Martin Shenar | Celebwiki.cz

Martin Shenar

Datum narození: 21. 4. 1964
Profese: podnikatel, vydavatel
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Martin Shenar je podnikatel, který si prožil románek s vdanou herečkou Aňou Geislerovou. Devět měsíců nato se začalo spekulovat, čí vlastně je její třetí dítě.

Martin Shenar je bývalým spolumajitelem české pobočky vydavatelství Hachette Filipacchi 2000, vydávajícího lifestylové časopisy, býval polovičním vlastníkem společnosti Burda Eastern Europe, která kromě světoznámé Burdy v české mutaci vydává i další časopisy pro ženy, jako Katka, Svět ženy apod. Martin Shenar ale svůj podíl v roce 2007 prodal za stovky milionů.

Další podnikatelské aktivity Martina Shenara se týkaly energetické společnosti Amun.Re, nechvalně proslulé aférou s manipulacemi ohledně licencí na solární elektrárny, které začala vyšetřovat policie (týkalo se i obřího solárního komplexu u Ralska a Mimoně, který Amun.Re prodala za několik miliard společnosti ČEZ).

Martin Shenar si zajistil popularitu románkem s nejobsazovanější českou herečkou Annou Geislerovou v roce 2012 (v té době byla Geislerová už několik let vdaná za Zdeňka Janáčka a měla se svým manželem už dvě děti). Necelý rok po románku se Aně Geislerové narodil syn Max a spolu s ním se zrodily i spekulace, zda je otcem Martin Shenar, nebo Zdeněk Janáček.

Rozvedený Martin Shenar žil nějaký čas také s někdejší šéfredaktorkou dalšího populárního ženského časopisu Elle Helenou Kateřinou Fialovou, se kterou má dítě. Martin Shenar má americké občanství, do roku 1990 žil v USA.

 

Články o celebritě

Milionáři Shenarovi obstavili majetek: Jak přítel Geislerové zbohatl a co vlastní? Milionáři Shenarovi obstavili majetek: Jak přítel Geislerové zbohatl a co vlastní? Takový scénář nikdo nečekal. Movitý přítel herečky Ani Geislerové (41) čelí obvinění kvůli krácení d... číst článek
Přítel Geislerky: Miliardář bez miliard! Přítel Geislerky: Miliardář bez miliard! Movitý přítel Ani Geislerové (41) čelí obvinění kvůli krácení daně. Podle kriminalistů měl miliardář... číst článek
Blízký přítel Geislerové, boháč Shenar: Obstavili mu domy a pozemky za 33 milionů Blízký přítel Geislerové, boháč Shenar: Obstavili mu domy a pozemky za 33 milionů Patří k nejdůležitějším mužům v životě herečky Ani Geislerové (41), nyní se potýká s velkými problém... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Martin Knopp
Martin Knopp
zobrazit profil Alois Hadamczik
Alois Hadamczik
zobrazit profil Jeremy Renner
Jeremy Renner
zobrazit profil Mark Mikita
Mark Mikita
zobrazit profil Václav Liška
Václav Liška
zobrazit profil Tereza Smitková
Tereza Smitková
zobrazit profil Anna Remková
Anna Remková
zobrazit profil Josef Hrabal
Josef Hrabal