Jan Onder

Datum narození: 4. 8. 1985
Místo narození: Loket
Profese: choreograf, tanečník, pedagog, lektor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jan Onder, choreograf, tanečník, lektor a pedagog, se opakovaně stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vystudoval pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Posléze se Jan Onder stal vedoucím sokolovského klubu sportovního tance a ve městě začal vést taneční kurzy pro mládež a dospělé.

JAN ONDER SI POŘÍDIL AUTO ZA MILION

Prvně se Jan Onder stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později po boku bývalé atletky Kateřiny Baďurové.

V roce 2013 byla jeho partnerkou v této show modelka Taťána Kuchařová. Protančili se do finále, kde je porazila herečka Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem.

V České televizi na stanici Déčko Jan Onder začal uvádět vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

O JANU ONDEROVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Jana Ondera léta byla tanečnice Lucie Hunčárová, s níž vystupoval v řadě soutěží. Poté začal chodit s herečkou Lumírou Přichystalovou.

 

Články o celebritě

Ples jako Brno: Královnou parketu Kuchařová s novým doprovodem! Ranní foto z postele… Ples jako Brno: Královnou parketu Kuchařová s novým doprovodem! Ranní foto z postele… Udýchaná a nervózní na Ples jako Brno dorazila Taťána Kuchařová (36). Pár kilometrů před moravskou m... číst článek
Jan Onder vzpomínal na StarDance a přiznal: S Kuchařovou jsme měli vyhrát, ale lidem byla sympatičtější Polívková! Jan Onder vzpomínal na StarDance a přiznal: S Kuchařovou jsme měli vyhrát, ale lidem byla sympatičtější Polívková! Před 15 lety se stal králem tanečního parketu, když do finále StarDance dovedl Danu Batulkovou (65),... číst článek
Šokující slova vítěze StarDance Ondera: Rozhodují emoce a sympatie Šokující slova vítěze StarDance Ondera: Rozhodují emoce a sympatie Před 16 lety se stal králem StarDance s Danou Batulkovou (65), o pět let později se s modelkou Taťán... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Roman Pomajbo
Roman Pomajbo
zobrazit profil Alice Stodůlková
Alice Stodůlková
zobrazit profil Irena Greifová
Irena Greifová
zobrazit profil Martin Bárta
Martin Bárta
zobrazit profil Natálie Otáhalová
Natálie Otáhalová
zobrazit profil Jindřiška Kikinčuková
Jindřiška Kikinčuková