Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Michaela Marerová je populární česká herečka, známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Pavel Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalénu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová je v současné době sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Maurerová koketovala například s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

 

Články o celebritě

Pikantní natáčení První republiky: Vondráček šňupe kokain, Arichteva skoro nahá! Pikantní natáčení První republiky: Vondráček šňupe kokain, Arichteva skoro nahá! Sotva televizní obrazovky opustila druhá řada seriálu První republika, už jsou v plném proudu přípravy… číst článek
Slavní opěvují druhé olympijské zlato Ester Ledecké. Nečekané přiznání Bena Cristovaa! Slavní opěvují druhé olympijské zlato Ester Ledecké. Nečekané přiznání Bena Cristovaa! Snowboardistka Ester Ledecká (22) je dvojnásobnou olympijskou vítězkou ve dvou odlišných… číst článek
Míša Maurerová točí třetí řadu První republiky Míša Maurerová točí třetí řadu První republiky Bouchat šampaňské na oslavu může Míša Maurerová (38). Její postava služebné se totiž po pauze v druhé… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Renée Zellweger
Renée Zellweger
zobrazit profil James McAvoy
James McAvoy
zobrazit profil Hilary  Duff
Hilary Duff
zobrazit profil Jan Maxián
Jan Maxián
zobrazit profil Anna Fixová
Anna Fixová
zobrazit profil Ladislav Hampl
Ladislav Hampl
zobrazit profil Václav Čížkovský
Václav Čížkovský
zobrazit profil Karel Hábl
Karel Hábl