Petra Faltýnová

Datum narození: 2.4.1978
Místo narození: Praha
Profese: modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Petra Faltýnová je známá česká modelka, II. vicemiss krásy z roku 1998, která se fotila nahá pro Playboy. Jejím partnerem je záletný Leoš Mareš.

Rodačku z Prahy Petru Faltýnovou to k modelingu táhlo už od útlého mládí. Vystudovala střední ekonomickou a hotelovou školu. Plynně dokáže hovořit třemi světovými jazyky.

V jejích začátcích jsme ji například mohli vidět v reklamě na tyčinku KOKO, nebo na titulní straně časopisu Vlasta.

Známou se stala Petra Faltýnová v roce 1998, kdy byla zvolena II. vicemiss, tedy obsadila třetí příčku v soutěži Miss ČR. V tomto ročníku druhé místo obsadila Alena Šeredová a vyhrála Kateřina Stočesová. Přestože Petra Faltýnová skončila na třetím místě, získala tehdy i tituly Miss Foto, Miss Silueta a Miss Sympatie. Po této soutěži se Petře otevřely dveře s lákavými nabídkami, protože nejčastěji předváděla spodní prádlo a plavky, nechala si ve svých 22 letech plasticky upravit poprsí.

Petra Faltýnová nafotila také fotky pro prestižní pánský časopis Playboy.

Modelka Petra Faltýnová je taky známa svými partnery. Nedlouho po soutěži se začala objevovat na s bohatým libanonským podnikatelem Ázou. Poté se dala dohromady se známým českým hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským. Přestože ji Martin Ručinský několikrát žádal o roku, nikdy se nevzali. Jejím manželem se stal až podnikatel Simon Štekl. Jejich velkolepá svatba v roce 2008 se konala  v Ledeburských zahradách Pražského hradu. Hned půl roku po svatbě měla modelka Petra Faltýnová několikaměsíční románek. Jejím milencem byl populární herec Jiří Langmajer. Pomalu se schylovalo k rozvodu, ale nakonec podvedený manžel Petře odpustil. V roce 2010 se jim narodila dcera Adriana.

V dubnu 2012, ale vyšlo najevo, že manželství je v krizi a manželé žijí odděleně. Následovalo podání žádosti o rozvod. Od května 2012 se Petra Faltýnová objevovala na veřejnosti s novým přítelem, kterým nebyl nikdo jiný, než známý moderátor Leoš Mareš. Od konce roku 2013 ale provází jejich vztah opakované rozchody a návraty.

 

Články o celebritě

»Rozešlí« Faltýnová a Mareš: Pořád spolu bydlí! »Rozešlí« Faltýnová a Mareš: Pořád spolu bydlí! I po rozchodu dál bydlí pod jednou střechou! V luxusní rezidenci na Praze 5 se k sobě Leoš Mareš… číst článek
Faltýnová s Marešem: Po drsném rozchodu vrkají na plakátech po celé Praze! Faltýnová s Marešem: Po drsném rozchodu vrkají na plakátech po celé Praze! Přestože jsou po bouřlivém rozchodu Petra Faltýnová (36) a Leoš Mareš (38) od sebe už pár týdnů,… číst článek
Exmilenci Petra Faltýnová a Leoš Mareš: Italské usmíření? Exmilenci Petra Faltýnová a Leoš Mareš: Italské usmíření? Jejich vztah připomínal italskou domácnost, ale nyní bude po náhlém rozchodu zřejmě následovat usmíření.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Leona Grešáková
Leona Grešáková
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová