Ondřej Novotný

Datum narození: 14. 6. 1977
Místo narození: Ostrava
Výška: 196 cm
Profese: promotér, moderátor, znalec bojového umění
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Ondřej Novotný, promotér a spoluvlastník organizace Oktagon MMA, je znalec bojových sportů a mistr thaiboxu. S misskou Renatou Langmannovou má dceru Medu.

Pro ránu si Ondřej Novotný nechodil daleko. Živil se totiž jako komentátor bojových sportů, moderoval např. zápasy MMA Gladiator Games, kde se střetávala česká špička. Mohl si tak každý úder prohlédnout i ve zpomaleném záběru. Navíc patří mezi uznávané osobnosti mezinárodního thaiboxu. Začal také podnikat jako finanční poradce.

ONDŘEJ NOVOTNÝ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Novotný v show Robinsonův ostrov

Ondřej Novotný společně s Pavlem Nerudou založil a vlastní Oktagon MMA, což je československá organizace pořádající turnaje ve smíšených bojových uměních na území České republiky a Slovenska, jejímž je i promotérem. První turnaj organizace uspořádala v prosinci 2016 v Praze.

Na TV Nova Ondřej Novotný moderoval reality show Robinsonův ostrov. Při této práci si sáhl na dno. Natáčelo se v obrovských vedrech, všechny zříraly pouštní blechy a do nohy se mu dali červi.

Ondřej Novotný má dvě dcery

Sportovní kometátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný neodmítl ani další výzvu, a to moderovat drsnou reality show Survivor Česko & Slovensko 2022. Do Dominikánské republiky se v této soutěži vrátil i v roce 2023.

O ONDŘEJOVI NOVOTNÉM ČTĚTE ZDE>>

Roku 2008 se partnerkou Ondřeje Novotného stala o devět let mladší modelka Renata Langmannová, vítězka soutěže Česká Miss 2006.

Po pěti společných letech ji Ondřej Novotný, který má z předchozího vztahu dceru Trinity, požádal o ruku. Vzali se v červenci 2015.  V září 2020 se páru narodila dcera Meda.

 

 

Články o celebritě

Další Moderátoři

zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Honza Dědek
Honza Dědek
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný