Radka Třeštíková | Celebwiki.cz

Radka Třeštíková

Datum narození: 13.5.1981
Přezdívka: Viewegh v sukni
Profese: spisovatelka, blogerka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Spisovatelka a blogerka Radka Třeštíková, která si svými knihami vysloužila přezdívku Viewegh v sukni, přijala nabídku ČT účastnit se soutěže StarDance 2019.

Vystudovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Sedm let Radka Třeštíková, rodným jménem Radka Velikovská, působila jako firemní právník.

RADKA TŘEŠTÍKOVÁ PO BOKU TOMÁŠE VOŘECHOVSKÉHO

Coby blogerka se Radka Třeštíková uplatnila na blogu časopisu Respekt, magazínu Elle nebo na webových stránkách psychologie.cz.

Za své knihy - Dobře mi tak (2014), To prší moře (2015), Bábovky (2016), Osm (2017) a Veselí (2018) - si Radka Třeštíková vysloužila přezdívku Viewegh v sukni.

V roce 2019 Radka Třeštíková přijala nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

„Nemám pohybovou paměť, nebo takhle, doteď jsem si myslela, že jsem prostě nemehlo, ale nedávno jsem zjistila, že to má tenhle vznešený výraz, tak ho používám,“ řekla spisovatelka Radka Třeštíková pro server Super.cz.

O RADCE TŘEŠTÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S manželem, kameramanem Tomášem Třeštíkem, má dceru Elu a syna Jonatána. Švagrovou Radky Třeštíkové je filmová producentka Hana Třeštíková, tchyní režisérka Helena Třeštíková.

 

Články o celebritě

Manželské etudy nové generace: Kuba opustil Mirku a...Dítě s novou přítelkyní! Manželské etudy nové generace: Kuba opustil Mirku a...Dítě s novou přítelkyní! Láskou k sobě zahořeli v legendárním pražském squatu Milada. Ránu jejich vztahu ale zasadily chybějící… číst článek
Vyřazená Třeštíková zpětně přiznala trapas ve StarDance: Jsem fakt idiot! kaje se Vyřazená Třeštíková zpětně přiznala trapas ve StarDance: Jsem fakt idiot! kaje se Po pátém kole byla ze StarDance diváky nemilosrdně vyloučena. Přesto stihla spisovatelka Radka Třeštíková… číst článek
Tohle neměl nikdo vidět! Co se děje v šatně StarDance? Tohle neměl nikdo vidět! Co se děje v šatně StarDance? Večer to známe z televize, na parket zasvítí reflektory, všichni jsou v nádherných róbách, hraje… číst článek

Další Spisovatelé

zobrazit profil Milan Kundera
Milan Kundera
zobrazit profil Josef Škvorecký
Josef Škvorecký
zobrazit profil Zdena Salivarová
Zdena Salivarová
zobrazit profil Václav Budínský
Václav Budínský
zobrazit profil Umberto Eco
Umberto Eco
zobrazit profil Dan Brown
Dan Brown
zobrazit profil Jiří Hanzelka
Jiří Hanzelka
zobrazit profil Arnošt Goldflam
Arnošt Goldflam