Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Plekancovy trumfy v rozvodové řeži s Vondráčkovou: Povolal ženskou armádu! Plekancovy trumfy v rozvodové řeži s Vondráčkovou: Povolal ženskou armádu! Za vším hledej ženu! Jak chce Tomáš Plekanec (36) uspět v nelítostné rozvodové bitvě s Lucií Vondráčkovou… číst článek
Dáda Patrasová po bouračce s 2,5 promile: Vyhazov z divadla jako trest! Dáda Patrasová po bouračce s 2,5 promile: Vyhazov z divadla jako trest! Jako by nestačilo, že Dáda Patrasová (62) nabourala svůj mercedes, když sedla za volant pod vlivem… číst článek
Dohra opilecké bouračky Dády Patrasové: Nahradili ji v divadle! Dohra opilecké bouračky Dády Patrasové: Nahradili ji v divadle! Dádě Patrasové (62) se letos svátky moc nevydařily. Nabourala auto a posléze nadýchala 2,5 promile!… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Juraj Ďurdiak
Juraj Ďurdiak
zobrazit profil Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
zobrazit profil Ladislav Mrkvička
Ladislav Mrkvička
zobrazit profil Tereza Pokorná
Tereza Pokorná
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Jiří Schmitzer
Jiří Schmitzer
zobrazit profil Josef Alois Náhlovský
Josef Alois Náhlovský
zobrazit profil Gregor Bauer
Gregor Bauer