Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

 

Články o celebritě

Vypečené Vánoce Moniky Štikové: Dárky ji naštvaly, manžel bez dovolení osahával prsa! Vypečené Vánoce Moniky Štikové: Dárky ji naštvaly, manžel bez dovolení osahával prsa! Reality show televize Prima Štiky se natáčela před několika měsíci, včetně Vánoc, proto se příští… číst článek
Dohra setkání Ornelly a Moniky Štikové v Blesku: Zákaz styku s vnukem! Dohra setkání Ornelly a Moniky Štikové v Blesku: Zákaz styku s vnukem! Drsná odveta za vyzrazení milenců. Tak zareagovala Ornella Koktová (25), když máma Monika Štiková… číst článek
Manžel Štikové překazil plány ukřičené Moniky na usmíření: Už si užívám s někým jiným! Manžel Štikové překazil plány ukřičené Moniky na usmíření: Už si užívám s někým jiným! Monika Štiková (46) tvrdí, že ji manžel urážel kvůli váze, fyzicky jí ubližoval a dokonce jí měl… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jaroslav  Větrovský
Jaroslav Větrovský
zobrazit profil Jan Leitner
Jan Leitner
zobrazit profil Luděk Niedermayer
Luděk Niedermayer
zobrazit profil Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
zobrazit profil Martina Dlabajová
Martina Dlabajová
zobrazit profil Klára Dostálová
Klára Dostálová
zobrazit profil Vladimír Renčín
Vladimír Renčín
zobrazit profil Vladimír Michálek
Vladimír Michálek