Lucie Gelemová

Datum narození: 31.12.1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Slováček je vousáček! Energická milenka rázně změnila Felixův výraz Slováček je vousáček! Energická milenka rázně změnila Felixův výraz Od doby, co začal Felix Slováček (75) žít s mladší milenkou Lucií Gelemovou (35), se jeho okolí nestačí… číst článek
Patrasová prozradila plány s milencem: Tohle Felix nečekal! Patrasová prozradila plány s milencem: Tohle Felix nečekal! Dáda Patrasová (62) odpočítává dny do své vytoužené dovolené. Zpěvačka se v srpnu chystá do Itálie… číst článek
Felix ji opustil, Gelemovou utěšuje umělý ptáček! A Slováčková ukázala božské tělo! Felix ji opustil, Gelemovou utěšuje umělý ptáček! A Slováčková ukázala božské tělo! Muzikant Felix Slováček (75) nechal svou milenku Lucii Gelemovou (35) v Česku a vyvezl své děti do… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Marián Geišberg
Marián Geišberg
zobrazit profil Kája Saudek
Kája Saudek
zobrazit profil Jan Werich
Jan Werich
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník
zobrazit profil Marek Brodský
Marek Brodský
zobrazit profil Ondřej Havelka
Ondřej Havelka
zobrazit profil Vojtěch Mašek
Vojtěch Mašek
zobrazit profil Yemi Akinyemi
Yemi Akinyemi