Bella Thorne

Bella Thorne

Datum narození: 8. 10. 1997
Místo narození: Pembroke Pines, Florida, USA
Výška: 173 cm
Profese: herečka, zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Herečku, zpěvačku a modelku Bella Thorne nejvíce proslavily role v seriálech My Own Worst Enemy a Na parket!, dále pak postava ve čtvrté sérii Velké lásky.

Od dětství se Bella Thorne objevovala v reklamách, její první fotografie vyšla v časopisu ve věku pěti týdnů. Již jako malá svou kariéru nastartovala jako modelka.

BELLA THORNE ODĚNÁ JEN DO ŠLECHAČKY

Na filmovém plátně rajcovní kočka Bella Thorne, celým jménem Annabella Avery Thorne, debutovala v roce 2003 v komedii Bratři jak se patří, kde si zahrála fanynku.

Objevila se v epizodních úlohách v řadě seriálů. V roce 2007 přišla vedlejší postava v seriálu Dirty Sexy Money, která se stala její první velkou rolí v televizi. O rok později Bella Thorne získala za ztvárnění Ruthy Spivey v dramatickém seriálu My Own Worst Enemy cenu Young Artist Award.

Právě role v seriálu Na parket!, v němž Bella Thorne kromě hereckého nadání předvedla taneční vlohy, se stala její první hlavní postavou. Což bylo roku 2010. Pak již šla z role do role, a to jak v televizi, tak ve filmu.

Klíčovou postavu Bella Thorne ztvárnila ve čtvrté sérii Velké lásky, v romantickém seriálu Vzhůru ke hvězdám, inspirované románem spisovatelky Rebeccy Serleové, v dramatu Půlnoční láska, v hororové komedii The Babysitter 2 či v thrilleru Girl.

O BELLE THORNE ČTĚTE ZDE>>

Bella Thorne se narodila v Pembroke Pines na Floridě jako nejmladší ze čtyř dětí. Její sestry Kali a Dani i bratr Remy se stali také herci. Sourozenci mají italské, kubánské a irské předky.

V srpnu 2016 Bella Thorne zveřejnila, že je bisexuálka. Později se nechala slyšet, že se její sexualita spíše blíží k pansexualitě.

 

Články o celebritě

Další Herci

zobrazit profil Jan Vondráček
Jan Vondráček
zobrazit profil Zdeněk Godla
Zdeněk Godla
zobrazit profil Barbora Hrzánová
Barbora Hrzánová
zobrazit profil Roman Tomeš
Roman Tomeš
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Vladimír Kratina
Vladimír Kratina
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Josef Laufer
Josef Laufer