Judit Bárdos

Judit Bárdos

Datum narození: 12. 5. 1988
Místo narození: Bratislava
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Judit Bárdos na sebe české diváky upozornila především hrdinkami v dramatu Fair Play a v seriálech Svět pod hlavou a Bohéma.

K umění měla blízko už od malička. S rodiči a starší sestrou chodila často do divadel, na koncerty a výstavy. Nejprve Judit Bárdos studovala hru na klavír, až poté ji zlákalo herectví, a přihlásila se na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě.

JUDIT BÁRDOS - VIDEO O MAPE-UPU NAJDETE ZDE

Bárdos debutovala v dramatu Dům

V Slovenském národním divadle se Judit Bárdos předvedla jako Eliza (Jean Baptiste Poquelin Molière: Lakomec) nebo myška Chocholuška (Pavol Dobšinský, Anton Korenči, Juraj Bielik: Mechúrik-Koščúrik). Hrála v Divadle Andreja Bagara a Jókaiho divadle.

Na stříbrném plátně Judit Bárdos debutovala v roce 2011 v slovensko-českém dramatu režisérky Zuzany Liovej Dům (2011), a to po boku Miroslava Krobota, Taťjany Medvecké či Ester Geislerové. Za roli Evy, kterou v tomto snímku ztvárnila, získala mj. na Art Film Fest 2011 ocenění Modrý anjel za nejlepší ženský herecký výkon.

Judit Bárdost jako sprintérka

Hlavní hrdinku, sprinterku Annu, které je postavena před dilema, zda sklouznout k dopingu a závodit na čele vrcholových sportovců, nebo se vzepřít a zůstat věrná svým zásadám, si zahrála v koprodukčním dramatu Andrey Sedláčkové Fair Play (2014). Matkou jí ve filmu byla Aňa Geislerová.

Jednu z ústředních ženských postav Judit Bárdos zpodobnila společně s kolegyněmi Ljubou Krbovou a Marií Doležalovou v seriálu České Televize Svět pod hlavou (2017). Policista v podání Václava Neužila v něm musí ukrást důkaz, aby zachránil svého bratra před mafií, ale po střetu s autem upadne do bezvědomí a probudí se v nemocnici v roce 1982. Psychologicko-mysteriózní série je dílem režisérů Marka Najbrta a Radima Špačka.

Z Judit Bárdos se stala Judit Pecháček

Talentovaná slovenská herečka Judit Bárdos dostala hlavní ženskou roli v životopisném seriálu Roberta Sedláčka Bohéma. Dále si zahrála mj. v pohádce Čertí brko, v dramatu Out, v tragikomedii Chata na prodej nebo v životopisném snímku Poslední závod.

O JUDIT BÁRDOS ČTĚTE ZDE>>

Herečka Judit Bárdos, které má maďarské kořeny, je dcerou politika Gyulu Bárdosa

Judit Bárdos se v srpnu 2022 provdala za herce a kameramana Miloslava Pecháčka a ihned převzala manželovo příjmení, takže se z ní stala Judit Pecháček.

 

Články o celebritě

Leoš Noha (54) v nové detektivce: Životní změna kvůli srdci! Leoš Noha (54) v nové detektivce: Životní změna kvůli srdci! Tři roky čekal Leoš Noha (54) na nové srdce, protože to jeho fungovalo už jen na dvacet procent. Změ... číst článek
Judit Pecháček poodhalila detaily své tajné svatby. Co ji nejvíc dojalo? Judit Pecháček poodhalila detaily své tajné svatby. Co ji nejvíc dojalo? Herečka Judit Pecháček (34) se nedávno tajně provdala za kameramana Miloslava Pecháčka a přiznala, ž... číst článek
Režisér Jan Hřebejk v novém seriálu Místo zločinu České Budějovice: Zfilmoval vraždu svého kolegy! Režisér Jan Hřebejk v novém seriálu Místo zločinu České Budějovice: Zfilmoval vraždu svého kolegy! Případy 1. oddělení vystřídá po Novém roce na obrazovkách ČT1 zbrusu nový krimiseriál Místo zločinu ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Eva Elsnerová
Eva Elsnerová
zobrazit profil Bára Fišerová
Bára Fišerová
zobrazit profil Igor Orozovič
Igor Orozovič
zobrazit profil Monika Horváthová
Monika Horváthová
zobrazit profil Hana Vagnerová
Hana Vagnerová
zobrazit profil Sara Sandeva
Sara Sandeva
zobrazit profil Bětka Stanková
Bětka Stanková
zobrazit profil Zuzana Kronerová
Zuzana Kronerová