Jan Onder | Celebwiki.cz

Jan Onder

Datum narození: 4.8.1985
Místo narození: Loket
Profese: choreograf, tanečník, pedagog, lektor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jan Onder, choreograf, tanečník, lektor a pedagog, se opakovaně stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vystudoval pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Posléze se Jan Onder stal vedoucím sokolovského klubu sportovního tance a ve městě začal vést taneční kurzy pro mládež a dospělé.

JAN ONDER SI POŘÍDIL AUTO ZA MILION

Prvně se Jan Onder stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později po boku bývalé atletky Kateřiny Baďurové.

V roce 2013 byla jeho partnerkou v této show modelka Taťána Kuchařová. Protančili se do finále, kde je porazila herečka Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem.

V České televizi na stanici Déčko Jan Onder začal uvádět vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

O JANU ONDEROVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Jana Ondera léta byla tanečnice Lucie Hunčárová, s níž vystupoval v řadě soutěží. Poté začal chodit s herečkou Lumírou Přichystalovou.

 

Články o celebritě

Valentýn rozvedeného Maroše Kramára: Trávil ho v objetí s českou hvězdou! Valentýn rozvedeného Maroše Kramára: Trávil ho v objetí s českou hvězdou! Loni se psalo o jeho bleskovém rozvodu po dvacetiletém manželství, teď to vypadá, že je Maroš Kramár… číst článek
Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková: Chce se živit erotikou! Co na to manžel? Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková: Chce se živit erotikou! Co na to manžel? Tak ta se nezdá! Herečka Jana Bernášková (38), kterou si televizní diváci zamilovali především jako… číst článek
Přelomová změna u Ondera: Díky Hunčarové se poučil Přelomová změna u Ondera: Díky Hunčarové se poučil Jan Onder (34) se do podvědomí dostal nejen díky soutěži StarDance, ale také vztahem s Lucií Hunčarovou… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Dominik Vodička
Dominik Vodička
zobrazit profil Andrea Třeštiková
Andrea Třeštiková
zobrazit profil Ivan Kotmel
Ivan Kotmel
zobrazit profil Marek Dědík
Marek Dědík
zobrazit profil Anet Antošová
Anet Antošová
zobrazit profil Jan Kolomazník
Jan Kolomazník
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská
zobrazit profil Jiří Grossman
Jiří Grossman