Eliška Bučková

Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Bučková chystá svatbu: Už vybrala šaty Bučková chystá svatbu: Už vybrala šaty Má plnou hlavu svatebních příprav. Kráčet k oltáři nebude Eliška Bučková (28), ale její mladší sestra… číst článek
Geislerová, Arichteva i Bučková: SEXY opravářky! Geislerová, Arichteva i Bučková: SEXY opravářky! Tváře umazané od barvy, ale natěrač to není. Nářadí v ruce, ale řemeslník taky ne. Aňa Geislerová… číst článek
Jak víkend trávily celebrity? Bučková kuchtila, Kristelová s Řepkou prchli z Česka! Jak víkend trávily celebrity? Bučková kuchtila, Kristelová s Řepkou prchli z Česka! Krásné počasí a prodloužený víkend. Ideální kombinace k výletu či dovolené. Jak ale volné dny strávily… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová