Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Přiznání Bočanové: Peklo s dcerou Přiznání Bočanové: Peklo s dcerou Nemá to jednoduché. Herečka Mahulena Bočanová (51) po smrti maminky, která zemřela na rakovinu a… číst článek
Trapas Mahuleny Bočanové: Copak je to za masařku?! Trapas Mahuleny Bočanové: Copak je to za masařku?! Čím větší hlava, tím větší brýle i vyšší cena! To platí v případě Mahuleny Bočanové (51). Herečka… číst článek
Království Bočanové (51): Tuhle krásu si žádný chlap neužije! Království Bočanové (51): Tuhle krásu si žádný chlap neužije! Herečka Mahulena Bočanová se může pyšnit velmi útulným bydlením.  Dům o 250 metrech čtverečních obývá… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Sarah Jessica  Parker
Sarah Jessica Parker
zobrazit profil Libor Stach
Libor Stach
zobrazit profil Pavel Dytrt
Pavel Dytrt
zobrazit profil Magdaléna Sidonová
Magdaléna Sidonová
zobrazit profil Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová
zobrazit profil John Travolta
John Travolta
zobrazit profil Iva Janžurová
Iva Janžurová
zobrazit profil Dominika Morávková Zeleníková
Dominika Morávková Zeleníková