Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

 

Články o celebritě

Štiková si otevřela sexuální poradnu: Chlap musí dostat přes držku, radí Štiková si otevřela sexuální poradnu: Chlap musí dostat přes držku, radí Jako by jí nestačila "popularita", kterou získala díky reality show, ale Monika Štiková (45) se žene… číst článek
Skandalistka Štiková (45) šokuje! Takhle se správně  »fouká pod pytlík«? Skandalistka Štiková (45) šokuje! Takhle se správně »fouká pod pytlík«? Monika Štiková pro ostré slovo nejde daleko. A nejinak je tomu i v jejím novém projektu Svět podle… číst článek
Skandalistka Štiková jásá: Kývla na kšeft snů Skandalistka Štiková jásá: Kývla na kšeft snů Šokovat to ona umí a očividně umí také přilákat diváky a zařídit tak větší sledovanost. Jinak by… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Lešek Wronka
Lešek Wronka
zobrazit profil Barack Obama
Barack Obama
zobrazit profil Hana Aulická Jírovcová
Hana Aulická Jírovcová
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Otakar Vávra
Otakar Vávra
zobrazit profil Marián Geišberg
Marián Geišberg
zobrazit profil Jan Moravec
Jan Moravec
zobrazit profil Jindřich Florián
Jindřich Florián