Emmy Raver-Lampman

Emmy Raver-Lampman

Datum narození: 5. 9. 1988
Místo narození: Norfolk, Virginie, USA
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Emmy Raver-Lampman se na televizní obrazovce proslavila rolí Allison Hargreeves v seriálu společnosti Netflix The Umbrella Academy.

Svou kariéru v showbyznysu Emmy Raver-Lampman nastartovala v hudebním divadle, vystupovala v různých broadwayských a národních turné, jako jsou Hair, Jekyll & Hyde, Wicked a Hamilton.

Jako členka souboru a dublérka hlavních ženských rolí Emmy Raver-Lampman předvedla své působivé pěvecké a herecké schopnosti a získala si uznání kritiky a oddané fanoušky. Její výkony se vyznačují silným vokálem a emocionální hloubkou.

Allison Hargreeves v seriálu společnosti Netflix The Umbrella Academy, natočeném podle stejnojmenné komiksové série Gerarda Waye a Gabriela Bá, začala Emmy Raver-Lampman ztvárňovat v roce 2017. Allison, známá také jako Číslo tři, má schopnost manipulovat s realitou pomocí fráze Slyšela jsem drb.

Na filmovém plátně Emmy Raver-Lampman debutovala v roce 2020 hned jednou z hlavních rolí v komedii aTypical Wednesday. Dále si zahrála po boku Liama Neesona v thrilleru Pod rouškou temnoty či v komediálním hororu Gatlopp (oba 2022).

Roku 2015 Emmy Raver-Lampman začala chodit s hercem, zpěvákem, rapperem a skladatelem Daveedem Diggsem.

 

Další Herci

zobrazit profil Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
zobrazit profil Eva Leimbergerová
Eva Leimbergerová
zobrazit profil Diana Mórová
Diana Mórová
zobrazit profil Libuše Havelková
Libuše Havelková
zobrazit profil Roman Mrázik
Roman Mrázik
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Maisie Williams
Maisie Williams
zobrazit profil Paris Wilton
Paris Wilton