Markéta Hrubešová | Celebwiki.cz

Markéta Hrubešová

Datum narození: 17. 3. 1972
Místo narození: Praha
Profese: herečka, modelka, spisovatelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Markéta Hrubešová se ve filmu poprvé objevila v osmi letech. Když jí bylo jednou tolik, udělala si v herecké branži jméno ve snímku Oznamuje se láskám vašim, kde se i vysvlékla. A ne naposledy.

Od mala ji bavil tanec, zejména balet. Po základní škole nastoupila Markéta Hrubešová na Státní konzervatoř v Praze do hudebně dramatického oboru. To už měla za sebou několik rolí ve filmu. Mladinká si zahrála v pohádce O ptáku ohniváku nebo ve snímku Modré z nebe.

MARKÉTA HRUBEŠOVÁ NEJEN O DRUHÉM DÍTĚTI

Od konce osmdesátých let lákala Markéta Hrubešová oči, srdce i fantazii diváka (i v dalších snímcích totiž točila nemálo erotických scén, nejen s Lukášem Vaculíkem v teskném válečném snímku Karla Kachyni Oznamuje se láskám vašim).

Ve filmu Sedím na konári a je mi dobre ztvárnila židovskou dívku Ester (tam si zahrála s Bolkem Polívkou a Ondřejem Pavelkou). Nabídky jí chodily jedna za druhou. Žiletky, Konec básníků v Čechách nebo Divoké pivo si střihla v jeden jediný rok. Skrze svůdnou Alenu Krivou okouzlila ve Zdivočelé zemi. V pohádkové Saxáně a Lexikonu kouzel hrála zdravotní sestru.

O MARKÉTĚ HRUBEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě herectví byla Markéta Hrubešová také fotomodelkou. Ve dvaadvaceti se stala bohyní Playboye. Také ráda vaří. Své zkušenosti shrnula do kuchařky s názvem Tak vařím já, kterou nafotil její manžel David Kraus.

S fotografem Davidem Krausem má herečka dceru Christel Lilly. O rozpadu manželství Markéty Hrubešové se začalo spekulovat už v létě 2014. Krátce nato do společnosti uvedla svého přítele Petra Sysla, s nímž spolupracovala na pivní kuchařce. Na jaře 2016 se Petr Sysel a Markéta Hrubešová zasnoubili, a to herečka ještě nebyla rozvedená. Podle informací Blesku z listopadu 2016 se pár již rozvedl.

 

Články o celebritě

Tajná svatba? Markéta Hrubešová překvapila prstýnkem na levém prsteníčku! Tajná svatba? Markéta Hrubešová překvapila prstýnkem na levém prsteníčku! Před šesti lety krachlo její manželství s fotografem Davidem Krausem (51), s nímž má dceru Christel ... číst článek
Herec a komik Josef Dvořák (77): Žena ví, jak si mě ohlídat! Herec a komik Josef Dvořák (77): Žena ví, jak si mě ohlídat! Josefa Dvořáka (77) známe jako komika, hlas Boba a Bobka či Maxipsa Fíka, jednoho z Návštěvníků, mod... číst článek
Hrubešová po Krejzových: S tou dámou bych se nekamarádila... Hrubešová po Krejzových: S tou dámou bych se nekamarádila... Další zrzka na place! Markéta Hrubešová (47) se objevila na skok v primáckém seriálu Krejzovi jako p... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Anna  Bendová
Anna Bendová
zobrazit profil Anna Schmidtmajerová
Anna Schmidtmajerová
zobrazit profil Ivan Trojan
Ivan Trojan
zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil Eva Burešová
Eva Burešová
zobrazit profil Petr Vágner
Petr Vágner
zobrazit profil Barbora Janatková
Barbora Janatková