Mahulena Bočanová

Datum narození: 18. 3. 1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Mahulena Bočanová se před kamerou objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Stala se i úspěšnou moderátorkou.

Dcera významného českého architekta Jana Bočana Mahulena Bočanová na Pražské konzervatoři vystudovala hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

MAHULENA BOČANOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Bočanová si zatančila ve StarDance

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě.

Bočanová jako ředitelka nemocnice

Objevila se v seriálech Rodinná pouta, Vyprávěj, Všechny moje lásky, Mazalové či Modrý kód. Roli ředitelky nemocnice Mahulena Bočanová dostala v Ordinaci v růžové zahradě 2.

Svůj herecký talent Mahulena Bočanová předvedla také ve filmech Post Coitum, Vy nám taky, šéfe!, Ženská pomsta nebo Tajemství Karmy.

Mahulena Bočanová a její chlapi

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou.

Partnerem Mahuleny Bočanové byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, dále pak moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.

 

 

Články o celebritě

Festival filmů, nebo trapasů? Havlová s lopatou, naháč ve fontáně, ostuda Deppa, pomlácený Strach! Festival filmů, nebo trapasů? Havlová s lopatou, naháč ve fontáně, ostuda Deppa, pomlácený Strach! Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je každoročně proslulý nejen skvělými filmy a nobles... číst článek
Bočanová o nemocné dceři: Strach, že by přišla o Márinku Bočanová o nemocné dceři: Strach, že by přišla o Márinku Dcera Mahuleny Bočanové (54), Márinka (20), vyrostla nejen do krásy, ale během lockdownu udělala tak... číst článek
Mahulena Bočanová otevřeně přiznala, co jí dost vydělává: Hraní to ale překvapivě není! Mahulena Bočanová otevřeně přiznala, co jí dost vydělává: Hraní to ale překvapivě není! Málokdy se baví o penězích, ale pro jednou udělala výjimku a nelze než s ní souhlasit. Herečka Mahul... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Trine Dyrholm
Trine Dyrholm
zobrazit profil Marta Dancingerová
Marta Dancingerová
zobrazit profil Jan Jankovský
Jan Jankovský
zobrazit profil Stefanie Reinsperger
Stefanie Reinsperger
zobrazit profil Pierre Richard
Pierre Richard
zobrazit profil Anna Schmidtmajerová
Anna Schmidtmajerová
zobrazit profil Melissa Rauch
Melissa Rauch
zobrazit profil Luděk Munzar
Luděk Munzar