David Gránský

Datum narození: 11. 3. 1992
Místo narození: Znojmo
Profese: zpěvák, herec, moderátor
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Muzikálový herec a zpěvák David Gránský má nejen podmanivý hlas, ale platí také za fešáka - proto se začal objevovat i před filmovou kamerou.

Finalista prvního ročníku soutěže X Factor David Gránský ukázal v roce 2008 v přímém přenosu, že zpívat skutečně umí a začaly se mu hrnout nabídky na role zejména v muzikálech. Například Naháči (který se ovšem stal propadákem roku 2011) nebo Pomáda (který patří mezi úspěšné projekty).

DAVID GRÁNSKÝ - DĚSIVÉ ZRANĚNÍ Z DĚTSTVÍ

Zahrál si ale i jednu z ústředních postav v seriálu TV Nova Gympl s(r)učením omezeným a v komedii Kameňák 4 (tam se musel nezkušený modrooký fešák David Gránský vypořádat s postelovou scénou, o níž se později vyjádřil: "Je to šílená vulgární postelová scéna, kterou už nechci zažít.").

V roce 2016 byl David Gránský vybrán do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Moderoval mj. soutěž Česko Slovensko má talent.

O DAVIDU GRÁNSKÉM ČTĚTE ZDE>>

Jako dítě žil David Gránský s rodiči v Irsku (jeho otčím, programátor, tam několik let pracoval). Střední školu a konzervatoř už ale navštěvoval v Česku.

Mezi partnerky Davida Gránského patřila nějaký čas o rok starší muzikálová herečka Míša Doubravová.

Partnerku Nikolu David Gánský požádal o ruku v létě 2018. Vzali se v červnu 2019.

 

Články o celebritě

Domácí pohoda Jasminy Alagič se synem? Úkaz jako z hororu vyděsil fanoušky! Domácí pohoda Jasminy Alagič se synem? Úkaz jako z hororu vyděsil fanoušky! Moderátorka Jasmina Alagič (32) se sice chtěla na Instagramu podělit se svými příznivci o momentku z... číst článek
Nedožité 85. narozeniny Václava Havla (†75): Dechberoucí slova českých hvězd! Nedožité 85. narozeniny Václava Havla (†75): Dechberoucí slova českých hvězd! 5. října by oslavil populární a zároveň pro někoho kontroverzní politik Václav Havel (†75) své 85. n... číst článek
Náhrada za Slunečnou! VELKÝ NÁVRAT BUREŠOVÉ Náhrada za Slunečnou! VELKÝ NÁVRAT BUREŠOVÉ Prima s novými seriály rozhodně neotálí! Seriál s pracovním názvem ZOO, jehož hvězdou bude i stávají... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal Malátný
Michal Malátný
zobrazit profil Mikolas Josef
Mikolas Josef
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Petra Janů
Petra Janů
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Lukáš Adamec
Lukáš Adamec