Eliška Bučková

Datum narození: 23.7.1989
Místo narození: Hodonín
Váha: 55 kg
Míry: 88-62-93
Výška: 180 cm
Profese: modelka, Česká Miss 2008
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Eliška Bučková, která získala korunku královny krásy v soutěži Česká Miss 2008, byla na světové Miss Universe jedenáctá a v Top Model of the World se dostala do nejlepší desítky.

Po dvou letech studia na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži přešla Eliška Bučková na obor kosmetika strážnické odborné školy. V podstatě hned po ukončení střední školy nastartovala svoji kariéru modelky, neboť Českou Miss 2008 vyhrála ve svých 19 letech. V tomtéž roce se zúčastnila Miss Universe, dva roky nato Top Model of the World.

ELIŠKA BUČKOVÁ - BYLA ADOPTOVANÁ?

Kromě modelingu si Eliška Bučková začala i s divadlem; s někdejším partnerem Václavem Noidem Bártou se předvedla jako Ofélie v muzikálu Hamlet.

S muzikantem Václavem Noidem Bártou misska žila v letech 2011 až 2013. Dvojice se seznámila přes sociální síť Facebook. Jejich rozchodu nezabránily ani zásnuby. Předtím uchvátila srdce i zrak tehdejšího člena realizačního týmu Miss Petra Haška a Laco Botha, lékaře pocházejícího z Maďarska.

Zatímco její expartner Noid Bárta začal randit s modelkou Gabrielou Dvořákovou, kráska Eliška Bučková se dala dohromady s milionářským synkem Jakubem Malinou. Po rozchodu se misska zamilovala do známého rybáře Jakuba Vágnera, syna slavného popového hudebníka a producenta Karla Vágnera a výtvarnice Moniky Asterové.

VŠE O ELIŠCE BUČKOVÉ NAJDETE ZDE>> 

 

Články o celebritě

Zemřela první dáma české kosmetiky: Zachránila pleť Průšové i Bučkové Zemřela první dáma české kosmetiky: Zachránila pleť Průšové i Bučkové Hodně lidem pomohla vyřešit táhlé problémy s pletí a především s akné. Do rukou ikony kosmetiky v… číst článek
Eliška Bučková si zkouší svatební šaty! Bude veselka s rybářem? Eliška Bučková si zkouší svatební šaty! Bude veselka s rybářem? Eliška Bučková (28) a Jakub Vágner (36) tvoří zamilovanou dvojici již víc než dva roky. Už spolu… číst článek
Karel Vágner (75) po otravě krve: Konečně okamžiky štěstí! Karel Vágner (75) po otravě krve: Konečně okamžiky štěstí! Loni na podzim měl skladatel zdravotně hodně namále, s otravou krve skončil ve špitále. Začátek roku… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová