Viktor Mráz | Celebwiki.cz

Viktor Mráz

Datum narození: 25. 12. 1967
Místo narození: Číčovice
Profese: podnikatel, producent

Související celebrity

Životopis

Podnikatel Viktor Mráz, který si pořídil penzion a restauraci, jako producent spolupracoval s populárními kapelami. Alba vydal řadě hvězd českého hudebního nebe.

Hudební vydavatelství, které založil Viktor Mráz společně s kolegou Michalem Bělouškem, v roce 2005 prodal. Jako producent spolupracoval s populárními kapelami Lucie, Mig 21 nebo Chinaski. Alba vydával i zpěvačce Haně Hegerové nebo skladatelské dvojici Petr Hapka a Michal Horáček.

Podílel se i na reinkarnaci hitů Michala Davida, když produkoval jeho muzikál Děti ráje. Kromě toho Viktor Mráz pořádá koncerty svých hudebních svěřenců.

O VIKTORU MRÁZOVI ČTĚTE ZDE>>

U svého domu si Viktor Mráz otevřel vlastní penzion s restaurací. 

Viktor Mráz údajně randil s Annou K. Posléze se oženil s herečkou Mahulenou Bočanovou, která mu roku 2001 porodila dceru Márinku. Dvojice se rozvedla deset let nato. Ke konci manželství začal podnikatel chodit se zpěvačkou Martou Jandovou, dcerou frontmana legendární kapely Olympic Petra Jandy. Vztah s ní ale neměl dlouhého trvání. 

V srpnu 2016 se Viktor Mráz ve svém penzionu V polích oženil s přítelkyní Petrou, s níž se seznámil v GoJa Music Hall, když produkoval muzikál Děti ráje a sympatická blondýnka měla ve foyer pronajatý divadelní bar. Manželé Petra a Viktor Mrázovi spolu mají syna Matyáše (narozen 2015).

 

Články o celebritě

Pochybnosti o otcovství Márinky? Mahulena Bočanová vyslovila odvážnou teorii! Pochybnosti o otcovství Márinky? Mahulena Bočanová vyslovila odvážnou teorii! Herečka Mahulena Bočanová (52) patří mezi ženy, které berou život s nadhledem, a to i přesto, že jim... číst článek
Mahulena Bočanová ukázala rodiče: Jste celá taťka! dojali se fanoušci Mahulena Bočanová ukázala rodiče: Jste celá taťka! dojali se fanoušci Mahulena Bočanová (52) zalovila v rodinném archivu a na Instagramu se pochlubila fotografiemi svých ... číst článek
Válka Bočanové a Mráze kvůli dceři GRADUJE: Je to hodně zlé! Válka Bočanové a Mráze kvůli dceři GRADUJE: Je to hodně zlé! Mahulena Bočanová momentálně nezažívá příliš šťastné životní období. S bývalým manželem Viktorem Mrá... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Michaela Blahová
Michaela Blahová
zobrazit profil Marián Varga
Marián Varga
zobrazit profil Matthew  Vaughn
Matthew Vaughn
zobrazit profil Zdeňka Hamousová
Zdeňka Hamousová
zobrazit profil Alice Nellis
Alice Nellis
zobrazit profil Jana Černochová
Jana Černochová
zobrazit profil Klára Samková
Klára Samková
zobrazit profil Andrea Prchalová
Andrea Prchalová