Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

 

Články o celebritě

Monika Štiková vystavila pupínkatý zadek v tangách! Humus a odpudivé, kritizovali ji na Facebooku Monika Štiková vystavila pupínkatý zadek v tangách! Humus a odpudivé, kritizovali ji na Facebooku I když se Monika Štiková (46) zvládla rozhádat už skoro s celou svojí rodinou a odstěhovala se do… číst článek
Ornella Koktová předvedla nadupaný dekolt! "To je moje žena!" chlubí se Kokta Ornella Koktová předvedla nadupaný dekolt! "To je moje žena!" chlubí se Kokta Josef Kokta (61) si je zatraceně dobře vědom toho, jakou má doma samičku – a sám se tím často a rád… číst článek
Charlotte Štiková obvinila matku: Chtěla mi „osexovat" přítele! Charlotte Štiková obvinila matku: Chtěla mi „osexovat" přítele! Hádky a všelijaká vzájemná obvinění v rodině Štikových neustávají, naopak gradují. Poté co se sestry… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří Mihola
Jiří Mihola
zobrazit profil Michal Prokop
Michal Prokop
zobrazit profil Jiří Strýček
Jiří Strýček
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Ivo Pojezný
Ivo Pojezný
zobrazit profil Andor Šándor
Andor Šándor
zobrazit profil Woody Allen
Woody Allen
zobrazit profil Matěj Cichra
Matěj Cichra