Eliška Bučková

Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Nahá Sia a Doležalová jako z první republiky Celebrity na síti: Nahá Sia a Doležalová jako z první republiky Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Eliška Bučková stále čeká na žádost o ruku: Když jí rybář požádá? Eliška Bučková stále čeká na žádost o ruku: Když jí rybář požádá? Modelka Eliška Bučková už dva roky randí s rybářem Jakubem Vágnerem. I když se oba shodují, že se… číst článek
Bučková nazvala rybáře Vágnera princem! Proč? Bučková nazvala rybáře Vágnera princem! Proč? Původně jejich vztahu nikdo moc nevěřil. Krásná modelka zvyklá jen na pohodlí a známý rybář milující… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová