Tereza Klepiš | Celebwiki.cz

Tereza Klepiš

Profese: manželka hokejového reprezentanta

Související celebrity

Životopis

Manželka českého hokejového reprezentanta Tereza Klepišová (sama se píše zkráceně Klepiš) se se svým mužem zná už od puberty.

„Poprvé jsme se viděli v patnácti, to ještě nic neprobíhalo. Ale když mi bylo sedmnáct, dali jsme se dohromady na narozeninách jedné kamarádky," prozradila Tereza Klepišová, která po boku předního českého hokejisty Jakuba Klepiše stojí od roku 2001. Brali se v roce 2007. Tereza patří k nadšeným hokejovým fanynkám. Nejen, že doprovází svého muže a při utkáních halasně fandí oděna v jeho dresu, ale už jako malé děvče chodila s tátou fandit Spartě (její manžel je však odchovanec Slávie!).

Dnes patří Jakub Klepiš k hokejistům, kteří jsou skvěle placeni (působil za oceánem, pak v kontinentální KHL; Tereza za ním létala šestkrát ročně do Omsku). To ale rozhodně nebyl důvod, proč se s ním Tereza Klepišová dala dohromady. "Poznali jsme se, když byl chudý a chodil na brigády. Vypočítavá fakt nejsem," smála se nad dotazem novinářů půvabná žena, která své příjmení píše zkráceně Klepiš. "Příjmení jsem si zkrátila kvůli Americe a už jsme pak na úřad nikdy nešli."

 

Další Ostatní

zobrazit profil Roman Zarzycký
Roman Zarzycký
zobrazit profil Sejroška (Lucie Schejbalová)
Sejroška (Lucie Schejbalová)
zobrazit profil Kristina Dufková
Kristina Dufková
zobrazit profil Vladimír Smutný
Vladimír Smutný
zobrazit profil Tomáš Mieszek zločinec hledaný USA
Tomáš Mieszek zločinec hledaný USA
zobrazit profil Radoslav Skála
Radoslav Skála
zobrazit profil Natálie Kocábová
Natálie Kocábová
zobrazit profil Pavel Opočenský
Pavel Opočenský