Zuzana Plačková slovenská playmate | Celebwiki.cz

Zuzana Plačková slovenská playmate

Datum narození: 20. 6. 1991
Místo narození: Čadca, Slovenská republika
Výška: 180 cm
Profese: playmate
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Slovenská playmate Zuzana Plačková, jedna z hvězd kontroverzní soutěže Hotel Paradise, se proslavila zejména svými obrovskými silikonovými implantáty.

Kromě kontroverzní soutěže plné intimního sbližování Hotel Paradise, kde Slovenka Zuzana Plačková mluvila jako dlaždič a předváděla své vnady, se ve vlasti zviditelnila také díky reality show Nákupné maniačky.

ZUZANA PLAČKOVÁ V BALÍKU

Po soutěži Hotel Paradise si playmate Zuzana Plačková nechala zvětšit už tak bujná prsa na mega velikost. Psalo se o ní, že se tak stala majitelkou největších silikonů českého i slovenského showbyznysu. Plastickým chirurgům údajně svěřila i svůj obličej.

Na podzim 2015 se Zuzana Plačková ve velkém stylu provdala za Reného Strauzse, s nímž se roku 2012 účastnila reality show Hotel Paradise. Na obřad a svatební veselí oblékla sladce růžové šaty za půl milionu korun, ke kterým si obula tenisky.

O ZUZANĚ PLAČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2017 Zuzana Plačková pro změnu šokovala svou proměnou. Z blondýny se stala brunetou a místo ňader začala zdůrazňovat štíhlejší postavu. Podle informací, které zveřejnila na sociální síti, jí docílila přísným jídelníčkem a pravidelným cvičením.

 

Články o celebritě

Obrovská proměna hvězdy Hotelu Paradise: Z holky „krev a mlíko“ je svalnatá fitnesska! Obrovská proměna hvězdy Hotelu Paradise: Z holky „krev a mlíko“ je svalnatá fitnesska! Reality show Hotel Paradise z roku 2012 zplodila několik kontroverzních postaviček, jejichž jména dě... číst článek
Doznání multimilionářky Queen Plačkové: Bez práce by se obešla! Doznání multimilionářky Queen Plačkové: Bez práce by se obešla! Samozvaná královna instagramu Zuzana Plačková (29) je pořádně za vodou. Od odchodu z reality show Ho... číst článek
Žhavé slunce svléká české a slovenské krásky! Která oblékla nejtitěrnější plavky? Žhavé slunce svléká české a slovenské krásky! Která oblékla nejtitěrnější plavky? Prázdniny odstartovaly horkým víkendem, a tak řada lidí konečně vytáhla plavky. Pozadu nezůstaly ani... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Hana Žáková
Hana Žáková
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník
zobrazit profil Jaroslva Brožová Lampertová
Jaroslva Brožová Lampertová
zobrazit profil Jiří Dolejš
Jiří Dolejš
zobrazit profil Michal Ožibko
Michal Ožibko
zobrazit profil Karel Kachyňa
Karel Kachyňa
zobrazit profil Nora Mojsejová
Nora Mojsejová
zobrazit profil David Witosz
David Witosz