Keith Flint

Datum narození: 17. 9. 1969
Datum úmrtí: 4. 3. 2019
Místo narození: Londýn, Spojené Království
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Zpěvák skupiny The Prodigy Keith Flint, známý pro svůj specifický účes, kterým mj. děsil děti, byl 4. března 2019 nalezen mrtvý ve svém bytě ve Velké Británii.

Skupina The Prodigy se začala prosazovat začátkem 90. let 20. století, kdy se jí podařilo dostat se z undergroundové scény mezi nejúspěšnější hudební formace Velké Británie. Keith Flint v ní nejprve působil jako tanečník.

O KEITHU FLINTOVI ČTĚTE ZDE>>

Se skladbou Firestarter, v níž Keith Flint předvedl vokály, se skupina dostala do povědomí společnosti, což mu vysloužilo jisté místo v kapele.

S písněmi Firestarter a Breathe se kapele podařilo dokonce ovládnout britskou singlovou hitparádu. Za celou éru se skupina šestkrát vyšplhala až na vrchol albové hitparády.

Keith Flint se stal ikonickou postavou britské a posléze světové hudební scény, a to díky svým energickým vystoupením, svéráznému účesu a velkému množství tetování.

V roce 2006 se Keith Flint oženil s DJ Mayumi Kai.

Zpěvák Keith Flint řadu let bojoval se závislostí na alkoholu a drogách a trpěl silnými depresemi. V minulosti dokonce prohlásil, že jediný důvod, proč ještě nespáchal sebevraždu, je jeho šest psů, které miluje.

Zpěvák Keith Flint byl v 49 letech nalezen 4. března 2019 mrtvý ve svém domě ve Velké Británii.

Dlouholetý kamarád Keitha Flinta a současně zakládající člen kapely The Prodigy Liam Hewlett potvrdil, že příčinou zpěvákova úmrtí byla sebevražda.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Michael Kmeť - Separ
Michael Kmeť - Separ
zobrazit profil Šárka Rezková
Šárka Rezková
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek