Mahulena Bočanová | Celebwiki.cz

Mahulena Bočanová

Datum narození: 18. 3. 1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Top 5 erotických českých filmů: Koho svlékl Heřmánek? A kdo sváděl Vondráčkovou? Top 5 erotických českých filmů: Koho svlékl Heřmánek? A kdo sváděl Vondráčkovou? Češi jsou možná národem, co natáčí dobré a hojně sledované detektivní seriály, jak jsou na tom ovšem... číst článek
Bočanová opět sama: Rozchod kvůli dceři? Bočanová opět sama: Rozchod kvůli dceři? Dlouho svůj vztah skrývala, nyní je Mahulena Bočanová (53) opět sama. Po dvouletém vztahu se rozešla... číst článek
Záhada kolem smrti Čestmíra Řandy ml. (†60): Příčinu smrti musí určit pitva! Záhada kolem smrti Čestmíra Řandy ml. (†60): Příčinu smrti musí určit pitva! Pouhé čtyři dny před 61. narozeninami vydechl naposledy Čestmír Řanda! Když herce našli v jeho bytě ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Vala
Jiří Vala
zobrazit profil Hana Kusnjerová
Hana Kusnjerová
zobrazit profil Keanu Reeves
Keanu Reeves
zobrazit profil Jiří Vyorálek
Jiří Vyorálek
zobrazit profil Petr Brukner
Petr Brukner
zobrazit profil Pavla Vojáčková
Pavla Vojáčková
zobrazit profil Petra Špalková
Petra Špalková
zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek