Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Michaela Marerová je populární česká herečka, známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Pavel Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalénu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová je v současné době sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Maurerová koketovala například s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

 

Články o celebritě

Hvězda Ulice Míša Maurerová: Přiznala, co ubližuje jejím dětem! Hvězda Ulice Míša Maurerová: Přiznala, co ubližuje jejím dětem! Míša Maurerová (37) se proslavila především díky roli Digi v nekonečném seriálu Ulice. Stejně jako… číst článek
Míša Maurerová je bez chlapa! A to jí postelí prošlo tolik fešáků Míša Maurerová je bez chlapa! A to jí postelí prošlo tolik fešáků Zrzavá herečka Michaela Maurerová (37) je už delší dobu bez partnera. Po rozvodu s manželem Milanem… číst článek
Slavní ukázali své ratolesti: Gondík se synem a neteří, Kraus s nevlastní dcerou! Slavní ukázali své ratolesti: Gondík se synem a neteří, Kraus s nevlastní dcerou! Kostičky lego milují snad všechny děti. Jak jinak by tedy měly s rodiči trávit odpoledne, než v kině… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vladimír Brabec
Vladimír Brabec
zobrazit profil Vlastimil Harapes
Vlastimil Harapes
zobrazit profil Jan Maxián
Jan Maxián
zobrazit profil Jan Budař
Jan Budař
zobrazit profil Lubomír Kostelka
Lubomír Kostelka
zobrazit profil Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
zobrazit profil Kit Harington
Kit Harington
zobrazit profil Markéta Fišerová
Markéta Fišerová