Iveta Kolářová | Celebwiki.cz

Iveta Kolářová

Profese: prodavačka

Související celebrity

Životopis

Prodavačka Iveta Kolářová patří do dlouhé řady milenek zpěváka Karla Gotta. Jako jedna z pouze tří žen s ním měl potomka, dceru Lucii.

Matce druhé dcery Mistra Karla Gotta (první měl s tanečnicí Antonie Zacpalovou) Ivetě Kolářové se údajně v deseti letech zdálo, že bude mít s Božským Kájou dítě.

IVETA KOLÁŘOVÁ A DALŠÍ GOTTOVY OSUDOVÉ ŽENY

Sen se prodavačce prádla Ivetě Kolářové vyplnil o deset let později. Výsledek milostného vzplanutí zpěváka Karla Gotta se narodil v červenci 1987. V té době měl však neodolatelný svůdník a tehdy již držitel čtyř Zlatých slavíků jinou známost, a tak novopečená maminka dcery Lucie musela vyklidit pole.

Jako ostatní Mistrovy milenky, ani Iveta Kolářová neodešla s prázdnou. Zpěvák jí a dceři pořídil byt na pražských Vinohradech. Později od něho matka jeho druhé dcery dostala starší auto a založil ji i finančně.

O IVETĚ KOLÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dcera Ivety Kolářové Lucie má tři nevlastní sestry. Starší Dominiku Gottovou a dvě mladší, Charlotte Ellu a Nellu Sofii, jež Karel Gott počal ve svém prvním a jediném manželském svazku, který uzavřel s moderátorkou Ivanou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Tohle jste netušili! 80 pikošek o Karlu Gottovi Tohle jste netušili! 80 pikošek o Karlu Gottovi Jaký měl jubilant vztah s matkou? Proč ho táta udal? A proč bral LSD?  Co jeho sexuální úchylka? V J... číst článek
Zoufalá exmilenka Karla Gotta: Slavík ji odstřihl ze života! Zoufalá exmilenka Karla Gotta: Slavík ji odstřihl ze života! Další z řady známých Karla Gotta (78) zpozoroval změny ve zpěvákově chování. I když se dřív často ví... číst článek
Karel Gott (78): VYMAZAL exMILENKU ZE ŽIVOTA! Karel Gott (78): VYMAZAL exMILENKU ZE ŽIVOTA! Byla jeho nejkrásnější přítelkyně a dělala mu ozdobu dlouhých pět let. S podnikatelkou Jitkou Svobod... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Rudolf Chloupek
Rudolf Chloupek
zobrazit profil Peter Konečný
Peter Konečný
zobrazit profil Antonio S. Tornago
Antonio S. Tornago
zobrazit profil Jiří Blažek
Jiří Blažek
zobrazit profil Jan Hrnčíř
Jan Hrnčíř
zobrazit profil Tomáš Mašín
Tomáš Mašín
zobrazit profil Petr Faltus
Petr Faltus