Ornella Štiková

Datum narození: 17. 2. 1993
Místo narození: Praha
Váha: 61 kg
Míry: 90-61-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ornella Štiková Koktová začínala jako modelka. Objevila se také v pořadu pro děti Kouzelná školka. Proslavila se ale vztahem se zkrachovalým boháčem Josefem Koktou.

Na konzervatoři Ornella Štiková studovala balet a step. S rodinou žila ve Washingtonu a v Moskvě. V Česku vyrazila na dráhu modelky; na svých stránkách se chlubí nahými fotkami. Už v devatenácti byla jednou z nejznámějších osobností bulváru. Skandály jako by přitahovala. Později se stala moderátorkou.

ORNELLA KOKTOVÁ A REALITY SHOW ŠTIKY

Na přední stránky novin se dostala díky poměru s boháčem a později zkrachovalým podnikatelem Josefem Koktou, tehdy ještě manželem (posléze exmanželem) moderátorky Gábiny Partyšové. Právě kvůli Ornelle Štikové požádala Gábina Partyšová o rozvod.

O ORNELLE ŠTIKOVÉ KOKTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi další partnery Ornelly Štikové měl patřit i podnikatel a politik Tomio Okamura. Ten to však popřel. Ornella Štiková na to reagovala slovy, že ji "velmi uráží, že Tomio náš vztah popírá". Jak řekla, chodili spolu půl roku v roce 2011. "Tomio je velmi sebestředný člověk a bylo těžké s ním vydržet, tak jsem se vztah rozhodla ukončit. Ani sex s Tomiem Okamurou nebyl nic extra, byl chladný a nedokázal ničím překvapit."

V březnu 2013 Ornella Štiková porodila Josefu Koktovi syna Quentina, který se mohl pyšnit dudlíkem za dva tisíce. Z porodnice odjeli limuzínou. Posléze se chlapcovi rodiče vzali. Na svátek šprýmařů 2020 porodila syna Svena. V dubnu 2021 přivedla na svět dceru Lilianne.

 

Články o celebritě

Sexy indiánka Ornella Koktová: Dechberoucí ňadra schovala jen pod peříčka! Sexy indiánka Ornella Koktová: Dechberoucí ňadra schovala jen pod peříčka! Ornella Koktová (28) si nedá pokoj ani po třech porodech, pořád bude provokovat. Maminka syna Quenti... číst článek
Veřejná potupa Babišové! Tohle Andrej neměl Monice dělat Veřejná potupa Babišové! Tohle Andrej neměl Monice dělat Předseda vlády v rámci volební kampaně objíždí Česko a při jedné návštěvě dostal obraz s portrétem s... číst článek
Český Ken Paulát se pochlubil synem, kterého mu porodila náhradní matka Český Ken Paulát se pochlubil synem, kterého mu porodila náhradní matka Majitel estetické kliniky Robert Paulát (42), který si díky dokonalému vzhledu vysloužil přezdívku č... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey