Mahulena Bočanová | Celebwiki.cz

Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Mahulena Bočanová na plese: Poprvé vyvedla svého přítele, se kterým je už 2 roky! Mahulena Bočanová na plese: Poprvé vyvedla svého přítele, se kterým je už 2 roky! Poprvé do společnosti vyvedla svého partnera Petra, kterému přezdívá mister Proper, herečka Mahulena… číst článek
Píšťalka Vejmělková slaví narozeniny! Jak se změnila od dob Básníků? Píšťalka Vejmělková slaví narozeniny! Jak se změnila od dob Básníků? Ve středu 4. března bylo bývalé herečce a někdejšímu sexsymbolu osmdesátých let Evě Vejmělkové jedenapadesát… číst článek
5 nej z Plesu v Rudolfinu: Bočanová vyvedla chlapa, rozparek Partyšové ukázal vše a Menzelová s chlapem pod vlečkou! 5 nej z Plesu v Rudolfinu: Bočanová vyvedla chlapa, rozparek Partyšové ukázal vše a Menzelová s chlapem pod vlečkou! Ani na jednom z posledních plesů sezóny nebyla nuda, o což se postaraly některé celebrity. Titul… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub
zobrazit profil Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
zobrazit profil Bella Thorne
Bella Thorne
zobrazit profil Eva Josefíková
Eva Josefíková
zobrazit profil Simona Vrbická-Koptová
Simona Vrbická-Koptová
zobrazit profil Tomáš Dianiška
Tomáš Dianiška
zobrazit profil Filip Antonio
Filip Antonio
zobrazit profil Rudolf Jelínek
Rudolf Jelínek