Radka Třeštíková | Celebwiki.cz

Radka Třeštíková

Datum narození: 13. 5. 1981
Přezdívka: Viewegh v sukni
Profese: spisovatelka, blogerka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Spisovatelka a blogerka Radka Třeštíková, která si svými knihami vysloužila přezdívku Viewegh v sukni, přijala nabídku ČT účastnit se soutěže StarDance 2019.

Vystudovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Sedm let Radka Třeštíková, rodným jménem Radka Velikovská, působila jako firemní právník.

RADKA TŘEŠTÍKOVÁ PO BOKU TOMÁŠE VOŘECHOVSKÉHO

Coby blogerka se Radka Třeštíková uplatnila na blogu časopisu Respekt, magazínu Elle nebo na webových stránkách psychologie.cz.

Za své knihy - Dobře mi tak (2014), To prší moře (2015), Bábovky (2016), Osm (2017) a Veselí (2018) - si Radka Třeštíková vysloužila přezdívku Viewegh v sukni.

V roce 2019 Radka Třeštíková přijala nabídku České televize účastnit se jubilejního desátého ročníku soutěže StarDance …když hvězdy tančí.

„Nemám pohybovou paměť, nebo takhle, doteď jsem si myslela, že jsem prostě nemehlo, ale nedávno jsem zjistila, že to má tenhle vznešený výraz, tak ho používám,“ řekla spisovatelka Radka Třeštíková pro server Super.cz.

O RADCE TŘEŠTÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S manželem, kameramanem Tomášem Třeštíkem, má dceru Elu a syna Jonatána. Švagrovou Radky Třeštíkové je filmová producentka Hana Třeštíková, tchyní režisérka Helena Třeštíková.

 

Články o celebritě

Zamilovaný youtuber Kovy konečně odhalil partnera! Společná romantika a vymknutý kotník Zamilovaný youtuber Kovy konečně odhalil partnera! Společná romantika a vymknutý kotník I zraněním někdy mohou skončit hezké víkendy, jak se na vlastní kůži přesvědčil sympatický youtuber ... číst článek
Andrea Růžičková prchá z Prahy na venkov: S manželem hodlá rekonstruovat domeček! Andrea Růžičková prchá z Prahy na venkov: S manželem hodlá rekonstruovat domeček! Dvojnásobná maminka Andrea Růžičková (35), která se proslavila pod svým rodným příjmením Kerestešová... číst článek
Odhalení Třeštíkové: V karanténě staví dům! Konec bydlení v centru Prahy Odhalení Třeštíkové: V karanténě staví dům! Konec bydlení v centru Prahy Zatímco letos se Radka Třeštíková (38) „opaluje“ přes okno pražského bytu, vypadá to, že příští rok ... číst článek

Další Spisovatelé

zobrazit profil Kateřina Tučková
Kateřina Tučková
zobrazit profil Michal Šanda
Michal Šanda
zobrazit profil Irena Obermannová
Irena Obermannová
zobrazit profil Jaroslav Rudiš
Jaroslav Rudiš
zobrazit profil Ljuba Štíplová
Ljuba Štíplová
zobrazit profil René Decastelo
René Decastelo
zobrazit profil Zdena Salivarová
Zdena Salivarová
zobrazit profil Michal Viewegh
Michal Viewegh