Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Bučková se u moře nekoupe a Mareš nakupuje až v Peru! Celebrity na síti: Bučková se u moře nekoupe a Mareš nakupuje až v Peru! Celebrity si naplno užívají života. Někdo tráví čas s dětmi, jiný slaví výročí a další jsou na dovolené.… číst článek
Štiková vrací úder nevěrnému manželovi: Mrkej na ten zadeček, Míšo! Štiková vrací úder nevěrnému manželovi: Mrkej na ten zadeček, Míšo! I když už „jejich“ bídně sledovaná reality show zmizela z obrazovky, rodina Štiků dál zásobuje národ… číst článek
„Otloukánek“ Štika čeká dítě s mladší milenkou: Reakce dcer jsou drsné! „Otloukánek“ Štika čeká dítě s mladší milenkou: Reakce dcer jsou drsné! Monika Štiková (46) se v reality show Štiky představila jako žena, která nejde pro ostrá slova daleko.… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jaroslav Zvěřina
Jaroslav Zvěřina
zobrazit profil Zuzana Novotná
Zuzana Novotná
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Antonín Kratochvíl
Antonín Kratochvíl
zobrazit profil Andrea Jiskrová
Andrea Jiskrová
zobrazit profil Eliška Grabcová
Eliška Grabcová
zobrazit profil František Gábor
František Gábor
zobrazit profil Miroslav Matyáš
Miroslav Matyáš