Vanda Hybnerová

Datum narození: 30.9.1968
Místo narození: Praha
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Vanda Hybnerové nežije jen herectvím, ale i fotografií. Ostatně ji vystudovala na grafické škole. Jejím dlouholetým partnerem byl herec Saša Rašilov, s nímž má dvě dcery.

Vanda Hybnerová má po kom mít talent. Pantomimu odkoukala od svého otce Borise Hybnera. Od dvanácti let ji provozovala v amatérské skupině Grglo. Poté vystudovala herectví na pražské DAMU. Její velkou vášní je fotografie, kterou vystudovala na grafické škole, dále pak cestování či hudba.

VANDA HYBNEROVÁ PO BOKU ZÁVODNÍKA

Vanda Hybnerová působila sedm let v Divadle Labyrint, dnešním Švandově divadle na Smíchově. Hostovala i v Národním divadle, Divadle pod Palmovkou nebo Divadle v Řeznické – v něm ztvárnila roli Catherine v inscenaci Důkaz, za kterou získala cenu Thálie.  

Vanda Hybnerová, která se věnuje také dabingu, si zahrála v řadě filmů. Například ve Štěstí režiséra Bohdana Slámy nebo v Románu pro muže vedle Miroslava Donutila. Za ztvárnění hlavní role v dramatu Rodinný film byla novinována na Českého lva 2017. Objevila se také v seriálech, mezi něž patří Černí andělé, Pojišťovna štěstí, Dokonalý svět nebo Přístav.

Vanda Hybnerová vymyslela také námět vlastní hry Pokoj. Představení režírovala a také hraje jednu z rolí. Hra je originální v tom, že diváci sami vybírají, jak dopadne.

Vanda Hybnerová a její životní partner Saša Rašilov se seznámili už na studiích. V roce 1992 se dali dohromady a rok nato se vzali. Spolu si zahráli v několika představeních a některé i režírovali, například hru pro dva Židle.

O VANDĚ HYBNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Manželství Vandy Hybnerové a Saši Rašilova bylo označováno za příkladné a harmonické - pokud jde o poměry v showbyznysu. Roku 2013 ale Saša Rašilov od rodiny odešel a rok nato manželé ohlásili rozvodMají spolu dcery Josefínu a Antonii. Po nějaké době se herečka začala objevovat po boku závodníka rallye Jakuba Choury.

 

Články o celebritě

Rašilov s novou rodinou na akci, kde byla i Hybnerová: Úsměv jí zmizel z tváře Rašilov s novou rodinou na akci, kde byla i Hybnerová: Úsměv jí zmizel z tváře Odpolední párty k 25. letům televize Prima přilákala mnoho známých tváří a nenechal si ji ujít ani… číst článek
Odtajněné novinky Primy: Těšte se na Rosáka, Prachaře a Mareše s Boučkem! Odtajněné novinky Primy: Těšte se na Rosáka, Prachaře a Mareše s Boučkem! Televize Prima je pro Jakuba Prachaře (34) a Jana Rosáka (70) už zase zlatý důl. Poté, co herec skončil… číst článek
Hrachovcová ve Varech zabalená v igelitu: Co řekla o fotkách manžela s jinou? Hrachovcová ve Varech zabalená v igelitu: Co řekla o fotkách manžela s jinou? Kateřina Kaira Hrachovcová (43) na festival do Karlových Varů dorazila rovnou z natáčení! Neprošla… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miluše Šplechtová
Miluše Šplechtová
zobrazit profil Jaroslav Šmíd
Jaroslav Šmíd
zobrazit profil Michal Hruška
Michal Hruška
zobrazit profil Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
zobrazit profil Filip Tůma
Filip Tůma
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Jan Fiala
Jan Fiala