Carey Lowell | Celebwiki.cz
Carey Lowell

Carey Lowell

Datum narození: 12.3.1961
Místo narození: Huntinton
Profese: herečka, modelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Americká herečka a bývalá modelka Carey Lowell je známá také jako manželka Richarda Gera. Po dlouholetém manželství se s ním ale rozhodla v roce 2013 rozvést.

Carey Lowell se stala známou hlavně díky roli Bond girl Pam Bouvierové v bondovce Povolení zabíjet.

Dětství strávila častým cestováním s otcem Jamesem Lowellem, který byl geologem. Po ukončení střední školy podepsala smlouvu s Fordovou modelingovou agenturou. Na New York University studovala hlavní obor literaturu, ale školu nedokončila pro časovou kolizi s herectvím.

Ztvárnila také zástupkyni státního návladního Jamie Rossovou v televizním seriálu Právo a pořádek. Tuto roli si zopakovala v seriálu Zákon a pořádek: Porota (2005), který navazoval na původní námět.

Od roku 2002 je vdaná za herce Richarda Gera. Mají spolu syna Homera Jamese Jigme Geara (nar. 2000). Společně s manželem jsou praktikujícími buddhisty a zastánci uchování tibetské kultury. Richard Gere má kvůli nadšení pro tibetskou kulturu zákaz vstupu do Číny.

Pár se ale v roce 2013 rozhodl rozvést. Carey Lowell žádá po Richardu Gerovi sto milionů dolarů.

Prvním manželem byl módní fotograf John Stember (1984-1888), druhým pak herec Griffin Dunne (1989-1995), se který má dceru Hannah Dunne (* 1990).

 

Články o celebritě

Richard Gere (68): Potřetí se oženil! Richard Gere (68): Potřetí se oženil! Richard Gere (68) se potřetí oženil! Tentokrát si tajně při malém civilním obřadu vzal svou o 33… číst článek
Hollywoodský idol Richard Gere se potřetí oženil! Manželka je o 33 let mladší Hollywoodský idol Richard Gere se potřetí oženil! Manželka je o 33 let mladší Americký herec Richard Gere (68) do toho znovu praštil. Své třetí „ANO“ řekl španělské publicistce… číst článek
Richard Gere (68): Třetí svatba na obzoru! Richard Gere (68): Třetí svatba na obzoru! Dlouho hledal, ale nakonec našel svou Pretty Woman! Charismatický americký herec Richard Gere (68)… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lucie Pernetová
Lucie Pernetová
zobrazit profil Angelina Jolie
Angelina Jolie
zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Kim Cattrall
Kim Cattrall
zobrazit profil Barbora Lukešová
Barbora Lukešová
zobrazit profil Lucia Bugalová
Lucia Bugalová
zobrazit profil Zdena Studenková
Zdena Studenková
zobrazit profil Miroslav Saic
Miroslav Saic