Michaela Maurerová

Datum narození: 29.9.1979
Místo narození: Havířov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Michaela Marerová je populární česká herečka, známá především z nováckého seriálu Ulice. Zahrála si i v několika filmech a moderovala vlastní pořady v televizi.

Michaela Maurerová se už jako malá objevila ve válečném dramatu Poslední Motýl od režiséra Karla Kachyni. Během studia pražské DAMU moderovala magazín pro náctileté Letadlo. Uváděla i hudební pořad Hit. Pro mladé psala do časopisu.

Michaela Maurerová získala angažmá v pražských divadlech Rokoko, Na Vinohradech nebo Bez Zábradlí. Maurerová hrála ve filmu Lakomec, PF 77 nebo v komedii Líbáš jako Bůh. Objevila se v komedii Experti nebo v beznadějném Waterloo po česku. Kromě Ulice účinkovala i v novinářské Redakci a v seriálu Život je ples. Mimoto se věnuje nadaci na podporu dětí v dětských domovech.

Manželem Michaely Maurerové byl podnikatel Pavel Kožíšek, který se s ní oženil v červnu roku 2012. Po umělém oplodnění mu Maurerová porodila dvojčata Magdalénu a Josefa. Dvojice se rozvedla začátkem listopadu roku 2015 kvůli hereččině nevěře.

Herečka Michaela Maurerová je v současné době sama, ale už v průběhu rozvodu se kolem ní motala spousta mužů. Maurerová koketovala například s českým reprezentantem ve wakeboardingu Čestmírem Procházkou nebo se zámožným podnikatelem Tomášem Vondráčkem.

 

Články o celebritě

Přiznání Míši Maurerové (38): Úplně jsem zešedivěla! Zrzavou to musí maskovat Přiznání Míši Maurerové (38): Úplně jsem zešedivěla! Zrzavou to musí maskovat Herečka Michaela Maurerová (38) patří mezi nejpůvabnější zrzky českého showbyznysu. Ale pravda je… číst článek
Štíhlá Maurerová vystavila své tělo a žádá: Chci zpátky léto! Štíhlá Maurerová vystavila své tělo a žádá: Chci zpátky léto! V deštivém a vlezlém počasí, které nyní atakuje Česko, herečka Míša Maurerová (38) provokuje fotografií… číst článek
Maurerová nechala nemocnou dceru doma, se synem vyrazila na svah! Maurerová nechala nemocnou dceru doma, se synem vyrazila na svah! Ještě před pár dny si Míša Maurerová (38) stěžovala na to, že její děti jsou nemocné. Teď už je ale… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jaroslav Satoranský
Jaroslav Satoranský
zobrazit profil Milena Dvorská
Milena Dvorská
zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Lucie Zedníčková
Lucie Zedníčková
zobrazit profil Melissa Rauch
Melissa Rauch
zobrazit profil Petr Svojtka
Petr Svojtka
zobrazit profil Ivan Franěk
Ivan Franěk
zobrazit profil Bořivoj Navrátil
Bořivoj Navrátil