Michael Krmenčík | Celebwiki.cz

Michael Krmenčík

Datum narození: 15. 3. 1993
Přezdívka: Krmi, Krmelec
Místo narození: Kraslice
Váha: 84 kg
Výška: 190 cm
Profese: fotbalový útočník
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Fotbalový útočník Michael Krmenčík se coby hráč Viktorie Plzeň do hledáčku médií a policie dostal v květnu 2019 kvůli závažné dopravní nehodě.

S fotbalem Michael Krmenčík začal v klubu TJ Kraslice. Následně nastupoval za mládežnické výběry Baníku Sokolov a Viktorie Plzeň, kde se v roce 2011 dostal do A-týmu.

MICHAEL KRMENČÍK - JEHO VŮZ ZBOURAL CELOU ULICI

Od února 2012 Michael Krmenčík hostoval v jiných mužstvech, a to v FK Baník Sokolov, FK Čáslav, FC Graffin Vlašim, FC Baník Ostrava a FK Dukla Praha.

V sezoně 2015/2016 se Michael Krmenčík vrátil do plzeňské Viktorky a vyhrál s ní mistrovský titul.

Poté, co si Michael Krmenčík prošel mládežnickými reprezentacemi U-18, U-19, U-20 a U-2, měl v týmu do 21 let premiéru v útoku koncem roku 2013. Do A-mužstva Česka byl poprvé nominován v listopadu 2016.

O MICHAELU KRMENČÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Nad ránem 20. května 2019 se v Dobrovolného ulici na Praze 9 luxusní Range Rover Michaela Krmečíka řítil jak neřízená střela. Naboural čtyři auta, zničenil dopravní značení a kontejner na tříděný odpad. K nehodě se posléze přihlásila snajprova těhotná manželka Denisa.

Podle svědků, které drcení plachů a rachot rozbitého skla vzbudilo, z auta po něhodě vyběhl mladý muž. Policie se proto pustila do vyšetřování, kdo vlastně vůz řídil.

V lednu 2020 se Michael Krmenčík dočkal velkého přestupu do zahraničí. S belgickými Bruggami podepsal smlouvu na 3,5 roku, za českého reprezentanta dostala Plzeň 6,5 milionu eur (asi 169 milionů korun).

S manželkou DenisouMichael Krmenčík dceru Claudii, která se páru narodila v únoru 2018.

 

Články o celebritě

Taháky dojezdu ligy: (ne)jasno o titulu i stíhačka Sparty. A co král střelců? Taháky dojezdu ligy: (ne)jasno o titulu i stíhačka Sparty. A co král střelců? Dohrávka Teplic s Libercem je minulostí, nejvyšší tuzemská soutěž ale po restartu pořádně šlápne do ... číst článek
NOVÁ GENERACE: Šmicer, šampion z vesnice. Odhalil kořeny svého úspěchu NOVÁ GENERACE: Šmicer, šampion z vesnice. Odhalil kořeny svého úspěchu Všechno to začalo u jedné půlmetrové kamenné zídky v zapadlé vísce uprostřed Ústeckého kraje. Do Ver... číst článek
Belgie pořád čeká. Rozhodnutí o osudu tamní ligy se zase odložilo Belgie pořád čeká. Rozhodnutí o osudu tamní ligy se zase odložilo Definitivní rozhodnutí o osudu sezony belgické fotbalové ligy se znovu odkládá. Na valné hromadě pro... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Pavel Kadeřábek
Pavel Kadeřábek
zobrazit profil Michal Češka
Michal Češka
zobrazit profil Petr Frydrych
Petr Frydrych
zobrazit profil Dzon Delarge
Dzon Delarge
zobrazit profil Pavel Maslák
Pavel Maslák
zobrazit profil Martin Bidař
Martin Bidař
zobrazit profil Milan  Michálek
Milan Michálek