Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: matka modelky Ornelly Štikové
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou modelky Ornelly Štikové a babičkou Quentina Kokty, kterého Ornella zplodila z boháčem Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž začali novináři zajímat až poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, multimilionářem, majitelem společnosti Česká hudba a exmanželem moderátorky Gábiny Partyšové.

Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech, nebo ve společnosti striptérů, a objíždí s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemží.

Monika Štiková v létě 2013 dokonce tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat oblíbenou reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Monika Štiková bydlí v pronajatém domku v Hostivici u Prahy, jezdí ve švédském Volvu S 80 a na dovolenou ráda vyráží za exotikou. Kde na to rodina bere peníze, není jasné. Její manžel Michal Štika si chodí pro peníze na úřad práce.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Štiková působí v TV show TV Barrandov Tchyně.

Od března 2013 je Monika Štiková babičkou, tehdy totiž porodila Ornella Štiková svému partnerovi Josefu Koktovi syna Quentina. Ornella se Monice narodila v roce 1993, čtyři roky poté přišla na svět její sestra Charlotta Štiková (která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie).

 

Články o celebritě

Romská rodina z Výměny manželek vodí diváky za nos: Otec na drogách, dcera (16) těhotná! Romská rodina z Výměny manželek vodí diváky za nos: Otec na drogách, dcera (16) těhotná! Přestože dostávají od státu na dávkách bezmála 40 tisíc korun měsíčně, je jim to málo! Romská rodina… číst článek
TV-tchyně Štiková dostane pořádně do těla! Proč a od koho? TV-tchyně Štiková dostane pořádně do těla! Proč a od koho? Rodina Štikových je v Česku už tak trochu fenomém. Dcera Ornela si vzala manžela známé moderátorky,… číst článek
Místo bůčku a mastné pusy maká Štiková v posilovně: Udělám z ní šťabajznu, říká trenér Místo bůčku a mastné pusy maká Štiková v posilovně: Udělám z ní šťabajznu, říká trenér Skončilo období mlsání propečeného bůčku, obložených chlebíčků a všelijakých dortíčků. Monika Štiková… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Bára Nesvadbová
Bára Nesvadbová
zobrazit profil Vladimír Železný
Vladimír Železný
zobrazit profil Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg
zobrazit profil Šimon Leitner
Šimon Leitner
zobrazit profil Irma Nici
Irma Nici
zobrazit profil Robert  Pelikán
Robert Pelikán
zobrazit profil Petr Hořejš
Petr Hořejš
zobrazit profil Jaroslav Foldyna
Jaroslav Foldyna