Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

 

Články o celebritě

Štiková seřezaná jako žito: „Dobytek, největší svinstvo!" zuří Monika Štiková seřezaná jako žito: „Dobytek, největší svinstvo!" zuří Monika Rozvodová bitva Moniky Štikové (46) a jejího manžela Michala (48) se vyostřuje. Nejenže se manželé… číst článek
Štiková drsně o rozvodu: Michale, všechno jsi proj*bal! Štiková drsně o rozvodu: Michale, všechno jsi proj*bal! Rozvod na spadnutí! Tak nějak by se dalo popsat rozvodové řízení Moniky Štikové (46) a Michala Štiky… číst článek
Chýlková i Trojanová přihlížely žádosti o ruku: Zasnoubila se trenérka Štiky! Chýlková i Trojanová přihlížely žádosti o ruku: Zasnoubila se trenérka Štiky! Během slavnostního uvedení filmu Cena za štěstí proběhla žádost o ruku. Na kolena padl jeden z sponzorů… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Milan Vopička
Milan Vopička
zobrazit profil Václav Hampl
Václav Hampl
zobrazit profil Lukáš Bundil
Lukáš Bundil
zobrazit profil Bára Klementová
Bára Klementová
zobrazit profil Ronnie Wood
Ronnie Wood
zobrazit profil Mikuláš Peksa
Mikuláš Peksa
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Ondřej Neff
Ondřej Neff