Jan Onder tanečník, choreograf | Celebwiki.cz

Jan Onder

Datum narození: 4.8.1985
Místo narození: Loket
Profese: choreograf, tanečník, pedagog, lektor
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Jan Onder, choreograf, tanečník, lektor a pedagog, se opakovaně stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí.

Vystudoval pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Posléze se Jan Onder stal vedoucím sokolovského klubu sportovního tance a ve městě začal vést taneční kurzy pro mládež a dospělé.

JAN ONDER SI POŘÍDIL AUTO ZA MILION

Prvně se Jan Onder stal vítězem soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později po boku bývalé atletky Kateřiny Baďurové.

V roce 2013 byla jeho partnerkou v této show modelka Taťána Kuchařová. Protančili se do finále, kde je porazila herečka Anna Polívková s tanečníkem Michalem Kurtišem.

V České televizi na stanici Déčko Jan Onder začal uvádět vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

O JANU ONDEROVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Jana Ondera léta byla tanečnice Lucie Hunčárová, s níž vystupoval v řadě soutěží. Poté začal chodit s herečkou Lumírou Přichystalovou.

 

Články o celebritě

Přípravy na charitativní večer StarDance: Od rána se popíjelo šampáňo a koktejly! Přípravy na charitativní večer StarDance: Od rána se popíjelo šampáňo a koktejly! Benefiční, sedmý, večer oblíbené StarDance bude opět věnován Centru Paraple. Již tradičně při charitativním… číst článek
Překvapení ve StarDance: Návrat starých hvězd! UŽ DNES! Překvapení ve StarDance: Návrat starých hvězd! UŽ DNES! To bude tanec! Pětice zbývajících párů to dnes večer ve StarDance roztočí s vozíčkáři. Místo ve třech,… číst článek
Hvězdy StarDance Onder a Otáhalová: Je mezi nimi něco víc? A s kým to rybář Vágner odjel? Hvězdy StarDance Onder a Otáhalová: Je mezi nimi něco víc? A s kým to rybář Vágner odjel? Jsou si pořád nablízku a tím neustále přiživují spekulace, že spolu něco mají! Hlavní choreograf… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Bořek Šípek
Bořek Šípek
zobrazit profil Michal Ožibko
Michal Ožibko
zobrazit profil Adolf Born
Adolf Born
zobrazit profil Jan Werich
Jan Werich
zobrazit profil Adrijana Trpkovič
Adrijana Trpkovič
zobrazit profil Daniel Dangl
Daniel Dangl
zobrazit profil Dušan Chrástek
Dušan Chrástek
zobrazit profil Pavel Khek
Pavel Khek