Bára Klementová partnerka Hůlky | Celebwiki.cz

Bára Klementová

Profese: tlumočnice

Související celebrity

Životopis

Tlumočnice Bára Klementová se stala partnerkou o 23 let staršího zpěváka Daniela Hůlky, známého jak z řady muzikálů, tak milostných afér s kráskami zejména z branže.

Půvabná brunetka Bára Klementová, která se živí jako překladatelka, v době, kdy zpěváka Daniela Hůlku potkala, studovala jazyky na filozofické fakultě.

BÁRA KLEMENTOVÁ SE MAMINCE HŮLKY MOC LÍBÍ

„Seznámili jsme se před rokem a půl. Už si ani nepamatuju kde, v nějakém městě, kde jsem zpíval. Po koncertě jsem šel do restaurace a tam jsme se s Bárou potkali. Bylo nám spolu fajn a dali jsme si čísla a pořád si psali. No a najednou z toho vznikl vztah,“ svěřil se Daniel Hůlka v červenci 2017.

Zamilovaný zpěvák se pro svou lásku, o 23 let mladší Báru Klementovou, pustil do stavby domu. Má jít o romantický srub, v němž Daniel Hůlka počítá i s dětským pokojem. K nastěhování by měl být zřejmě někdy v létě 2018. V srpnu 2017 Daniel Hůlka Blesku oznámil, že je jeho jeho partnerka ve čtvrtém měsíci těhotenství. V říjnu 2017 se vzali v Las Vegas.

O BÁŘE KLEMENTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Jak Daniel Hůlka, tak i jeho maminka Jarmila si prý pochvalují, že Bára Klementová není ze světa showbyznysu. Proslulý Dracula a známý skandalista má totiž za sebou již řadu nevydařených vztahů s půvabnými celebritami, jako jsou cvičitelka Olga Šípková, tanečnice Adéla Šeďová, Slavice Lucie Bílá, zpěvačka Iveta Bartošová, novinářka Pavlína Wolfová či mladičká finalistka SuperStar Šárka Vaňková. K oltáři si Daniel Hůlka odvedl tanečnici Libuši Vojtkovou, ale po roce se manželé rozešli.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Aleš Lehký
Aleš Lehký
zobrazit profil Petr Císařovský
Petr Císařovský
zobrazit profil David Matthews
David Matthews
zobrazit profil Alexandr Kopka
Alexandr Kopka
zobrazit profil Jiří Soukup
Jiří Soukup
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Vlastimil Kučaj
Vlastimil Kučaj