Justin H. Min

Justin H. Min

Datum narození: 20. 3. 1990
Místo narození: Cerritos, Kalifornie, USA
Profese: herec
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Justin H. Min, celým jménem Justin Hong-Kee Min, se proslavil rolí Bena Hargreevese v úspěšném seriálu společnosti Netflix The Umbrella Academy.

Po střední škole korejský Američan Justin H. Min navštěvoval Cornell University, kde působil ve Studentském shromáždění jako styčný pracovník pro menšiny. V roce 2011 absolvoval College of Arts & Sciences.

Než se Justin H. Min pustil do herecké kariéry, kterou nastartoval rolemi v několika produkcích Wong Fu, pracoval jako novinář. Psal a fotil pro několik časopisů.

Na filmovém plátně Justin H. Min debutoval v americké akční komedii The Better Half z roku 2015. Další role přišla již rok poté, a to v thrilleru Rebirth.

Bena Hargreevese v původním seriálu společnosti Netflix The Umbrella Academy, natočeném podle komiksové série Gerarda Waye a Gabriela Bá, začal Justin H. Min hrát v roce 2019.

Ben, známý také jako Číslo šest, je zesnulý sourozenec, který existuje jako duchovní přítomnost. Justin H. Min byl kritiky oceněn zejména za schopnost předat postavě humor i skrytý smutek.

Po boku Colina Farrella Justin H. Min ztvárnil postavu Yanga ve sci-fi After Yang (Život po Jangovi) z roku 2021. Hlavní roli dostal v dramatické komedii Shortcomings (2023), natočené podle komiksové předlohy Adriana Tomineho.

 

 

Další Herci

zobrazit profil Barbora Hrzánová
Barbora Hrzánová
zobrazit profil Viktor Limr
Viktor Limr
zobrazit profil Jana Preissová
Jana Preissová
zobrazit profil Jaroslav Moučka
Jaroslav Moučka
zobrazit profil Nassim Si Ahmed
Nassim Si Ahmed
zobrazit profil Amber Heard
Amber Heard
zobrazit profil Kryštof Hádek
Kryštof Hádek
zobrazit profil Jenovéfa Boková
Jenovéfa Boková