Liz Hurley

Liz Hurley

Datum narození: 10. 6. 1965
Místo narození: Hampshire, Anglie
Profese: herečka, modelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Liz Hurley vyměnila kolegu Hugha Granta za dva bohaté podnikatele, aby se nakonec dala dohromady s hráčem kriketu.

Anglická herečka a modelka Elizabeth Jane Hurley, která si říká zkráceně jen Liz Hurley, je známá především díky vztahu s mnohem známějším hercem Hughem Grantem (byli spolu 13 let).

Liz Hurley se fotila nahá

Nicméně své diváky také má. Liz Hurley se objevila např. ve špionážní komedii Špion, který mě vojel či v komedii Smlouva s ďáblem. Nepůsobí ale jen jako herečka, nýbrž také jako modelka a nestydí se nechat nafotit nahá.

Byla po ní také pojmenována kolekce plážového oblečení. Dlouhá léta Liz Hurley zářila jako tvář kosmetické firmy Estée Lauder.

Měla Hurlay poměr s Clintonem?

Syna Damiana Liz Hurley s americkým filmovým producentem Stevem Bingem, který se sice k potomkovi nehlásil, ale testy DNA ho usvědčily.

Poté se v březnu 2007 Liz Hurley vdala za indického podnikatele Aruna Nayara. Jejich svatba proběhla nadvakrát - nejprve se sezdali občansky na anglickém zámku Sudeley a pak se konal hinduistický obřad v Umaid Bhawan Palace v indickém Džódpuru. Ani tento vztah ale nevydržl.

Po třech letech se Liz Hurley zapletla s australským hráčem kriketu Shanem Warnem, rozvedla se a v roce 2011 pár oznámil zasnoubení. Měla mít podle médií také poměr s americkým prezidentem Billem Clintonem.

Z českých hereček Liz Hurley propůjčuje hlas např. Ilona Svobodová.

 

Články o celebritě

Slavné krásky 50+ nahé! Akty nafotily Pořízková (55), Batulková (62) nebo Macháčková (71)! Slavné krásky 50+ nahé! Akty nafotily Pořízková (55), Batulková (62) nebo Macháčková (71)! Chce to pořádnou dávku odvahy jít s kůží na trh. Když mladé a štíhlé dívky nafotí odhalenější fotogr... číst článek
Influencerka a dcera známého herce šokuje: Z placenty si udělala pilulky a krém na obličej Influencerka a dcera známého herce šokuje: Z placenty si udělala pilulky a krém na obličej Prvorodičce Dani Dyerové (24), kterou sleduje na instagramu přes 3,4 milionu fanoušků, se narodil 23... číst článek
Elizabeth Hurleyová má v 55 letech postavu jako lusk: Sama si dělá reklamu! Elizabeth Hurleyová má v 55 letech postavu jako lusk: Sama si dělá reklamu! S takovou postavou bývalka herce Hugha Granta (59) nepotřebuje nikoho jiného, kdo by její módní znač... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Josef Trojan
Josef Trojan
zobrazit profil Jason Statham
Jason Statham
zobrazit profil Marek Vašut
Marek Vašut
zobrazit profil Miroslava Součková
Miroslava Součková
zobrazit profil Colin Firth
Colin Firth
zobrazit profil Otakar Brousek mladší
Otakar Brousek mladší
zobrazit profil Veronika Freimanová
Veronika Freimanová
zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa