Zuzana Plačková slovenská playmate | Celebwiki.cz

Zuzana Plačková slovenská playmate

Datum narození: 20. 6. 1991
Místo narození: Čadca, Slovenská republika
Výška: 180 cm
Profese: playmate
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Zuzana Plačková, jedna z hvězd kontroverzní soutěže Hotel Paradise, se proslavila zejména svými obrovskými silikonovými implantáty.

Kromě kontroverzní soutěže plné intimního sbližování Hotel Paradise, kde Slovenka Zuzana Plačková mluvila jako dlaždič a předváděla své vnady, se ve vlasti zviditelnila také díky reality show Nákupné maniačky.

ZUZANA PLAČKOVÁ V BALÍKU

Po soutěži Hotel Paradise si playmate Zuzana Plačková nechala zvětšit už tak bujná prsa na mega velikost. Psalo se o ní, že se tak stala majitelkou největších silikonů českého i slovenského showbyznysu. Plastickým chirurgům údajně svěřila i svůj obličej.

Na podzim 2015 se Zuzana Plačková ve velkém stylu provdala za Reného Strauzse, s nímž se roku 2012 účastnila reality show Hotel Paradise. Na obřad a svatební veselí oblékla sladce růžové šaty za půl milionu korun, ke kterým si obula tenisky.

O ZUZANĚ PLAČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2017 Zuzana Plačková pro změnu šokovala svou proměnou. Z blondýny se stala brunetou a místo ňader začala zdůrazňovat štíhlejší postavu. Podle informací, které zveřejnila na sociální síti, jí docílila přísným jídelníčkem a pravidelným cvičením.

 

Články o celebritě

Utajená svatba dcery Šiškové: Rychlovka s hollywoodskou hvězdou a pak útěk! Utajená svatba dcery Šiškové: Rychlovka s hollywoodskou hvězdou a pak útěk! Ještě donedávna žila slovenská herečka Tereza Nvotová (32) ve Spojených státech, když ale do země př... číst článek
Rozhazovačná „Queen" Plačková na nákupech: Za odpoledne rozfofrovala 800 tisíc! Rozhazovačná „Queen" Plačková na nákupech: Za odpoledne rozfofrovala 800 tisíc! Tak z toho vám spadne brada až na podlahu! Instagramová královna Zuzana „Queen“ Plačková (29), někde... číst článek
Šílené napadení kamarádky královny plastik Plačkové: Útočník se ji pokusil oslepit! Šílené napadení kamarádky královny plastik Plačkové: Útočník se ji pokusil oslepit! Úterý bylo pro jednu z kamarádek Zuzany Plačkové (29) dnem, na který hned tak nezapomene. Majitelka ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Václav Marhoul
Václav Marhoul
zobrazit profil Libor Kodad
Libor Kodad
zobrazit profil Andrea Sedláčková
Andrea Sedláčková
zobrazit profil Petr Hořejš
Petr Hořejš
zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Andrea Jiskrová
Andrea Jiskrová