Julianne Moore | Celebwiki.cz

Julianne Moore

Datum narození: 3. 12. 1960
Místo narození: Severní Karolína
Profese: herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Julianne Moore je velmi oblíbenou americkou herečkou. Patří mezi stálice hereckých hvězd. Julianne Moore je držitelkou Zlatého glóbusu za film Postřihy nebo seriál Prezidentské volby.

Julianne Moore se objevila se ve filmech Hannibal, pokračování Oscary oceněného filmu Mlčení jehňátek, kde hrála po boku skvělého Anthonyho Hopkinse. Objevila se také ve filmech Next s Nicolasem Cagem. Za film Pořád jsem to já získala cenu Oscara, Zlatý glóbus a BAFTA. Oceněný byl i film Ideální manžel, kde si Julianne Moore zahrála s Cate Blanchett.

V roce 2019 se Julianne Moore stala jedním vzácných hostů 54. mezinárodního festivalu Karlovy Vary. Přijela v doprovodu manžela a dcery.

O JULIANNE MOORE ČTĚTE ZDE>>

Prvním manželem Julianne Moore byl herec a režisér John Gould Rubin. Pár se seznámil v roce 1984 a vzali se o dva roky později. Rozešli se v roce 1993 a v roce 1995 se uskutečnil rozvod. S režisérem Bartem Freundlichem začala Julianne Moore chodit v roce 1996. V prosinci 1997 se jim narodil syn Caleb a v dubnu 2002 dcera Liv. Pár se vzal v srpnu 2003. Okouzlující herečka Julianne Moore se dostala na seznam 100 nejvlivnejších lidí Ameriky.

 

Články o celebritě

Další Herci

zobrazit profil Anastázie Chocholatá
Anastázie Chocholatá
zobrazit profil Jiří Lábus
Jiří Lábus
zobrazit profil Vincent Navrátil
Vincent Navrátil
zobrazit profil Ondřej Havel
Ondřej Havel
zobrazit profil Zdeněk Srstka
Zdeněk Srstka
zobrazit profil Luba Skořepová
Luba Skořepová
zobrazit profil Vladimír Marek
Vladimír Marek
zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová