Lucie Gelemová

Datum narození: 31.12.1982
Místo narození: Praha
Profese: výtvarnice, malířka

Související celebrity

Životopis

Malířka a výtvarnice Lucie Gelemová se do povědomí široké veřejnosti dostala milostným poměrem s Felixem Slováčkem, manželem Dagmar Patrasové.

Výtvarnice Lucie Gelemová a hudebník Felix Slováček se seznámili roku 2015 na vernisáži obrazů v Přerově. Záhy byl pár přistižen bulvárními fotografy, jak se láskyplně drží za ruce. Slavný saxofonista mimomanželský poměr razantně odmítal. Prý šlo jen o přátelskou výpomoc nadané malířce.

LUCIE GELEMOVÁ - NECHVALNÁ SLOVA EXPŘÍTELE 

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová vytáčkám proutníka Felixe Slováčka o údajné výpomoci neuvěřila. Celou věc si nenechala líbit, a do milenky svého manžela se v médiích ostře pustila. „Je to zlatokopka,“ uvedla mj. na adresu Lucie Gelemové.

O LUCII GELEMOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mladá výtvarnice mediální humbuk kolem své osoby zřejmě neunesla, a s Felixem Slováčkem po krátké době ukončila poměr. Jméno Lucie Gelemové se v roce 2015 zařadilo mezi nejvyhledávanější osobnosti na internetu a její obrazy dosáhly finanční ceny 20 až 30 tisíc korun.

Rozluka věkově značně vzdáleného páru, která udajně nebyl jediná, netrvala dlouho. Nejenže se dali dohromady, ale záletný Felix Slováček, ač stále ženat, promluvil o svatbě s milenkou a v březnu 2018 dokonce o tom, že by Lucii Gelemové rád dopřál dítě.

 

Články o celebritě

Patrasová práskla Felixe: Denně je u mě doma! Milenec Vito musí spát v druhém bytě Patrasová práskla Felixe: Denně je u mě doma! Milenec Vito musí spát v druhém bytě Už tři roky spolu jako manželé nežijí, přesto se denně potkávají ve společném domě. Dáda Patrasová… číst článek
Gelemová veřejně ponížila Patrasovou a rozpoutala melu. Hodila to na Felixe! Gelemová veřejně ponížila Patrasovou a rozpoutala melu. Hodila to na Felixe! Stačila jedna větička a hned byl oheň na střeše. Lucie Gelemová (35) se na sociální síti pochlubila… číst článek
Milenka Slováčka (75) Lucie Gelemová (35): SVATBA S FELIXEM?! Už je na ni zaděláno... Milenka Slováčka (75) Lucie Gelemová (35): SVATBA S FELIXEM?! Už je na ni zaděláno... Potřetí chycená svatební kytice a jedna věta rozpoutaly v rodině Felixe Slováčka (75) peklo. Na sociální… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská
zobrazit profil Erika Bornová
Erika Bornová
zobrazit profil Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal
zobrazit profil Vojtěch Mašek
Vojtěch Mašek
zobrazit profil Jaroslav Filip
Jaroslav Filip
zobrazit profil Miroslav Zdeněk
Miroslav Zdeněk
zobrazit profil Michal Kurtiš
Michal Kurtiš