David Gránský | Celebwiki.cz

David Gránský

Datum narození: 11.3.1992
Místo narození: Znojmo
Profese: zpěvák, herec, moderátor
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Muzikálový herec a zpěvák David Gránský má nejen podmanivý hlas, ale platí také za fešáka - proto se začal objevovat i před filmovou kamerou.

Finalista prvního ročníku soutěže X Factor David Gránský ukázal v roce 2008 v přímém přenosu, že zpívat skutečně umí a začaly se mu hrnout nabídky na role zejména v muzikálech. Například Naháči (který se ovšem stal propadákem roku 2011) nebo Pomáda (který patří mezi úspěšné projekty).

DAVID GRÁNSKÝ - DĚSIVÉ ZRANĚNÍ Z DĚTSTVÍ

Zahrál si ale i jednu z ústředních postav v seriálu TV Nova Gympl s(r)učením omezeným a v komedii Kameňák 4 (tam se musel nezkušený modrooký fešák David Gránský vypořádat s postelovou scénou, o níž se později vyjádřil: "Je to šílená vulgární postelová scéna, kterou už nechci zažít.").

V roce 2016 byl David Gránský vybrán do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Moderoval mj. soutěž Česko Slovensko má talent.

O DAVIDU GRÁNSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Jako dítě žil David Gránský s rodiči v Irsku (jeho otčím, programátor, tam několik let pracoval). Střední školu a konzervatoř už ale navštěvoval v Česku.

Mezi partnerky Davida Gránského patřila nějaký čas o rok starší muzikálová herečka Míša Doubravová.

Partnerku Nikolu David Gánský požádal o ruku v létě 2018. Vzali se v červnu 2019.

 

Články o celebritě

Fanoušci Gránského v šoku: Vážně ukázal přirození? Manželka se ale má! Fanoušci Gránského v šoku: Vážně ukázal přirození? Manželka se ale má! Chudák David Gránský (27)! Rozhodl se na svých sociálních sítích sdílet momentku z muzikálu Tarzan,… číst článek
Už ne Agáta! Prachařovy modré oči zkoumaly křivky jiné sexy krásky Už ne Agáta! Prachařovy modré oči zkoumaly křivky jiné sexy krásky Během show Česko Slovensko má talent se na pódiu objevila smyslná burleska s uměleckým jménem Rocky… číst článek
Konec spekulacím! Novomanželka Gránského řekla pravdu o těhotenství Konec spekulacím! Novomanželka Gránského řekla pravdu o těhotenství Herec a moderátor David Gránský (27) se zhruba před třemi měsíci oženil s pohlednou brunetkou Nikolou.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Zuzana Kolářová
Zuzana Kolářová
zobrazit profil Jaromír Mayer
Jaromír Mayer
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová
zobrazit profil Petr Muk
Petr Muk
zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá