Milan Hnilička | Celebwiki.cz

Milan Hnilička

Datum narození: 25.6.1973
Místo narození: Litoměřice
Profese:  poslanec za ANO, bývalý hokejista, vládní zmocněnec pro sport
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Bývalý hokejový brankář Milan Hnilička, který se ve volbách 2017 stal poslancem, byl koncem ledna 2018 jmenován vládním zmocněncem pro sport.

V reprezentaci Milan Hnilička sehrál 106 utkání. S hokejem začínal v Kladně. V první polovině 90. let 20. století se snažil čtyřikrát proniknout do NHL, ale nikdy neuspěl. Na přelomu let 2009 a 2010 chytal za pražskou Slavii.

MILAN HNILIČKA - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Posléze se Milan Hnilička rozhodl s vrcholovým hokejem skončit, přijal totiž nabídku stát se sportovním manažerem Mladé Boleslavi, jímž byl do roku 2012, kdy se tým neudržel v extralize, a věnoval se trénování.

Od sezony 2012/2013 byl Milan Hnilička manažerem reprezentační sedmnáctky. V ročníku 2016/2017 působil u české hokejové reprezentace jako asistent generálního manažera, v srpnu 2017 se stal generálním manažerem národního týmu.

Ve volbách 2017 Milan Hnilička kandidoval jako nestraník za hnutí ANO 2011 ve Středočeském kraji a získal poslanecký mandát. Na konci ledna 2018 byl jmenován vládním zmocněncem pro sport.

O MILANU HNILIČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Milan Hnilička je ženatý a má dvě dcery.

 

Články o celebritě

Babiš zuřil: „Peníze rozdávané v bytě a arogance úředníků.“ Jágr i Nedvěd rádci přes sport Babiš zuřil: „Peníze rozdávané v bytě a arogance úředníků.“ Jágr i Nedvěd rádci přes sport Národní sportovní agentura, kterou bude mít pod palcem poslanec ANO a někdejší hokejový brankář Milan… číst článek
Babiš často nechodí do práce, útočil Michálek. Premiéra naštval „totální nesmysl“ Babiš často nechodí do práce, útočil Michálek. Premiéra naštval „totální nesmysl“ Premiér Andrej Babiš (ANO) opět nedorazil na písemné interpelace do Sněmovny, na ústní však přišel.… číst článek
Babiš: Být já Harry Potter, je Česko druhé Švýcarsko. „Vzdušné zámky,“ kárá ho opozice Babiš: Být já Harry Potter, je Česko druhé Švýcarsko. „Vzdušné zámky,“ kárá ho opozice Sérii novoročních projevů uzavřel 1. ledna večer premiér Andrej Babiš (ANO). Lidem slíbil prosperující,… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Ivo Šanc
Ivo Šanc
zobrazit profil René Schreier
René Schreier
zobrazit profil Evžen Tošenovský
Evžen Tošenovský
zobrazit profil Petr Stuchlík
Petr Stuchlík
zobrazit profil Ivan Adamec
Ivan Adamec
zobrazit profil Jan Vitula
Jan Vitula
zobrazit profil Saddám  Husajn
Saddám Husajn
zobrazit profil Jakub Janda
Jakub Janda