Markéta Hrubešová | Celebwiki.cz

Markéta Hrubešová

Datum narození: 17. 3. 1972
Místo narození: Praha
Profese: herečka, modelka, spisovatelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Markéta Hrubešová se ve filmu poprvé objevila v osmi letech. Když jí bylo jednou tolik, udělala si v herecké branži jméno ve snímku Oznamuje se láskám vašim, kde se i vysvlékla. A ne naposledy.

Od mala ji bavil tanec, zejména balet. Po základní škole nastoupila Markéta Hrubešová na Státní konzervatoř v Praze do hudebně dramatického oboru. To už měla za sebou několik rolí ve filmu. Mladinká si zahrála v pohádce O ptáku ohniváku nebo ve snímku Modré z nebe.

MARKÉTA HRUBEŠOVÁ NEJEN O DRUHÉM DÍTĚTI

Od konce osmdesátých let lákala Markéta Hrubešová oči, srdce i fantazii diváka (i v dalších snímcích totiž točila nemálo erotických scén, nejen s Lukášem Vaculíkem v teskném válečném snímku Karla Kachyni Oznamuje se láskám vašim).

Ve filmu Sedím na konári a je mi dobre ztvárnila židovskou dívku Ester (tam si zahrála s Bolkem Polívkou a Ondřejem Pavelkou). Nabídky jí chodily jedna za druhou. Žiletky, Konec básníků v Čechách nebo Divoké pivo si střihla v jeden jediný rok. Skrze svůdnou Alenu Krivou okouzlila ve Zdivočelé zemi. V pohádkové Saxáně a Lexikonu kouzel hrála zdravotní sestru.

O MARKÉTĚ HRUBEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě herectví byla Markéta Hrubešová také fotomodelkou. Ve dvaadvaceti se stala bohyní Playboye. Také ráda vaří. Své zkušenosti shrnula do kuchařky s názvem Tak vařím já, kterou nafotil její manžel David Kraus.

S fotografem Davidem Krausem má herečka dceru Christel Lilly. O rozpadu manželství Markéty Hrubešové se začalo spekulovat už v létě 2014. Krátce nato do společnosti uvedla svého přítele Petra Sysla, s nímž spolupracovala na pivní kuchařce. Na jaře 2016 se Petr Sysel a Markéta Hrubešová zasnoubili, a to herečka ještě nebyla rozvedená. Podle informací Blesku z listopadu 2016 se pár již rozvedl.

 

Články o celebritě

Těhotná Vendula Pizingerová (48): První zpověď o jiném stavu! Jak dlouho to ví? Těhotná Vendula Pizingerová (48): První zpověď o jiném stavu! Jak dlouho to ví? Když Vendula Pizingerová (48) oznámila, že s manželem Josefem (32) čekají první společné miminko, vš... číst článek
Markéta Hrubešová se snoubencem: Pro róbu si došla odpoledne do půjčovny! Markéta Hrubešová se snoubencem: Pro róbu si došla odpoledne do půjčovny! Herečka Markéta Hrubešová nechyběla na jednom z posledních plesů sezóny. Doprovodil jí přítel Petr, ... číst článek
Tajná svatba? Markéta Hrubešová překvapila prstýnkem na levém prsteníčku! Tajná svatba? Markéta Hrubešová překvapila prstýnkem na levém prsteníčku! Před šesti lety krachlo její manželství s fotografem Davidem Krausem (51), s nímž má dceru Christel ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Kavan
Martin Kavan
zobrazit profil Barbra Streisand
Barbra Streisand
zobrazit profil Robert De Niro
Robert De Niro
zobrazit profil Roman Luknár
Roman Luknár
zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová
zobrazit profil Roman Mrázik
Roman Mrázik
zobrazit profil Oldřich Nový
Oldřich Nový
zobrazit profil Peter Krause
Peter Krause