Jan Onder tanečník, choreograf | Celebwiki.cz

Jan Onder

Datum narození: 4.8.1985
Místo narození: Loket
Profese: choreograf, tanečník, pedagog, lektor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jan Onder, choreograf, tanečník, lektor a pedagog, se opakovaně stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vystudoval pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Posléze se Jan Onder stal vedoucím sokolovského klubu sportovního tance a ve městě začal vést taneční kurzy pro mládež a dospělé.

JAN ONDER SI POŘÍDIL AUTO ZA MILION

Prvně se Jan Onder stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později po boku bývalé atletky Kateřiny Baďurové.

V roce 2013 byla jeho partnerkou v této show modelka Taťána Kuchařová. Protančili se do finále, kde je porazila herečka Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem.

V České televizi na stanici Déčko Jan Onder začal uvádět vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

O JANU ONDEROVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Jana Ondera léta byla tanečnice Lucie Hunčárová, s níž vystupoval v řadě soutěží. Poté začal chodit s herečkou Lumírou Přichystalovou.

 

Články o celebritě

Vágner po prohře ve StarDance: Drsný útok na porotu! Vágner po prohře ve StarDance: Drsný útok na porotu! V letošní StarDance skončil na bronzovém místě! Přitom podle informací Aha! ještě v polovině sobotního… číst článek
Rybář Vágner o lásce k tanečnici ze StarDance: Plazíme se po sobě! Rybář Vágner o lásce k tanečnici ze StarDance: Plazíme se po sobě! Kdykoli Jakub Vágner (37) tančí s Michaelou Novákovou (25), nejeden divák si říká, že tihle dva spolu… číst článek
Návrhářka StarDance Taťána Kovaříková: Kubařová zničila moje šaty! Návrhářka StarDance Taťána Kovaříková: Kubařová zničila moje šaty! Stíhá oblékat nejen moderátorku Terezu Kostkovou (43), ale i všechny soutěžící StarDance jubilejního,… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Vítězslav Štefl
Vítězslav Štefl
zobrazit profil Adam Holý
Adam Holý
zobrazit profil Herbert Slavík
Herbert Slavík
zobrazit profil Václav Masaryk
Václav Masaryk
zobrazit profil Jan Werich
Jan Werich
zobrazit profil Renáta Suchánková
Renáta Suchánková
zobrazit profil Jiří Havelka
Jiří Havelka
zobrazit profil Mirjam Müller Landa
Mirjam Müller Landa