Petra Faltýnová

Datum narození: 2.4.1978
Místo narození: Praha
Profese: modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Petra Faltýnová je známá česká modelka, II. vicemiss krásy z roku 1998, která se fotila nahá pro Playboy. Jejím partnerem je záletný Leoš Mareš.

Rodačku z Prahy Petru Faltýnovou to k modelingu táhlo už od útlého mládí. Vystudovala střední ekonomickou a hotelovou školu. Plynně dokáže hovořit třemi světovými jazyky.

V jejích začátcích jsme ji například mohli vidět v reklamě na tyčinku KOKO, nebo na titulní straně časopisu Vlasta.

Známou se stala Petra Faltýnová v roce 1998, kdy byla zvolena II. vicemiss, tedy obsadila třetí příčku v soutěži Miss ČR. V tomto ročníku druhé místo obsadila Alena Šeredová a vyhrála Kateřina Stočesová. Přestože Petra Faltýnová skončila na třetím místě, získala tehdy i tituly Miss Foto, Miss Silueta a Miss Sympatie. Po této soutěži se Petře otevřely dveře s lákavými nabídkami, protože nejčastěji předváděla spodní prádlo a plavky, nechala si ve svých 22 letech plasticky upravit poprsí.

Petra Faltýnová nafotila také fotky pro prestižní pánský časopis Playboy.

Modelka Petra Faltýnová je taky známa svými partnery. Nedlouho po soutěži se začala objevovat na s bohatým libanonským podnikatelem Ázou. Poté se dala dohromady se známým českým hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským. Přestože ji Martin Ručinský několikrát žádal o roku, nikdy se nevzali. Jejím manželem se stal až podnikatel Simon Štekl. Jejich velkolepá svatba v roce 2008 se konala  v Ledeburských zahradách Pražského hradu. Hned půl roku po svatbě měla modelka Petra Faltýnová několikaměsíční románek. Jejím milencem byl populární herec Jiří Langmajer. Pomalu se schylovalo k rozvodu, ale nakonec podvedený manžel Petře odpustil. V roce 2010 se jim narodila dcera Adriana.

V dubnu 2012, ale vyšlo najevo, že manželství je v krizi a manželé žijí odděleně. Následovalo podání žádosti o rozvod. Od května 2012 se Petra Faltýnová objevovala na veřejnosti s novým přítelem, kterým nebyl nikdo jiný, než známý moderátor Leoš Mareš. Od konce roku 2013 ale provází jejich vztah opakované rozchody a návraty.

 

Články o celebritě

České celebrity se nestydí: 6 krásek, které se loni odhalily! České celebrity se nestydí: 6 krásek, které se loni odhalily! Odvahu! Tu musely mít známé ženy, které v právě uplynulém roce vystavily na odiv svá těla. Asi nejodvážnějšími… číst článek
Faltýnová se vrátila z USA: Potěšila Mareše a zmizela! Faltýnová se vrátila z USA: Potěšila Mareše a zmizela! Jen na malinkatou chvilku se v Česku objevila partnerka moderátora Leoše Mareše (38) Petra Faltýnová… číst článek
50 nejlépe oblečených celebrit 2014! Františka vybrala nejlepší outfity roku 50 nejlépe oblečených celebrit 2014! Františka vybrala nejlepší outfity roku Konec roku vždy vybízí k ohlédnutí za uplynulými měsíci, Módní policie není výjimkou. Přinášíme padesátku… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová