Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: matka modelky Ornelly Štikové
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou modelky Ornelly Štikové a babičkou Quentina Kokty, kterého Ornella zplodila z boháčem Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž začali novináři zajímat až poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, multimilionářem, majitelem společnosti Česká hudba a exmanželem moderátorky Gábiny Partyšové.

Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech, nebo ve společnosti striptérů, a objíždí s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemží.

Monika Štiková v létě 2013 dokonce tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat oblíbenou reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Monika Štiková bydlí v pronajatém domku v Hostivici u Prahy, jezdí ve švédském Volvu S 80 a na dovolenou ráda vyráží za exotikou. Kde na to rodina bere peníze, není jasné. Její manžel Michal Štika si chodí pro peníze na úřad práce.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Štiková působí v TV show TV Barrandov Tchyně.

Od března 2013 je Monika Štiková babičkou, tehdy totiž porodila Ornella Štiková svému partnerovi Josefu Koktovi syna Quentina. Ornella se Monice narodila v roce 1993, čtyři roky poté přišla na svět její sestra Charlotta Štiková (která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie).

 

Články o celebritě

KONEC! Monika Štiková oznámila rozchod KONEC! Monika Štiková oznámila rozchod Láska mezi Monikou Štikovou a jejím zajíčkem Danielem, který je o osmnáct let mladší, vyprchala.… číst článek
Štikovi opět pohromadě: Může za to Ornella! Štikovi opět pohromadě: Může za to Ornella! Před nějakou dobou Monika Štiková přiznala, že požádala o rozvod. S jejím manželem Michalem to prý… číst článek
Monika Štiková odtajnila maminku: Neuvěřitelně krásná! Monika Štiková odtajnila maminku: Neuvěřitelně krásná! O Monice Štikové (45), která je matkou Ornelly a Charlotty se v poslední době napsalo mnoho. Její… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jaroslav  Menšík
Jaroslav Menšík
zobrazit profil Quentin Kokta
Quentin Kokta
zobrazit profil Milan Kolář
Milan Kolář
zobrazit profil Ondřej Sluka
Ondřej Sluka
zobrazit profil Niels Högel
Niels Högel
zobrazit profil Jana Ridi
Jana Ridi
zobrazit profil Eva Kislingerová
Eva Kislingerová
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura