Eliška Bučková

Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové. V září 2018 modelka oznámila jejich rozchod.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Bučková po rozchodu s Vágnerem: Smutek zahání mezi hasiči! Hledá známost? Bučková po rozchodu s Vágnerem: Smutek zahání mezi hasiči! Hledá známost? Po více než dvou letech se jí rozpadl vztah, a tak není divu, že modelce Elišce Bučkové (29) není… číst článek
Karel Vágner o rozchodu syna s Bučkovou: Cokoliv řekneš, může se obrátit proti tobě Karel Vágner o rozchodu syna s Bučkovou: Cokoliv řekneš, může se obrátit proti tobě Přesně rok poté, co Karla Vágnera (76) odvezla záchranka s celkovou sepsí organismu a řadu dní bojoval… číst článek
Bučková po rozchodu s rybářem Vágnerem: Prchla z Česka! Bučková po rozchodu s rybářem Vágnerem: Prchla z Česka! Po více než dvou letech to mezi Eliškou Bučkovou (29) a Jakubem Vágnerem (36) vypadalo na svatbu,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová