Viktor Mráz

Datum narození: 25. 12. 1967
Místo narození: Číčovice
Profese: podnikatel, producent

Související celebrity

Životopis

Podnikatel Viktor Mráz, který si pořídil penzion a restauraci, jako producent spolupracoval s populárními kapelami. Alba vydal řadě hvězd českého hudebního nebe.

Hudební vydavatelství, které založil Viktor Mráz společně s kolegou Michalem Bělouškem, v roce 2005 prodal. Jako producent spolupracoval s populárními kapelami Lucie, Mig 21 nebo Chinaski. Alba vydával i zpěvačce Haně Hegerové nebo skladatelské dvojici Petr Hapka a Michal Horáček.

Podílel se i na reinkarnaci hitů Michala Davida, když produkoval jeho muzikál Děti ráje. Kromě toho Viktor Mráz pořádá koncerty svých hudebních svěřenců.

O VIKTORU MRÁZOVI ČTĚTE ZDE>>

U svého domu si Viktor Mráz otevřel vlastní penzion s restaurací. 

Viktor Mráz údajně randil s Annou K. Posléze se oženil s herečkou Mahulenou Bočanovou, která mu roku 2001 porodila dceru Márinku. Dvojice se rozvedla deset let nato. Ke konci manželství začal podnikatel chodit se zpěvačkou Martou Jandovou, dcerou frontmana legendární kapely Olympic Petra Jandy. Vztah s ní ale neměl dlouhého trvání. 

V srpnu 2016 se Viktor Mráz ve svém penzionu V polích oženil s přítelkyní Petrou, s níž se seznámil v GoJa Music Hall, když produkoval muzikál Děti ráje a sympatická blondýnka měla ve foyer pronajatý divadelní bar. Manželé Petra a Viktor Mrázovi spolu mají syna Matyáše (narozen 2015).

 

Články o celebritě

Mahulena Bočanová (54) už nechce »zajíčky«: Hledám chlapa nad 55 let! Mahulena Bočanová (54) už nechce »zajíčky«: Hledám chlapa nad 55 let! Z minulých vztahů se poučila! Mahulena Bočanová (54) už za žádnou cenu nechce mladšího partnera. Ve ... číst článek
Hvězda Tváře Marta Jandová (47) přiznala: Proč nemá druhé dítě?! Hvězda Tváře Marta Jandová (47) přiznala: Proč nemá druhé dítě?! Roky nemohla najít toho pravého, se kterým by mohla založit rodinu. A když už Marta Jandová (47) pot... číst článek
Životní překvápko? Dcera Márinka není taková, jakou si ji Mahulena Bočanová vysnila Životní překvápko? Dcera Márinka není taková, jakou si ji Mahulena Bočanová vysnila Mahulena Bočanová (53) patří v českém šoubyznysu mezi ty nejkrásnější herečky – i díky exotické krás... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří Hubač
Jiří Hubač
zobrazit profil Patrik Nacher
Patrik Nacher
zobrazit profil Jiří Planner
Jiří Planner
zobrazit profil Dušan Klein
Dušan Klein
zobrazit profil Petr Pýcha
Petr Pýcha
zobrazit profil Vítek Fiala
Vítek Fiala
zobrazit profil Jiří Hanych
Jiří Hanych