Viktor Mráz | Celebwiki.cz

Viktor Mráz

Datum narození: 25.12.1967
Místo narození: Číčovice
Profese: podnikatel, producent

Související celebrity

Životopis

Podnikatel Viktor Mráz, který si pořídil penzion a restauraci, jako producent spolupracoval s populárními kapelami. Alba vydal řadě hvězd českého hudebního nebe.

Hudební vydavatelství, které založil Viktor Mráz společně s kolegou Michalem Bělouškem, v roce 2005 prodal. Jako producent spolupracoval s populárními kapelami Lucie, Mig 21 nebo Chinaski. Alba vydával i zpěvačce Haně Hegerové nebo skladatelské dvojici Petr Hapka a Michal Horáček.

Podílel se i na reinkarnaci hitů Michala Davida, když produkoval jeho muzikál Děti ráje. Kromě toho Viktor Mráz pořádá koncerty svých hudebních svěřenců.

O VIKTORU MRÁZOVI ČTĚTE ZDE>>

U svého domu si Viktor Mráz otevřel vlastní penzion s restaurací. 

Viktor Mráz údajně randil s Annou K. Posléze se oženil s herečkou Mahulenou Bočanovou, která mu roku 2001 porodila dceru Márinku. Dvojice se rozvedla deset let nato. Ke konci manželství začal podnikatel chodit se zpěvačkou Martou Jandovou, dcerou frontmana legendární kapely Olympic Petra Jandy. Vztah s ní ale neměl dlouhého trvání. 

V srpnu 2016 se Viktor Mráz ve svém penzionu V polích oženil s přítelkyní Petrou, s níž se seznámil v GoJa Music Hall, když produkoval muzikál Děti ráje a sympatická blondýnka měla ve foyer pronajatý divadelní bar. Manželé Petra a Viktor Mrázovi spolu mají syna Matyáše (narozen 2015).

 

Články o celebritě

Kdo je žena, která Bočanové napsala dopis plný zloby? Mráz ji sbalil v baru Kdo je žena, která Bočanové napsala dopis plný zloby? Mráz ji sbalil v baru Nová manželka Viktora Mráze obvinila jeho exmanželku, herečku Mahulenu Bočanovou, že se nestará o… číst článek
Pozadí sporu o alimenty Bočanové a Mráze: Mahuleně docházejí peníze!? Pozadí sporu o alimenty Bočanové a Mráze: Mahuleně docházejí peníze!? Víme, proč si Mahulena Bočanová (50) s exmanželem Viktorem Mrázem (50) vjeli do vlasů kvůli alimentům… číst článek
Skryté rozepře Bočanové: ZLOBU odhalil OMYL Skryté rozepře Bočanové: ZLOBU odhalil OMYL Mahulena Bočanová (50) je ve sporu bývalým partnerem Viktorem Mrázem (50). To, že jde o peníze na… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Theodora Remundová
Theodora Remundová
zobrazit profil Jaroslav Faltýnek
Jaroslav Faltýnek
zobrazit profil Petr Matějček
Petr Matějček
zobrazit profil Simona Kratochvílová
Simona Kratochvílová
zobrazit profil Angela Merkelová
Angela Merkelová
zobrazit profil Hillary Clintonová
Hillary Clintonová
zobrazit profil Jiří Michálek
Jiří Michálek
zobrazit profil Robert Hlavatý
Robert Hlavatý