Jan Onder | Celebwiki.cz

Jan Onder

Datum narození: 4. 8. 1985
Místo narození: Loket
Profese: choreograf, tanečník, pedagog, lektor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jan Onder, choreograf, tanečník, lektor a pedagog, se opakovaně stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vystudoval pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Posléze se Jan Onder stal vedoucím sokolovského klubu sportovního tance a ve městě začal vést taneční kurzy pro mládež a dospělé.

JAN ONDER SI POŘÍDIL AUTO ZA MILION

Prvně se Jan Onder stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později po boku bývalé atletky Kateřiny Baďurové.

V roce 2013 byla jeho partnerkou v této show modelka Taťána Kuchařová. Protančili se do finále, kde je porazila herečka Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem.

V České televizi na stanici Déčko Jan Onder začal uvádět vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

O JANU ONDEROVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Jana Ondera léta byla tanečnice Lucie Hunčárová, s níž vystupoval v řadě soutěží. Poté začal chodit s herečkou Lumírou Přichystalovou.

 

Články o celebritě

Láska ze StarDance: Onder přistižen po boku Otáhalové! Doteky a polibky na rozhledně Láska ze StarDance: Onder přistižen po boku Otáhalové! Doteky a polibky na rozhledně Je skoro o generaci starší, ale láska hory přenáší! A právě na horách pozorný čtenář Blesku minulý t... číst článek
SÍLA: Batulková vlepila FACKU mladé kolegyni! SÍLA: Batulková vlepila FACKU mladé kolegyni! Ač drobné postavy, pro ránu nejde daleko stejně jako kdysi Helena Růžičková (†67) ve filmu Slunce, s... číst článek
 Hunčárová odtajnila svoji lásku: Podoba čistě náhodná... Hunčárová odtajnila svoji lásku: Podoba čistě náhodná... S kuchařem Emanuelem Ridim (46) prožila intenzivní, ale nepříliš dlouhou lásku. Momentálně jsou už o... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová
zobrazit profil Václav Kuneš
Václav Kuneš
zobrazit profil Sabrina Harris
Sabrina Harris
zobrazit profil Miroslav Zdeněk
Miroslav Zdeněk
zobrazit profil Zuzana Růžičková
Zuzana Růžičková
zobrazit profil Pavel Opočenský
Pavel Opočenský
zobrazit profil Vladimír Jiránek
Vladimír Jiránek
zobrazit profil Bohumil Fencl
Bohumil Fencl