Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Michaela Marerová je populární česká herečka, známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Pavel Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalénu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová je v současné době sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Maurerová koketovala například s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

 

Články o celebritě

O čem bude třetí řada První republiky? Bratři jeden za druhého a nový nepřítel! O čem bude třetí řada První republiky? Bratři jeden za druhého a nový nepřítel! Režisér Biser A.Arichtev právě natáčí třetí řadu seriálu První republika, která by měla být hotová… číst článek
Pikantní natáčení První republiky: Vondráček šňupe kokain, Arichteva skoro nahá! Pikantní natáčení První republiky: Vondráček šňupe kokain, Arichteva skoro nahá! Sotva televizní obrazovky opustila druhá řada seriálu První republika, už jsou v plném proudu přípravy… číst článek
Slavní opěvují druhé olympijské zlato Ester Ledecké. Nečekané přiznání Bena Cristovaa! Slavní opěvují druhé olympijské zlato Ester Ledecké. Nečekané přiznání Bena Cristovaa! Snowboardistka Ester Ledecká (22) je dvojnásobnou olympijskou vítězkou ve dvou odlišných… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Braňo Holiček
Braňo Holiček
zobrazit profil Alexis Bledel
Alexis Bledel
zobrazit profil Michele  Mercier
Michele Mercier
zobrazit profil Jeremy Renner
Jeremy Renner
zobrazit profil Ondřej Rychlý
Ondřej Rychlý
zobrazit profil Jaroslav Šmíd
Jaroslav Šmíd
zobrazit profil Eliška Boušková
Eliška Boušková
zobrazit profil Miroslav Krobot
Miroslav Krobot