Radka Třeštíková

Datum narození: 13. 5. 1981
Přezdívka: Viewegh v sukni
Profese: spisovatelka, blogerka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Radka Třeštíková, spisovatelka a blogerka, si svými úspěšnými knihami vysloužila přezdívku Viewegh v sukni.

Vystudovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Sedm let Radka Třeštíková, rodným jménem Radka Velikovská, působila jako firemní právník.

RADKA TŘEŠTÍKOVÁ PO BOKU TOMÁŠE VOŘECHOVSKÉHO

Radka Třeštíková na blogu Elle

Coby blogerka se Radka Třeštíková uplatnila na blogu časopisu Respekt, magazínu Elle nebo na webových stránkách psychologie.cz.

Za své knihy - Dobře mi tak (2014), To prší moře (2015), Bábovky (2016), Osm (2017) a Veselí (2018) - si Radka Třeštíková vysloužila přezdívku Viewegh v sukni.

Ve StarDance Třeštíková nezabodovala

V roce 2019 Radka Třeštíková přijala nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku soutěže StarDance …když hvězdy tančí. S tanečníkem Tomášem Vořechovským vypadli v pátém kole, takže skončili na sedmém místě.

„Nemám pohybovou paměť, nebo takhle, doteď jsem si myslela, že jsem prostě nemehlo, ale nedávno jsem zjistila, že to má tenhle vznešený výraz, tak ho používám,“ řekla spisovatelka Radka Třeštíková pro server Super.cz.

O RADCE TŘEŠTÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S manželem, kameramanem Tomášem Třeštíkem, kterého si vzala roku 2012, má Radka Třeštíková dceru Elu a syna Jonatána. Jak oznámili na sociální sití, rozešli se.

Švagrovou Radky Třeštíkové je filmová producentka Hana Třeštíková, tchyní režisérka Helena Třeštíková.

 

Články o celebritě

Barbie vs Openheimmer, fronty u smažených kuřat nebo sbírka pro nemocného Martínka (2): Toto jsou momenty roku 2023! Barbie vs Openheimmer, fronty u smažených kuřat nebo sbírka pro nemocného Martínka (2): Toto jsou momenty roku 2023! Rok 2023 přinesl jak ve světě tak i v Česku spoustu událostí, které lidé hojně řešili a komentovali ... číst článek
Rozjetý Mirai po rozchodu na večírku Primy: Flirt s Třeštíkovou a odjezd s blondýnkou! Rozjetý Mirai po rozchodu na večírku Primy: Flirt s Třeštíkovou a odjezd s blondýnkou! Na vánočním večírku televize Prima bylo pořádně veselo! Společně to tu rozjely televizní legendy Jiř... číst článek
Nahá Třeštíková schytala kritiku: Jako kus hovězího! Nahá Třeštíková schytala kritiku: Jako kus hovězího! To tady už dlouho nebylo! Spisovatelka Radka Třeštíková (42) v rouše Evině… a navíc v posteli! Po dv... číst článek

Další Spisovatelé

zobrazit profil Ondřej Neff
Ondřej Neff
zobrazit profil Umberto Eco
Umberto Eco
zobrazit profil Blanka Solařová-Calibaba
Blanka Solařová-Calibaba
zobrazit profil Simon Mawer
Simon Mawer
zobrazit profil Michal Šanda
Michal Šanda
zobrazit profil René Decastelo
René Decastelo
zobrazit profil Jiří Padevět
Jiří Padevět
zobrazit profil Jan Otčenášek
Jan Otčenášek