Mahulena Bočanová

Datum narození: 18. 3. 1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Mahulena Bočanová ve Varech? Ukázala záběry, kde je k nepoznání!   Mahulena Bočanová ve Varech? Ukázala záběry, kde je k nepoznání! Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu a o trochu rozruchu se ve spojení ... číst článek
Mahulena Bočanová na dovolené vytočená doběla: Všude jen burani a k*eténi! Mahulena Bočanová na dovolené vytočená doběla: Všude jen burani a k*eténi! Byť by dovolená měla být časem odpočinku a relaxu, Mahulenu Bočanovou (54) na té její pořádně vytoči... číst článek
Příběh se šťastným koncem: Daniela Šinkorová si dovezla domů fenku ze Sardinie! Příběh se šťastným koncem: Daniela Šinkorová si dovezla domů fenku ze Sardinie! Ne nadarmo se říká, že člověk sice nemůže změnit celý svět, ale může někomu zásadně změnit život. To... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jindřich Žampa
Jindřich Žampa
zobrazit profil Soňa Norisová
Soňa Norisová
zobrazit profil Predrag Bjelac
Predrag Bjelac
zobrazit profil Lída Němečková
Lída Němečková
zobrazit profil Zora Jandová
Zora Jandová
zobrazit profil Pierre Richard
Pierre Richard