Pavlína Jirásková Nedvědová

Profese: prodavačka, manželka Jana Nedvěda

Související celebrity

Životopis

Pavlína Jirásková Nedvědová se stala čtvrtou manželkou muzikanta Jana Nedvěda. Před seznámením s jedním z neúspěšnějších českých písničkářů pracovala jako prodavačka v Delvitě.

Po třech rozvodech se zpěvák, kytarista a hudební skladatel Jan Nedvěd dal dohromady s o 37 let mladší Pavlínou Jiráskovou, která si také v životě protrpěla své. Její maminka na ni žárlila a pak se prý kvůli ní rozvedla. Její bývalý přítel ji znásilňoval a vyhrožoval jí smrtí. Prodělala anorexii a vážila jen 33 kilo. Honza Nedvěd ji kdysi opustil a půl roku pak »randil« s šestnáctiletou Lucií.

PAVLÍNA JIRÁSKOVÁ ZTRATILA ZÁSNUBNÍ PRSTEN

S teprve náctiletou Pavlínou Jiráskovou se hudebník a milovník žen Jan Nedvěd seznámil v někdejším obchodním řetězci Delvita, kde pracovala v pokladně. „Já v tu dobu byl už dva roky sám a bylo mi opravdu hrozně těžko. Nevím, co mě to napadlo, že jsem tu devatenáctiletou holku oslovil a řekl jí, že se mi líbí a že bych ji někdy rád viděl. Ona řekla: »Děkuji.« A já sem zaplatil a odešel. Jenže ona za mnou vyběhla ven a řekla, že má ráda moje písničky, a pak mi dala svoje číslo,“ vzpomínal písničkář na první setkání se svou novou láskou v rozhovoru v dubnu 2006. „A při druhém setkání jsme se už choulili někde u sloupu. Při pátém desátém jsme si už hodně rozuměli a přišel i náš intimní život,“ doplnil.

Svatba, kterou jim producent Jiří Pomeje zařídil během turné, byla skutečně NĚCO. Vzali se přímo během koncertu v pražské Lucerně před zraky tří tisíc lidí a ještě v magické datum 12. 10. 2012. Oddal je starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a plná Lucerna zapěla sborem Báječnou ženskou Michala Tučného. Ani tomuto páru se však nevyhnuly problémy. Dva roky po svatbě žili v bídě a obávali se exekuce.

Pavlína Jirásková se provdala do početné rodiny. Jan Nedvědbratra Františka a ještě sestru. František je otcem dvou dospělých synů (mladší Vojta je též profesionální hudebník) a o něco plodnější Jan si ve svých vztazích pořídil dětí hned pět. Jak se Jan Nedvěd vyjádřil, dalšího potomka již nechce, bál by se, že zemře dřív, než by ho stačil vychovat.

 

Články o celebritě

Nováková podřízla Hádka: Moc si to užívám! Nováková podřízla Hádka: Moc si to užívám! Kvůli nové roli podstoupil tvrdý potápěčský výcvik. Herec Matěj Hádek (46) se totiž v novém seriálu ... číst článek
Brejchová kontra Jirásková: Brodská o příčině konce 40-letého přátelství Brejchová kontra Jirásková: Brodská o příčině konce 40-letého přátelství V životě už to tak bývá, že největší spory vznikají z těch nejmenších maličkostí. Po desetiletích ve... číst článek
Nečekané odhalení! Bohdalová prozradila tajemství Světáků Nečekané odhalení! Bohdalová prozradila tajemství Světáků Jedním ze slavných filmů Jiřiny Bohdalové je komedie Světáci z roku 1969. Herečka v rámci svých 90. ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Veronika Lišková
Veronika Lišková
zobrazit profil Robert Stržínek
Robert Stržínek
zobrazit profil Miloš Vystrčil
Miloš Vystrčil
zobrazit profil Barbora Mottlová
Barbora Mottlová
zobrazit profil Jan Farský
Jan Farský
zobrazit profil Agnieszka Holland
Agnieszka Holland
zobrazit profil Dominique Strauss-Khan
Dominique Strauss-Khan
zobrazit profil Michal Šeba
Michal Šeba