Petra Faltýnová

Datum narození: 2.4.1978
Místo narození: Praha
Míry: 90-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Petra Faltýnová je známá česká modelka, II. vicemiss krásy z roku 1998, která se fotila nahá pro Playboy. Jejím partnerem byl i moderátor Leoš Mareš.

Petra Faltýnová je z Prahy a k modelingu táhlo už od útlého mládí. Vystudovala střední ekonomickou a hotelovou školu. Plynně dokáže hovořit třemi světovými jazyky. V jejích začátcích jsme ji například mohli vidět v reklamě na tyčinku KOKO, nebo na titulní straně časopisu Vlasta.

Petra Faltýnová se proslavila v roce 1998, kdy byla zvolena II. vicemiss, tedy obsadila třetí příčku v soutěži Miss ČR. V tomto ročníku druhé místo obsadila Alena Šeredová a vyhrála Kateřina Stočesová. Přestože Petra Faltýnová skončila na třetím místě, získala tehdy i tituly Miss Foto, Miss Silueta a Miss Sympatie.

Petře Faltýnové se po této soutěži otevřely dveře s lákavými nabídkami. Protože nejčastěji předváděla spodní prádlo a plavky, nechala si ve svých 22 letech plasticky upravit poprsí. Nafotila také fotky pro prestižní pánský časopis Playboy.

Modelka Petra Faltýnová je taky známa svými partnery. Nedlouho po soutěži se začala objevovat na s bohatým libanonským podnikatelem Ázou. Poté se dala dohromady se známým českým hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským. Přestože ji Martin Ručinský několikrát žádal o roku, nikdy se nevzali.

Manželem Petry Faltýnové se stal až podnikatel Simon Štekl. Jejich velkolepá svatba v roce 2008 se konala v Ledeburských zahradách Pražského hradu. Hned půl roku po svatbě měla modelka Petra Faltýnová několikaměsíční románek. Jejím milencem byl populární herec Jiří Langmajer. Pomalu se schylovalo k rozvodu, ale nakonec podvedený manžel Petře odpustil. V roce 2010 se jim narodila dcera Adriana.

V dubnu 2012, ale vyšlo najevo, že manželství Petry Faltýnové je v krizi a manželé žijí odděleně. Následovalo podání žádosti o rozvod.

Od května 2012 se Petra Faltýnová objevovala na veřejnosti s novým přítelem, kterým nebyl nikdo jiný, než známý moderátor Leoš Mareš. Od konce roku 2013 ale provází jejich vztah opakované rozchody a návraty.

Petra Faltýnová v současné době udržuje vztah s americkým miliardářem Davidem, který pobývá na Floridě.

 

Články o celebritě

Hanbatá holka Mareše Koblížková: Ukázala zjizvená prsa od silikonů! Hanbatá holka Mareše Koblížková: Ukázala zjizvená prsa od silikonů! Když do kasina, tak jedině polonahá. S výběrem outfitu si přítelkyně Leoše Mareše (40) Monika Koblížková… číst článek
Modelka Petra Faltýnová hlásí: Jsem rozvedená! Bude veselka s miliardářem? Modelka Petra Faltýnová hlásí: Jsem rozvedená! Bude veselka s miliardářem? Osm let trvalo manželství modelky Petry Faltýnové (38) a kšeftmana s luxusními auty Simona Štekla… číst článek
Bizár týdne očima Františky: Vesničan obcuje s kozou a Zeman jde za Kristem Bizár týdne očima Františky: Vesničan obcuje s kozou a Zeman jde za Kristem Bulvár, současné zpravodajství vůbec, je dobrá, událostmi dnů psaná estráda, jejíž scénář od stolu… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková