy na velkolepé přehlídce Victoria's Secret: Pád andílka přímo na mole! Gigi Hadid nedostala vízum kvůli Buddhovi Problémy na velkolepé přehlídce Victoria's Secret: Pád andílka přímo na mole! Gigi Hadid nedostala vízum kvůli Buddhovi Snad nejsledovanější módní akce na světě je po roce opět zde. Letošní ročník přehlídky Victoria’s… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová