Petra Faltýnová

Datum narození: 2.4.1978
Místo narození: Praha
Profese: modelka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Petra Faltýnová je známá česká modelka, II. vicemiss krásy z roku 1998, která se fotila nahá pro Playboy. Jejím partnerem je záletný Leoš Mareš.

Rodačku z Prahy Petru Faltýnovou to k modelingu táhlo už od útlého mládí. Vystudovala střední ekonomickou a hotelovou školu. Plynně dokáže hovořit třemi světovými jazyky.

V jejích začátcích jsme ji například mohli vidět v reklamě na tyčinku KOKO, nebo na titulní straně časopisu Vlasta.

Známou se stala Petra Faltýnová v roce 1998, kdy byla zvolena II. vicemiss, tedy obsadila třetí příčku v soutěži Miss ČR. V tomto ročníku druhé místo obsadila Alena Šeredová a vyhrála Kateřina Stočesová. Přestože Petra Faltýnová skončila na třetím místě, získala tehdy i tituly Miss Foto, Miss Silueta a Miss Sympatie. Po této soutěži se Petře otevřely dveře s lákavými nabídkami, protože nejčastěji předváděla spodní prádlo a plavky, nechala si ve svých 22 letech plasticky upravit poprsí.

Petra Faltýnová nafotila také fotky pro prestižní pánský časopis Playboy.

Modelka Petra Faltýnová je taky známa svými partnery. Nedlouho po soutěži se začala objevovat na s bohatým libanonským podnikatelem Ázou. Poté se dala dohromady se známým českým hokejovým reprezentantem Martinem Ručinským. Přestože ji Martin Ručinský několikrát žádal o roku, nikdy se nevzali. Jejím manželem se stal až podnikatel Simon Štekl. Jejich velkolepá svatba v roce 2008 se konala  v Ledeburských zahradách Pražského hradu. Hned půl roku po svatbě měla modelka Petra Faltýnová několikaměsíční románek. Jejím milencem byl populární herec Jiří Langmajer. Pomalu se schylovalo k rozvodu, ale nakonec podvedený manžel Petře odpustil. V roce 2010 se jim narodila dcera Adriana.

V dubnu 2012, ale vyšlo najevo, že manželství je v krizi a manželé žijí odděleně. Následovalo podání žádosti o rozvod. Od května 2012 se Petra Faltýnová objevovala na veřejnosti s novým přítelem, kterým nebyl nikdo jiný, než známý moderátor Leoš Mareš. Od konce roku 2013 ale provází jejich vztah opakované rozchody a návraty.

 

Články o celebritě

Leoši, koukej, kdo tě nahradil: Faltýnová zahání smutek s novým mazlíčkem! Leoši, koukej, kdo tě nahradil: Faltýnová zahání smutek s novým mazlíčkem! Když není Mareš, bude aspoň pes! Modelka Petra Faltýnová (36) je po rozchodu s moderátorem Leošem… číst článek
Slavné české krásky se odhalily na dovolených: Která je největší kočka? Hlasujte ve velké anketě! Slavné české krásky se odhalily na dovolených: Která je největší kočka? Hlasujte ve velké anketě! Tak, a prázdniny, hlavní čas dovolených, jsou minulostí... Nebyl to právě pohádkový čas, hlavně srpen… číst článek
Odkopnutá Faltýnová: Útěchu hledá u kamarádky! Odkopnutá Faltýnová: Útěchu hledá u kamarádky! Pustil ji k vodě, tak šla! Po náhlém rozchodu s Leošem Marešem (38) si Petra Faltýnová (36) potřebuje… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adéla Vartová
Adéla Vartová
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Jitka Válková
Jitka Válková
zobrazit profil Martina Dvořáková
Martina Dvořáková
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová