Radka Třeštíková | Celebwiki.cz

Radka Třeštíková

Datum narození: 13.5.1981
Přezdívka: Viewegh v sukni
Profese: spisovatelka, blogerka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Spisovatelka a blogerka Radka Třeštíková, která si svými knihami vysloužila přezdívku Viewegh v sukni, přijala nabídku ČT účastnit se soutěže StarDance 2019.

Vystudovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Sedm let Radka Třeštíková, rodným jménem Radka Velikovská, působila jako firemní právník.

RADKA TŘEŠTÍKOVÁ PO BOKU TOMÁŠE VOŘECHOVSKÉHO

Coby blogerka se Radka Třeštíková uplatnila na blogu časopisu Respekt, magazínu Elle nebo na webových stránkách psychologie.cz.

Za své knihy - Dobře mi tak (2014), To prší moře (2015), Bábovky (2016), Osm (2017) a Veselí (2018) - si Radka Třeštíková vysloužila přezdívku Viewegh v sukni.

V roce 2019 Radka Třeštíková přijala nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

„Nemám pohybovou paměť, nebo takhle, doteď jsem si myslela, že jsem prostě nemehlo, ale nedávno jsem zjistila, že to má tenhle vznešený výraz, tak ho používám,“ řekla spisovatelka Radka Třeštíková pro server Super.cz.

O RADCE TŘEŠTÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S manželem, kameramanem Tomášem Třeštíkem, má dceru Elu a syna Jonatána. Švagrovou Radky Třeštíkové je filmová producentka Hana Třeštíková, tchyní režisérka Helena Třeštíková.

 

Články o celebritě

Vážně je na kluky? Důkaz, že Vořechovský po StarDance konečně sbalil Třeštíkovou! Vážně je na kluky? Důkaz, že Vořechovský po StarDance konečně sbalil Třeštíkovou! Čekali až na finále! Vřelý vztah spisovatelky Radky Třeštíkové (38) a tanečníka Tomáše Vořechovského… číst článek
Nejemotivnější finále StarDance: Vyhrála Khek Kubařová, rozplakala i Havlovou! Nejemotivnější finále StarDance: Vyhrála Khek Kubařová, rozplakala i Havlovou! Velké finále ostře sledované taneční soutěže České televize StarDance...Když hvězdy tančí je za námi… číst článek
StarDance čeká na vítěze: Potíže všech  finalistů! StarDance čeká na vítěze: Potíže všech finalistů! Už jen pár hodin dělí taneční páry od vyhlášení krále a královny Star- Dance! Před finálovým večerem… číst článek

Další Spisovatelé

zobrazit profil Dan Brown
Dan Brown
zobrazit profil Jiří Padevět
Jiří Padevět
zobrazit profil Jiří Suchý
Jiří Suchý
zobrazit profil Karel Čapek
Karel Čapek
zobrazit profil Dušan Mitana
Dušan Mitana
zobrazit profil Eva Kantůrková
Eva Kantůrková
zobrazit profil Michal Šanda
Michal Šanda
zobrazit profil Jan Vodňanský
Jan Vodňanský