Radka Třeštíková | Celebwiki.cz

Radka Třeštíková

Datum narození: 13. 5. 1981
Přezdívka: Viewegh v sukni
Profese: spisovatelka, blogerka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Spisovatelka a blogerka Radka Třeštíková, která si svými knihami vysloužila přezdívku Viewegh v sukni, přijala nabídku ČT účastnit se soutěže StarDance 2019.

Vystudovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Sedm let Radka Třeštíková, rodným jménem Radka Velikovská, působila jako firemní právník.

RADKA TŘEŠTÍKOVÁ PO BOKU TOMÁŠE VOŘECHOVSKÉHO

Coby blogerka se Radka Třeštíková uplatnila na blogu časopisu Respekt, magazínu Elle nebo na webových stránkách psychologie.cz.

Za své knihy - Dobře mi tak (2014), To prší moře (2015), Bábovky (2016), Osm (2017) a Veselí (2018) - si Radka Třeštíková vysloužila přezdívku Viewegh v sukni.

V roce 2019 Radka Třeštíková přijala nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

„Nemám pohybovou paměť, nebo takhle, doteď jsem si myslela, že jsem prostě nemehlo, ale nedávno jsem zjistila, že to má tenhle vznešený výraz, tak ho používám,“ řekla spisovatelka Radka Třeštíková pro server Super.cz.

O RADCE TŘEŠTÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S manželem, kameramanem Tomášem Třeštíkem, má dceru Elu a syna Jonatána. Švagrovou Radky Třeštíkové je filmová producentka Hana Třeštíková, tchyní režisérka Helena Třeštíková.

 

Články o celebritě

Odhalení Třeštíkové: V karanténě staví dům! Konec bydlení v centru Prahy Odhalení Třeštíkové: V karanténě staví dům! Konec bydlení v centru Prahy Zatímco letos se Radka Třeštíková (38) „opaluje“ přes okno pražského bytu, vypadá to, že příští rok ... číst článek
Třeštíková v karanténě odhaluje sexy křivky: Jídlo jsem si musela zasloužit! Třeštíková v karanténě odhaluje sexy křivky: Jídlo jsem si musela zasloužit! Radka Třeštíková (38) už ve StarDance předvedla, že i dvojnásobná máma může mít dokonale štíhlou pos... číst článek
Už ty ezo-bio-kecy nedávám, zuří Třeštíková! Po Farne válčí i s Klusovou Už ty ezo-bio-kecy nedávám, zuří Třeštíková! Po Farne válčí i s Klusovou Spisovatelka Radka Třeštíková (38) se po nedávné online hádce se zpěvačkou Ewou Farnou (26), která v... číst článek

Další Spisovatelé

zobrazit profil Pavel Kohout
Pavel Kohout
zobrazit profil Anna Vodrážková
Anna Vodrážková
zobrazit profil Umberto Eco
Umberto Eco
zobrazit profil Edgar Allan Poe
Edgar Allan Poe
zobrazit profil Kateřina Procházková
Kateřina Procházková
zobrazit profil Dalibor Stach
Dalibor Stach
zobrazit profil Miroslav Zikmund
Miroslav Zikmund