Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Michaela Marerová je populární česká herečka, známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Pavel Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalénu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová je v současné době sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Maurerová koketovala například s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

 

Články o celebritě

Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest Herečka Michaela Maurerová (37) vždy snila o muži, s kterým by tančila. Osm let se totiž věnovala… číst článek
Hvězdy na houbách: Kopřivová se ztratila, Maurerová zase cvičí! Hvězdy na houbách: Kopřivová se ztratila, Maurerová zase cvičí! Státní svátek je ideální příležitostí, jak si odpočinout od práce a relaxovat dle libosti. Počasí… číst článek
Vyhublé herečky Maurerová se Svátkovou: Fotky do boje s anorexií a bulimií! Vyhublé herečky Maurerová se Svátkovou: Fotky do boje s anorexií a bulimií! Jsou jako tintítka, hvězda filmu Gangster Ka Vlastina Svátková (35) dokonce léta bojovala s bulimií,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Simona Babčáková
Simona Babčáková
zobrazit profil Tereza Nvotová
Tereza Nvotová
zobrazit profil Marika Šoposká
Marika Šoposká
zobrazit profil Stephen Amell
Stephen Amell
zobrazit profil Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
zobrazit profil Chuck Norris
Chuck Norris
zobrazit profil Štěpánka Haničincová
Štěpánka Haničincová
zobrazit profil Jan Šťastný
Jan Šťastný