Markéta Hrubešová | Celebwiki.cz

Markéta Hrubešová

Datum narození: 17.3.1972
Místo narození: Praha
Profese: herečka, modelka, spisovatelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Markéta Hrubešová se ve filmu poprvé objevila v osmi letech. Když jí bylo jednou tolik, udělala si v herecké branži jméno ve snímku Oznamuje se láskám vašim, kde se i vysvlékla. A ne naposledy.

Od mala ji bavil tanec, zejména balet. Po základní škole nastoupila Markéta Hrubešová na Státní konzervatoř v Praze do hudebně dramatického oboru. To už měla za sebou několik rolí ve filmu. Mladinká si zahrála v pohádce O ptáku ohniváku nebo ve snímku Modré z nebe.

MARKÉTA HRUBEŠOVÁ NEJEN O DRUHÉM DÍTĚTI

Od konce osmdesátých let lákala Markéta Hrubešová oči, srdce i fantazii diváka (i v dalších snímcích totiž točila nemálo erotických scén, nejen s Lukášem Vaculíkem v teskném válečném snímku Karla Kachyni Oznamuje se láskám vašim).

Ve filmu Sedím na konári a je mi dobre ztvárnila židovskou dívku Ester (tam si zahrála s Bolkem Polívkou a Ondřejem Pavelkou). Nabídky jí chodily jedna za druhou. Žiletky, Konec básníků v Čechách nebo Divoké pivo si střihla v jeden jediný rok. Skrze svůdnou Alenu Krivou okouzlila ve Zdivočelé zemi. V pohádkové Saxáně a Lexikonu kouzel hrála zdravotní sestru.

O MARKÉTĚ HRUBEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě herectví byla Markéta Hrubešová také fotomodelkou. Ve dvaadvaceti se stala bohyní Playboye. Také ráda vaří. Své zkušenosti shrnula do kuchařky s názvem Tak vařím já, kterou nafotil její manžel David Kraus.

S fotografem Davidem Krausem má herečka dceru Christel Lilly. O rozpadu manželství Markéty Hrubešové se začalo spekulovat už v létě 2014. Krátce nato do společnosti uvedla svého přítele Petra Sysla, s nímž spolupracovala na pivní kuchařce. Na jaře 2016 se Petr Sysel a Markéta Hrubešová zasnoubili, a to herečka ještě nebyla rozvedená. Podle informací Blesku z listopadu 2016 se pár již rozvedl.

 

Články o celebritě

Dejdar, Lábus a Hrubešová se sešli ve špitále! Byli tam potěšit nemocné děti Dejdar, Lábus a Hrubešová se sešli ve špitále! Byli tam potěšit nemocné děti Známí herci Martin Dejdar (54), Jiří Lábus (69) a Markéta Hrubešová (47) pod patronátem charitativní… číst článek
Zasnoubená Hrubešová (46) si na premiéře zakrývala bříško! Že by? Zasnoubená Hrubešová (46) si na premiéře zakrývala bříško! Že by? Den po světové premiéře v Brně se film režiséra Julia Ševčíka Skleněný pokoj promítal v Praze. Sice… číst článek
Všechno nejlepší ženy, přejí celebrity! Rolins s Hrubešovou se svlékly a Bílá se muchlovala! Všechno nejlepší ženy, přejí celebrity! Rolins s Hrubešovou se svlékly a Bílá se muchlovala! Dnes slaví svátek všechny, dívky, ženy, dámy nebo matky. Svůj obdiv ženskému pokolení vyjádřily také… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rossano Rubicondi
Rossano Rubicondi
zobrazit profil Jana Janěková
Jana Janěková
zobrazit profil Táňa Pauhofová
Táňa Pauhofová
zobrazit profil Markéta Martiníková
Markéta Martiníková
zobrazit profil Henrieta Hornáčková herečka
Henrieta Hornáčková herečka
zobrazit profil Morgan Freeman
Morgan Freeman
zobrazit profil Ctirad Götz
Ctirad Götz
zobrazit profil Marie Kružíková Renčová
Marie Kružíková Renčová