Zuzana Plačková slovenská playmate

Datum narození: 20. 6. 1991
Přezdívka: Queen Plačková
Místo narození: Čadca, Slovenská republika
Výška: 180 cm
Profese: playmate, influencerka, podnikatelka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zuzana Plačková, známá též jako Queen Plačková, byla jednou z hvězd kontroverzní soutěže Hotel Paradise. Proslavila se jako influencerka.

Kromě kontroverzní soutěže plné intimního sbližování Hotel Paradise, kde Slovenka Zuzana Plačková mluvila jako dlaždič a předváděla své vnady, se ve vlasti zviditelnila také díky reality show Nákupné maniačky.

ZUZANA PLAČKOVÁ V BALÍKU

Plačková si nechala udělat mega prsa

Po soutěži Hotel Paradise si playmate Zuzana Plačková nechala zvětšit už tak bujná prsa na mega velikost. Psalo se o ní, že se tak stala majitelkou největších silikonů českého i slovenského showbyznysu. Plastickým chirurgům údajně svěřila i svůj obličej.

Na podzim 2015 se Zuzana Plačková ve velkém stylu provdala za Reného Strauzse, s nímž se roku 2012 účastnila reality show Hotel Paradise. Na obřad a svatební veselí oblékla sladce růžové šaty za půl milionu korun, ke kterým si obula tenisky.

Queen Plačkovou zadržela policie

O ZUZANĚ PLAČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2017 Zuzana Plačková pro změnu šokovala svou proměnou. Z blondýny se stala brunetou a místo ňader začala zdůrazňovat štíhlejší postavu. Podle informací, které zveřejnila na sociální síti, jí docílila přísným jídelníčkem a pravidelným cvičením.

V září 2021 byla proslulá slovenská influencerka Zuzana Plačková, zvaná Queen Plačková, společně se svým manželem a dalšími osobami zadržena policií. Podezření se týká zejména dovozu a distribuce drog, zbraní a střeliva.

 

Články o celebritě

Královna instagramu Plačková: Za spolupráci si účtuje balík! Královna instagramu Plačková: Za spolupráci si účtuje balík! Slovenská profesionální influencerka Zuzana Strausz Plačková (31), která si v online světě říká Quee... číst článek
Po praseti se Queen Plačková zbavila i pejska: Co se stalo s jejím milovaným Diorem?! Po praseti se Queen Plačková zbavila i pejska: Co se stalo s jejím milovaným Diorem?! Manželé Zuzana Plačková (31) a René Strausz (32) se ještě před narozením synka Diona (6 měsíců) zbav... číst článek
»Queen« Plačková ukázala fotky z dětství: Bez plastik je k nepoznání! »Queen« Plačková ukázala fotky z dětství: Bez plastik je k nepoznání! Zuzana Plačková (31) se na sociálních sítích pochlubila s fotkami z dětství a někteří fanoušci se ne... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Lenka Bílková
Lenka Bílková
zobrazit profil Filip Renč
Filip Renč
zobrazit profil Robin Povšík
Robin Povšík
zobrazit profil Dana Drábová
Dana Drábová
zobrazit profil Martin Mikyska
Martin Mikyska
zobrazit profil Josef Melen
Josef Melen
zobrazit profil Richard Nixon
Richard Nixon