Petra Faltýnová

Datum narození: 2.4.1978
Místo narození: Praha
Míry: 90-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Petra Faltýnová je známá česká modelka, II. vicemiss krásy z roku 1998, která se fotila nahá pro Playboy. Jejím partnerem byl i moderátor Leoš Mareš.

Petra Faltýnová je z Prahy a k modelingu táhlo už od útlého mládí. Vystudovala střední ekonomickou a hotelovou školu. Plynně dokáže hovořit třemi světovými jazyky. V jejích začátcích jsme ji například mohli vidět v reklamě na tyčinku KOKO, nebo na titulní straně časopisu Vlasta.

Petra Faltýnová se proslavila v roce 1998, kdy byla zvolena II. vicemiss, tedy obsadila třetí příčku v soutěži Miss ČR. V tomto ročníku druhé místo obsadila Alena Šeredová a vyhrála Kateřina Stočesová. Přestože Petra Faltýnová skončila na třetím místě, získala tehdy i tituly Miss Foto, Miss Silueta a Miss Sympatie.

Petře Faltýnové se po této soutěži otevřely dveře s lákavými nabídkami. Protože nejčastěji předváděla spodní prádlo a plavky, nechala si ve svých 22 letech plasticky upravit poprsí. Nafotila také fotky pro prestižní pánský časopis Playboy.

Modelka Petra Faltýnová je taky známa svými partnery. Nedlouho po soutěži se začala objevovat na s bohatým libanonským podnikatelem Ázou. Poté se dala dohromady se známým českým hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským. Přestože ji Martin Ručinský několikrát žádal o roku, nikdy se nevzali.

Manželem Petry Faltýnové se stal až podnikatel Simon Štekl. Jejich velkolepá svatba v roce 2008 se konala v Ledeburských zahradách Pražského hradu. Hned půl roku po svatbě měla modelka Petra Faltýnová několikaměsíční románek. Jejím milencem byl populární herec Jiří Langmajer. Pomalu se schylovalo k rozvodu, ale nakonec podvedený manžel Petře odpustil. V roce 2010 se jim narodila dcera Adriana.

V dubnu 2012, ale vyšlo najevo, že manželství Petry Faltýnové je v krizi a manželé žijí odděleně. Následovalo podání žádosti o rozvod.

Od května 2012 se Petra Faltýnová objevovala na veřejnosti s novým přítelem, kterým nebyl nikdo jiný, než známý moderátor Leoš Mareš. Od konce roku 2013 ale provází jejich vztah opakované rozchody a návraty.

Petra Faltýnová v současné době udržuje vztah s americkým miliardářem Davidem, který pobývá na Floridě.

 

Články o celebritě

Monika Marešová o smrti tchána a pohřbu: S Leošem nás to paradoxně stmelilo Monika Marešová o smrti tchána a pohřbu: S Leošem nás to paradoxně stmelilo Nejdřív si Monika Marešová (40) užila se svými syny radostné Vánoce, pak ale sváteční pohodu přeťala… číst článek
Petra Faltýnová je zasnoubená! Miliardář ji požádal o ruku Petra Faltýnová je zasnoubená! Miliardář ji požádal o ruku Ten nejkrásnější vstup do nového roku! Před Petrou Faltýnovou (37) poklekl americký miliardář David… číst článek
Faltýnová a její americký miliardář: První foto milenců z noci v kasinu Faltýnová a její americký miliardář: První foto milenců z noci v kasinu Tolik o něm básnila a teď ho konečně můžete vidět! Řeč je o Petře Faltýnové (37) a jejím záhadném… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Lucie Váchová
Lucie Váchová
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová