Bella Thorne

Bella Thorne

Datum narození: 8. 10. 1997
Místo narození: Pembroke Pines, Florida, USA
Výška: 173 cm
Profese: herečka, zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herečku, zpěvačku a modelku Bella Thorne nejvíce proslavily role v seriálech My Own Worst Enemy a Na parket!, dále pak postava ve čtvrté sérii Velké lásky.

Od dětství se Bella Thorne objevovala v reklamách, její první fotografie vyšla v časopisu ve věku pěti týdnů. Již jako malá svou kariéru nastartovala jako modelka.

BELLA THORNE ODĚNÁ JEN DO ŠLECHAČKY

Na filmovém plátně rajcovní kočka Bella Thorne, celým jménem Annabella Avery Thorne, debutovala v roce 2003 v komedii Bratři jak se patří, kde si zahrála fanynku.

Objevila se v epizodních úlohách v řadě seriálů. V roce 2007 přišla vedlejší postava v seriálu Dirty Sexy Money, která se stala její první velkou rolí v televizi. O rok později Bella Thorne získala za ztvárnění Ruthy Spivey v dramatickém seriálu My Own Worst Enemy cenu Young Artist Award.

Právě role v seriálu Na parket!, v němž Bella Thorne kromě hereckého nadání předvedla taneční vlohy, se stala její první hlavní postavou. Což bylo roku 2010. Pak již šla z role do role, a to jak v televizi, tak ve filmu.

Klíčovou postavu Bella Thorne ztvárnila ve čtvrté sérii Velké lásky, v romantickém seriálu Vzhůru ke hvězdám, inspirované románem spisovatelky Rebeccy Serleové, v dramatu Půlnoční láska, v hororové komedii The Babysitter 2 či v thrilleru Girl.

O BELLE THORNE ČTĚTE ZDE>>

Bella Thorne se narodila v Pembroke Pines na Floridě jako nejmladší ze čtyř dětí. Její sestry Kali a Dani i bratr Remy se stali také herci. Sourozenci mají italské, kubánské a irské předky.

V srpnu 2016 Bella Thorne zveřejnila, že je bisexuálka. Později se nechala slyšet, že se její sexualita spíše blíží k pansexualitě.

 

Články o celebritě

Divoký červený koberec na Grammy: Vášnivé polibky i módní halucinace! Divoký červený koberec na Grammy: Vášnivé polibky i módní halucinace! Předávání cen Grammy je vždy plné dokonale „vystajlovaných“ celebrit ze světa hudebního šoubyznysu, ... číst článek
Hanbatá premiéra nového akčňáku! Bella Thorneová přišla v »nahých« šatech Hanbatá premiéra nového akčňáku! Bella Thorneová přišla v »nahých« šatech Někdejší dětská hvězda z Disneyovek Bella Thorneová (24) od začátku své kariéry pořádně vyrostla! Sv... číst článek
Hanbatý Silvestr! Slavné krásky Ratajkowská i Madonna to rozjet umí Hanbatý Silvestr! Slavné krásky Ratajkowská i Madonna to rozjet umí Konec roku 2021 se blíží a je potřeba to pořádně oslavit! Jak ale celebrity mezinárodního formátu sl... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ondřej Rychlý
Ondřej Rychlý
zobrazit profil Ondřej Kubina
Ondřej Kubina
zobrazit profil Emilia Clarke
Emilia Clarke
zobrazit profil Patricia Clarkson
Patricia Clarkson
zobrazit profil Tomáš Petřík
Tomáš Petřík
zobrazit profil Vladimír Dlouhý
Vladimír Dlouhý
zobrazit profil Milan Lasica
Milan Lasica