Tereza Hlůšková | Celebwiki.cz

Tereza Hlůšková

Datum narození: 5. 5. 1996
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: obviněná z pašování heroinu, prostitutka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Půvabná Češka Tereza Hlůšková byla v Pákistánu zadržena a uvězněna kvůli pašování heroinu. Za drogové delikty se v této jihoasijské zemi udělují velmi přísné tresty.

Po základní škole začala Tereza Hlůšková studovat gymnázium, které nedokončila. Předtím, než byla 10. ledna 2018 na letišti v Pákistánu zadržena s devíti kilogramy heroinu ukrytými ve spodní části kufru, se živila jako společnice a prostitutka.

TEREZA HLŮŠKOVÁ - JAKOU PŘIZNALA CHYBU?

Podle informací na sociální síti, které převzala i řada médií, se Tereza Hlůšková stala součástí mezinárodního drogového kartelu, který v České republice verboval mladé lidi k pašování velkého množství drog do zemí zejména Evropské unie.

Kromě přísného trestu za pašování heroinu Tereze Hlůškové hrozí i léta vězení za náboru nových dívek k pašování drog právě pro již zmíněný kartel. Drogy měla údajně dostávat přímo od bosse celého gangu, Brita s pákistánskými kořeny Tárika, který podle některých zdrojů byl jejím přítelem.

Blesku se podařilo Terezu H. kontaktovat prostřednictvím advokáta Gull Hassana Khana, který se s ní měl možnost několikrát setkat, když čekala na slyšení před soudem. Právník jí předal otázky, na které slíbila odpovědět (CO TEREZA H. NAPSALA NAJDETE ZDE>>).

Blonďata kráska Tereza H., alespoň jak předvedla pro tamní média, svou nezáviděníhodnou situaci a nijak příznivé podmínky v žaláři i po několika měsících za mřížemi zvládala obstojně. Předvedla to na záběrech pákistánské televize, která ji mnohokrát natočila, když se při příchodu k soudu dokonce usmívala. Dokázala se i pořádně vyfiknout (POSUĎTE SAMI - FOTO ZDE).

Otřesné podmínky a bídné jídlo v pákistánské věznici Kot Lakhpat lze podle jedné z odtamtud propuštěných žen snášet jen díky podplácení, jelikož v kriminále silně bují korupce. Pokud vězeňkyně nechce denně drhnout záchody, musí cálovat. Šikanou tak nejvíce trpí nemajetné trestankyně.

5. května 2018, tedy v den jejích 22. narozenin, měla Tereza Hlůšková za sebou již 116 dní v pákistánské base. Bezpochyby to byly její nejsmutnější narozeniny - světlo na konci tunelu žádné, průtahy, absence předvolaných svědků, soudní řízení v Lahúru opět odloženo.

V březnu 2019 si Tereza Hlůšková vyslechla přísný trest: osm let a osm měsíců za mřížemi, proti němuž se odvolala. V dubnu 2019 jí ho generální ministr Panžábu snížil o dva měsíce

O TEREZE HLŮŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi záliby Terezy H. údajně patří modeling, cestování a nakupování. Ve vězení tyto koníčky vystřídalo hraní karet a také se začala učit anglicky.

 

Články o celebritě

Drastické rozhodnutí pašeračky Terezy: Vánoce už strávím doma, věří Drastické rozhodnutí pašeračky Terezy: Vánoce už strávím doma, věří Naděje na předvánoční jednání soudu vlila novou energii do žil Češce Tereze Hlůškové (23) nepravomoc... číst článek
Právník pašeračky Terezy zpackal odvolání! Hloupá chyba ji může stát roky za mřížemi Právník pašeračky Terezy zpackal odvolání! Hloupá chyba ji může stát roky za mřížemi Tereza Hlůšková (23) si v Pákistánu na soud asi ještě počká. V úterý se měl konat stále dokola odklá... číst článek
Češku Lucii zadrželi s kokainem v Brazílii: Emeritní kriminalista prozradil, co ji čeká Češku Lucii zadrželi s kokainem v Brazílii: Emeritní kriminalista prozradil, co ji čeká Šest kilo kokainu našli brazilští policisté u Češky Lucie T. (33). Drogy prý ukrývala v suvenýrech, ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Adriana Krnáčová
Adriana Krnáčová
zobrazit profil Marie Formáčková
Marie Formáčková
zobrazit profil Julie Svěcená
Julie Svěcená
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Beata Hlavenková
Beata Hlavenková