Karolína Kokešová

Místo narození: Brno
Výška: 172 cm
Profese: Česká Miss Internet 2019

Související celebrity

Životopis

Karolína Kokešová, Česká Miss Internet 2019, v lednu následujících roku v Mexiku zvítězila v mezinárodní soutěži Miss Global.

V době, kdy porota Karolínu Kokešovou (narozen 1996) vybrala mezi finalistky České Miss 2019, spolupracovala s agenturou International model.

O KAROLÍNĚ KOKEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ve finálovém klání 25. srpna 2019 se Karolína Kokešová stala Českou Miss Internet 2019. Titul získala díky volbě čtenářů serveru Blesk.cz.

Kráska šla na plastiku ňader

V Mexiku se v lednu 2020 Karolína Kokešová stala nejkrásnější dívkou na mezinárodní soutěži Miss Global. Podle soupeřek Češka nevyhrála férově.

I přesto, že Karolína Kokešová přesvědčila v soutěži o svých půvabech, sama spokojená nebya, a tak si záhy po svém triumfu nechala zvětšit prsa - z nulek na silikonové trojky. A pod kudlu šla opakovaně.

O ČESKÉ MISS ČTĚTE ZDE>>

 

 

 

Články o celebritě

Módní kritička Ina T. hodnotí celebrity v kozačkách: Minimalistická Kubařová, tristní Tomešová i diblík Myslivcová! Módní kritička Ina T. hodnotí celebrity v kozačkách: Minimalistická Kubařová, tristní Tomešová i diblík Myslivcová! Kozačky. Patří mezi stálice podzimního i zimního šatníku jak v nadčasovém klasickém podání, tak k mó... číst článek
Bude svatba! Krásná misska Kokešová prožila romantické zásnuby v Turecku Bude svatba! Krásná misska Kokešová prožila romantické zásnuby v Turecku Další celebritní svatba na obzoru. Kráska Karolína Kokešová (26), která se pyšní titulem Miss Global... číst článek
Nejdéle úřadující Miss Global Karolína Kokešová: Konečně předá korunku Nejdéle úřadující Miss Global Karolína Kokešová: Konečně předá korunku Odletěla na Bali, aby po dvou a půl letech ukončila své kralování coby Miss Global. Nejdéle sloužící... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Zdeněk Geist
Zdeněk Geist
zobrazit profil Filip Kratochvíl
Filip Kratochvíl
zobrazit profil Ivo Ištván
Ivo Ištván
zobrazit profil Václav Hudeček
Václav Hudeček
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Veronika Vrecionová
Veronika Vrecionová
zobrazit profil Angela Merkel
Angela Merkel