Jan Onder tanečník, choreograf | Celebwiki.cz

Jan Onder

Datum narození: 4.8.1985
Místo narození: Loket
Profese: choreograf, tanečník, pedagog, lektor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jan Onder, choreograf, tanečník, lektor a pedagog, se opakovaně stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vystudoval pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Posléze se Jan Onder stal vedoucím sokolovského klubu sportovního tance a ve městě začal vést taneční kurzy pro mládež a dospělé.

JAN ONDER SI POŘÍDIL AUTO ZA MILION

Prvně se Jan Onder stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později po boku bývalé atletky Kateřiny Baďurové.

V roce 2013 byla jeho partnerkou v této show modelka Taťána Kuchařová. Protančili se do finále, kde je porazila herečka Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem.

V České televizi na stanici Déčko Jan Onder začal uvádět vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

O JANU ONDEROVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Jana Ondera léta byla tanečnice Lucie Hunčárová, s níž vystupoval v řadě soutěží. Poté začal chodit s herečkou Lumírou Přichystalovou.

 

Články o celebritě

Divoký mejdan po StarDance: Na místě zasahovala policie! Divoký mejdan po StarDance: Na místě zasahovala policie! Jak bývá ostatně zvykem, po skončení StarDance se většina soutěžících vydala oslavit úspěšný přímý… číst článek
Ze StarDance vypadla Nora Fridrichová: Vyřazení rázně okomentovala! Ze StarDance vypadla Nora Fridrichová: Vyřazení rázně okomentovala! Druhé kolo desáté řady StarDance je za námi a známe tak již i jméno prvního »odpadlíka«, a tím je… číst článek
Při mši za Gotta (†80) zasahovala ochranka! Špátová poslala točit manžela mezi hosty v katedrále Při mši za Gotta (†80) zasahovala ochranka! Špátová poslala točit manžela mezi hosty v katedrále Tohle viděli jen pozvaní hosté na zádušní mši v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha! Manžel dokumentaristky… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Peter Konečný
Peter Konečný
zobrazit profil Vojtěch Mašek
Vojtěch Mašek
zobrazit profil Zuzana Růžičková
Zuzana Růžičková
zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Lela Lenka Geislerová
Lela Lenka Geislerová
zobrazit profil Blanka Kulínská
Blanka Kulínská
zobrazit profil Jan Saudek
Jan Saudek
zobrazit profil Kateřina Krakowská
Kateřina Krakowská