Mahulena Bočanová | Celebwiki.cz

Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Porota StarDance je na nože už teď! Kdo urazil Genzera? Porota StarDance je na nože už teď! Kdo urazil Genzera? Dvě stálice v porotě StarDance Zdeňka Chlopčíka (62) a Tatianu Dressler (56) doplní dva nováčci -… číst článek
Mahulena Bočanová ukázala rodiče: Jste celá taťka! dojali se fanoušci Mahulena Bočanová ukázala rodiče: Jste celá taťka! dojali se fanoušci Mahulena Bočanová (52) zalovila v rodinném archivu a na Instagramu se pochlubila fotografiemi svých… číst článek
Mahuleně Bočanové pes sežral 20 tisíc! Chtěla je z něj dostat u veterináře Mahuleně Bočanové pes sežral 20 tisíc! Chtěla je z něj dostat u veterináře Bez psů by byl její život neúplný. Mahulena Bočanová (52) jim dokáže odpustit i neodpustitelné. Jeden… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Veronika Macková
Veronika Macková
zobrazit profil Lucie Pernetová
Lucie Pernetová
zobrazit profil Hana Tomáš Briešťanská
Hana Tomáš Briešťanská
zobrazit profil Karel Zima
Karel Zima
zobrazit profil Vanda Hybnerová
Vanda Hybnerová
zobrazit profil Anna Klausnerová
Anna Klausnerová
zobrazit profil Ota Jirák
Ota Jirák
zobrazit profil Stefanie Reinsperger
Stefanie Reinsperger