Mahulena Bočanová | Celebwiki.cz

Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Dvakrát rozvedená Mahulena Bočanová: Šok ze třetí svatby! Dvakrát rozvedená Mahulena Bočanová: Šok ze třetí svatby! Že by se Mahuleně Bočanové (52) zachtělo bílých šatů a v roce 2020 opět stanout před oltářem? Byť… číst článek
Terminátor elektřinou nešetří! Vánoční výzdoba Vémolova paláce u Prahy není pro každého Terminátor elektřinou nešetří! Vánoční výzdoba Vémolova paláce u Prahy není pro každého Vánoce se kvapem blíží, a tak je pomalu čas přemýšlet nad tím, jak moc letos vyzdobíme své příbytky.… číst článek
Nejdřív syn, teď i ona? Kateřina Kornová promluvila o vážné nemoci! Nejdřív syn, teď i ona? Kateřina Kornová promluvila o vážné nemoci! Bojovala s vážnou nemocí, největší strach Kateřina Kornová (52) měla i tak o syna Filipa (28)! Co… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
zobrazit profil Lucy Liu
Lucy Liu
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Boris Hybner
Boris Hybner
zobrazit profil Daniel  Brühl
Daniel Brühl
zobrazit profil Vojtěch Machuta
Vojtěch Machuta
zobrazit profil Vladimír Hajdu
Vladimír Hajdu
zobrazit profil Miley Cyrus
Miley Cyrus