Viktor Mráz | Celebwiki.cz

Viktor Mráz

Datum narození: 25.12.1967
Místo narození: Číčovice
Profese: podnikatel, producent

Související celebrity

Životopis

Podnikatel Viktor Mráz, který si pořídil penzion a restauraci, jako producent spolupracoval s populárními kapelami. Alba vydal řadě hvězd českého hudebního nebe.

Hudební vydavatelství, které založil Viktor Mráz společně s kolegou Michalem Bělouškem, v roce 2005 prodal. Jako producent spolupracoval s populárními kapelami Lucie, Mig 21 nebo Chinaski. Alba vydával i zpěvačce Haně Hegerové nebo skladatelské dvojici Petr Hapka a Michal Horáček.

Podílel se i na reinkarnaci hitů Michala Davida, když produkoval jeho muzikál Děti ráje. Kromě toho Viktor Mráz pořádá koncerty svých hudebních svěřenců.

O VIKTORU MRÁZOVI ČTĚTE ZDE>>

U svého domu si Viktor Mráz otevřel vlastní penzion s restaurací. 

Viktor Mráz údajně randil s Annou K. Posléze se oženil s herečkou Mahulenou Bočanovou, která mu roku 2001 porodila dceru Márinku. Dvojice se rozvedla deset let nato. Ke konci manželství začal podnikatel chodit se zpěvačkou Martou Jandovou, dcerou frontmana legendární kapely Olympic Petra Jandy. Vztah s ní ale neměl dlouhého trvání. 

V srpnu 2016 se Viktor Mráz ve svém penzionu V polích oženil s přítelkyní Petrou, s níž se seznámil v GoJa Music Hall, když produkoval muzikál Děti ráje a sympatická blondýnka měla ve foyer pronajatý divadelní bar. Manželé Petra a Viktor Mrázovi spolu mají syna Matyáše (narozen 2015).

 

Články o celebritě

Válka Bočanové a Mráze kvůli dceři GRADUJE: Je to hodně zlé! Válka Bočanové a Mráze kvůli dceři GRADUJE: Je to hodně zlé! Mahulena Bočanová momentálně nezažívá příliš šťastné životní období. S bývalým manželem Viktorem… číst článek
Kdo je žena, která Bočanové napsala dopis plný zloby? Mráz ji sbalil v baru Kdo je žena, která Bočanové napsala dopis plný zloby? Mráz ji sbalil v baru Nová manželka Viktora Mráze obvinila jeho exmanželku, herečku Mahulenu Bočanovou, že se nestará o… číst článek
Pozadí sporu o alimenty Bočanové a Mráze: Mahuleně docházejí peníze!? Pozadí sporu o alimenty Bočanové a Mráze: Mahuleně docházejí peníze!? Víme, proč si Mahulena Bočanová (50) s exmanželem Viktorem Mrázem (50) vjeli do vlasů kvůli alimentům… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Ladislav Velebný
Ladislav Velebný
zobrazit profil Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia
zobrazit profil Romana Žatecká
Romana Žatecká
zobrazit profil Martin Kumžák
Martin Kumžák
zobrazit profil Pavel Zeman
Pavel Zeman
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Karel Fischer
Karel Fischer
zobrazit profil Anna Svídnická
Anna Svídnická