David Gránský | Celebwiki.cz

David Gránský

Datum narození: 11. 3. 1992
Místo narození: Znojmo
Profese: zpěvák, herec, moderátor
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Muzikálový herec a zpěvák David Gránský má nejen podmanivý hlas, ale platí také za fešáka - proto se začal objevovat i před filmovou kamerou.

Finalista prvního ročníku soutěže X Factor David Gránský ukázal v roce 2008 v přímém přenosu, že zpívat skutečně umí a začaly se mu hrnout nabídky na role zejména v muzikálech. Například Naháči (který se ovšem stal propadákem roku 2011) nebo Pomáda (který patří mezi úspěšné projekty).

DAVID GRÁNSKÝ - DĚSIVÉ ZRANĚNÍ Z DĚTSTVÍ

Zahrál si ale i jednu z ústředních postav v seriálu TV Nova Gympl s(r)učením omezeným a v komedii Kameňák 4 (tam se musel nezkušený modrooký fešák David Gránský vypořádat s postelovou scénou, o níž se později vyjádřil: "Je to šílená vulgární postelová scéna, kterou už nechci zažít.").

V roce 2016 byl David Gránský vybrán do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Moderoval mj. soutěž Česko Slovensko má talent.

O DAVIDU GRÁNSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Jako dítě žil David Gránský s rodiči v Irsku (jeho otčím, programátor, tam několik let pracoval). Střední školu a konzervatoř už ale navštěvoval v Česku.

Mezi partnerky Davida Gránského patřila nějaký čas o rok starší muzikálová herečka Míša Doubravová.

Partnerku Nikolu David Gánský požádal o ruku v létě 2018. Vzali se v červnu 2019.

 

Články o celebritě

Zbláznili se? Lucie Vondráčková s esesáckou čepicí na hlavě! O poprask se postaraly i další celebrity Zbláznili se? Lucie Vondráčková s esesáckou čepicí na hlavě! O poprask se postaraly i další celebrity Uf, tak tohle je hodně silná káva! Zpěvačka Lucie Vondráčková (40) a herec David Gránský (28) nebo h... číst článek
Hvězda Modrého kódu Gránský promluvil o dítěti: Plány mu zhatil koronavirus! Hvězda Modrého kódu Gránský promluvil o dítěti: Plány mu zhatil koronavirus! Ženáčem je sice teprve rok, se svou vyvolenou Nikolou už ale překročili mezník jedenácti společných ... číst článek
Vondráčková už není sama? Překvapivé tvrzení z nečekané strany Vondráčková už není sama? Překvapivé tvrzení z nečekané strany Lucie Vondráčková (40) od rozchodu s Tomášem Plekancem (36) byla spojována už s několika muži, zpěva... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Markéta Muchová
Markéta Muchová
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz