Jan Onder

Datum narození: 4. 8. 1985
Místo narození: Loket
Profese: choreograf, tanečník, pedagog, lektor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jan Onder, choreograf, tanečník, lektor a pedagog, se opakovaně stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vystudoval pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Posléze se Jan Onder stal vedoucím sokolovského klubu sportovního tance a ve městě začal vést taneční kurzy pro mládež a dospělé.

JAN ONDER SI POŘÍDIL AUTO ZA MILION

Prvně se Jan Onder stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později po boku bývalé atletky Kateřiny Baďurové.

V roce 2013 byla jeho partnerkou v této show modelka Taťána Kuchařová. Protančili se do finále, kde je porazila herečka Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem.

V České televizi na stanici Déčko Jan Onder začal uvádět vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

O JANU ONDEROVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Jana Ondera léta byla tanečnice Lucie Hunčárová, s níž vystupoval v řadě soutěží. Poté začal chodit s herečkou Lumírou Přichystalovou.

 

Články o celebritě

Tanečnice Natálie Otáhalová ze StarDance: Dobíjí baterky u moře! Tanečnice Natálie Otáhalová ze StarDance: Dobíjí baterky u moře! Půvabná tanečnice Natálie Otáhalová (22), která se proslavila díky soutěži StarDance, kde tančila s ... číst článek
Tanečnice Natálie Otáhalová: Dobíjí baterky u moře Tanečnice Natálie Otáhalová: Dobíjí baterky u moře Půvabná tanečnice Natálie Otáhalová (22), která se proslavila díky soutěži Star Dance, kde tančila s... číst článek
Roztančené Brno! Rozverná Kuchařová i zamilovaná Partyšová s miliardářem Roztančené Brno! Rozverná Kuchařová i zamilovaná Partyšová s miliardářem Taneční parket na Plese jako Brno ovládly známé krásky. Moderátorka Gabriela Partyšová (44) se tulil... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Jiří Grossman
Jiří Grossman
zobrazit profil Natálie Otáhalová
Natálie Otáhalová
zobrazit profil Sára Saudková
Sára Saudková
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach
zobrazit profil Milan Ležák
Milan Ležák
zobrazit profil Kája Saudek
Kája Saudek
zobrazit profil Emil Adamec
Emil Adamec