Karolína Kokešová

Místo narození: Brno
Výška: 172 cm
Profese: Česká Miss Internet 2019

Související celebrity

Životopis

Karolína Kokešová, Česká Miss Internet 2019, v lednu následujících roku v Mexiku zvítězila v mezinárodní soutěži Miss Global.

V době, kdy porota Karolínu Kokešovou (narozen 1996) vybrala mezi finalistky České Miss 2019, spolupracovala s agenturou International model.

O KAROLÍNĚ KOKEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ve finálovém klání 25. srpna 2019 se Karolína Kokešová stala Českou Miss Internet 2019. Titul získala díky volbě čtenářů serveru Blesk.cz.

Kráska šla na plastiku ňader

V Mexiku se v lednu 2020 Karolína Kokešová stala nejkrásnější dívkou na mezinárodní soutěži Miss Global. Podle soupeřek Češka nevyhrála férově.

I přesto, že Karolína Kokešová přesvědčila v soutěži o svých půvabech, sama spokojená nebya, a tak si záhy po svém triumfu nechala zvětšit prsa - z nulek na silikonové trojky. A pod kudlu šla opakovaně.

O ČESKÉ MISS ČTĚTE ZDE>>

 

 

 

Články o celebritě

Módní kritička Ina T. hodnotí celebrity v kozačkách: Minimalistická Kubařová, tristní Tomešová i diblík Myslivcová! Módní kritička Ina T. hodnotí celebrity v kozačkách: Minimalistická Kubařová, tristní Tomešová i diblík Myslivcová! Kozačky. Patří mezi stálice podzimního i zimního šatníku jak v nadčasovém klasickém podání, tak k mó... číst článek
Bude svatba! Krásná misska Kokešová prožila romantické zásnuby v Turecku Bude svatba! Krásná misska Kokešová prožila romantické zásnuby v Turecku Další celebritní svatba na obzoru. Kráska Karolína Kokešová (26), která se pyšní titulem Miss Global... číst článek
Nejdéle úřadující Miss Global Karolína Kokešová: Konečně předá korunku Nejdéle úřadující Miss Global Karolína Kokešová: Konečně předá korunku Odletěla na Bali, aby po dvou a půl letech ukončila své kralování coby Miss Global. Nejdéle sloužící... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Pavol Habera
Pavol Habera
zobrazit profil Laura Janáčková
Laura Janáčková
zobrazit profil Anna Kohoutová
Anna Kohoutová
zobrazit profil Mirjam Müller Landa
Mirjam Müller Landa
zobrazit profil Antonín Seďa
Antonín Seďa
zobrazit profil Andrea Jiskrová
Andrea Jiskrová
zobrazit profil Monika Štiková
Monika Štiková