Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Michaela Marerová je populární česká herečka, známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Pavel Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalénu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová je v současné době sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Maurerová koketovala například s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

 

Články o celebritě

Samoživitelka Maurerová by to jinak nechtěla! Samoživitelka Maurerová by to jinak nechtěla! Míša Maurerová (37) je už více než tři roky rozvedená. Od… číst článek
Konec v Bedekru: Vyhnala Rajcherta z lukrativního kšeftu žárlivost? Konec v Bedekru: Vyhnala Rajcherta z lukrativního kšeftu žárlivost? Moderátora Petra Rajcherta už v oblíbeném cestovatelském pořadu Bedekr, neuvidíte. Míša Maurerová… číst článek
Kodetová: Nakupuju ve slevách, dělá mi to větší radost! Kodetová: Nakupuju ve slevách, dělá mi to větší radost! Zub času se už podepisuje i na krásné Báře Kodetové (46), proto se herečka nevyhýbá profesionální… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Eliška Boušková
Eliška Boušková
zobrazit profil Petr Oliva
Petr Oliva
zobrazit profil Jiřina Švorcová
Jiřina Švorcová
zobrazit profil Sofía Vergara
Sofía Vergara
zobrazit profil Kristýna Leichtová
Kristýna Leichtová
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Filip Čapka
Filip Čapka
zobrazit profil Sara Sandeva
Sara Sandeva