Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Michaela Marerová je populární česká herečka, známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Pavel Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalénu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová je v současné době sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Maurerová koketovala například s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

 

Články o celebritě

Míša Maurerová dva roky tajila chlapa! Podívejte, co provádí s jejím pružným tělem! Míša Maurerová dva roky tajila chlapa! Podívejte, co provádí s jejím pružným tělem! Dva roky se Michaele Maurerové (37) dařilo tajit přítele! Herečka až letos o prázdninách zveřejnila… číst článek
Krbová z Ulice je dračice! Krbová z Ulice je dračice! Na 20. ročníku festivalu Dračích lodí v pražských Žlutých lázních nechyběla hvězda seriálu Ulice… číst článek
Pepa Vojtek z Kabátu má smůlu! Manželský sex musel stranou Pepa Vojtek z Kabátu má smůlu! Manželský sex musel stranou Děti na prvním místě! Tím se řídí manželka rockera Pepy Vojtka (51) z Kabátu. Být s nimi je pro Jovanku… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Čenský
Jan Čenský
zobrazit profil Natalia Portman
Natalia Portman
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain
zobrazit profil Kunal Nayyar
Kunal Nayyar
zobrazit profil Jiří Zahajský
Jiří Zahajský
zobrazit profil Marie Doležalová
Marie Doležalová
zobrazit profil Soňa Valentová
Soňa Valentová
zobrazit profil Jan Maxián
Jan Maxián