Martin Chobot

Profese: kytarista, skladatel, textař

Související celebrity

Životopis

Martin Chobot se coby kytarista proslavil v doprovodné kapele zpěvačky Ewy Farne, s níž se v září 2017 oženil.

Hudebník Martin Chobot a zpěvačka Ewa Farna se dali dohromady pět let poté, co spolu hráli v kapele. Takže nešlo o lásku na první pohled. Jak Ewa Farna prozradila v rozhovoru pro Blesk, nedělá jim problémy, že spolu jak žijí, tak pracují. „Jsme spolu doma i v práci a asi to má jako chlap se mnou těžké. Mně to ale vyhovuje víc než vztah na dálku,“ uvedla zpěvačka, která je přesvědčená, že našla toho pravého, tedy partnera na celý život.

MARTIN CHOBOT - MATKA SPÁCHALA SEBEVRAŽDU

Chobot též skládá hudbu a píše texty

Martin Chobot je nejenom nadějný kytarista a člen doprovodné kapely zpěvačky Ewy Farne, ale rovněž skládá muziku a píše písňové texty, v nichž zpracovává mnohé životní náměty i zajímavé postřehy. Objevuje se v tvůrčí dvojici eFeM se zpěvákem a skladatelem Filipem Sázavským

O MARTINU CHOBOTOVI ČTĚTE ZDE>>

V září 2016 si pár společně s kamarády vyjel na cestu karavanem po Spojených státech. V té době si Ewa Farna na svém Facebooku změnila jméno na Emma Chobot. Média okamžitě začala spekulovat o tom, zda se slavná zpěvačka v Americe neprovdala za svého partnera Martina Chobota, s nímž zamilovanou dvojici tvoří od roku 2013.

Chobot a Farna se vzali tajně

Pár si své ANO řekl v září 2017. Svatba se konala v naprostém utajení. V červnu 2019 se jim narodil syn Artur. V březnu 2022 mu Slavice porodila dceru Ellu.

Muzikant Martin Chobot má rád golf a dlouhé cesty do exotických zemí.

 

 

Další Hudebníci

zobrazit profil Zdeněk Hrášek
Zdeněk Hrášek
zobrazit profil Lukáš Bundil
Lukáš Bundil
zobrazit profil Ondřej Sluka
Ondřej Sluka
zobrazit profil Robert Kodym
Robert Kodym
zobrazit profil Tupac Shakur
Tupac Shakur
zobrazit profil Šimon Ornest
Šimon Ornest
zobrazit profil Ricky Martin
Ricky Martin