Lucie Gelemová

Datum narození: 31.12.1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Felix Slováček vyvezl milenku do USA! To ho muselo stát balík Felix Slováček vyvezl milenku do USA! To ho muselo stát balík Víc než týden si Felix Slováček (74) a jeho mladá milenka Lucie Gelemová (35) užívali na cestách… číst článek
Jak Slováček utrácí za své ženy? Milenku vzal do Vegas, manželku na chatu Jak Slováček utrácí za své ženy? Milenku vzal do Vegas, manželku na chatu Svůj milostný život dělí mlsný kocour Felix Slováček (75) mezi svou manželku Dádu Patrasovou a Lucii… číst článek
Slováček řekl, jestli tahá za nos manželku, nebo milenku: Tohle dámy nepotěší! Slováček řekl, jestli tahá za nos manželku, nebo milenku: Tohle dámy nepotěší! Muzikant Felix Slováček (74) to hraje na dvě strany. Dádě Patrasové (61) slibuje, že se nerozvede… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Jan Werich
Jan Werich
zobrazit profil Monika Asterová
Monika Asterová
zobrazit profil Miroslav Zdeněk
Miroslav Zdeněk
zobrazit profil Ivan Martin Jirous
Ivan Martin Jirous
zobrazit profil Pavel Kožíšek
Pavel Kožíšek
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Eliška Grabcová
Eliška Grabcová
zobrazit profil Vladimír Renčín
Vladimír Renčín