Radek Filip

Profese: přítel Lucie Bílé

Související celebrity

Životopis

Fitness trenér Radek Filip, přítel Lucie Bílé, zlatou Slavici okouzlil a posléze udolal svým šarmem a trpělivostí.

Svalnatý čahoun, fitness trenér Radek Filip, se s Lucií Bílou seznámil v říjnu 2015 na obnovené premiéře muzikálu Carmen. „Utíkala jsem před davem a schovala se za největšího muže v místnosti. Zareagoval moc hezky, a tak jsem se jemu i jeho mamince představila,“ svěřila se Blesku několikanásobná zlatá Slavice, podle jejích slov byl „milý, trpělivý a tak kouzelný“.

O 17 let mladšímu sportovně založenému sympaťákovi Radku Filipovi zpěvačka údajně podlehla po několikaměsíčním dobývání. „On dal svou vizitku mně,“ řekla Lucie Bílá poté, co se v médiích objevilo, že vizitku pohotově vtiskl do dlaně on jí hned při jejich prvním setkání. Radek Filip se Lucii Bílé začal dvořit, ona ho déle než rok odmítala. „V té chvíli jsem ještě netušila, že mi jednou změní život k nepoznání,“ svěřila se zpěvačka.

Od ledna 2017 Radek Filip bydlí s Lucií Bílou v její vile v Otvovicích. A svou profesi pověsil na hřebík. Stal se „otrokem“ své lásky. Šoféruje její vůz, dělá jí bodyguarda. Nenechal Slavici udělat krok samotnou. Byl s ní, když natáčela talkshow pro Primu, na plese Českého rozhlasu na Žofíně…

 

 

Další Ostatní

zobrazit profil Zdenka Crkvenjaš
Zdenka Crkvenjaš
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Jana Vildumetzová
Jana Vildumetzová
zobrazit profil Jiří Káš
Jiří Káš
zobrazit profil Vašo Patejdl
Vašo Patejdl
zobrazit profil Martin Kupka
Martin Kupka
zobrazit profil Lenka Bochníčková
Lenka Bochníčková