Ornella Štiková | Celebwiki.cz

Ornella Štiková

Datum narození: 17. 2. 1993
Místo narození: Praha
Váha: 61 kg
Míry: 90-61-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ornella Štiková Koktová začínala jako modelka. Objevila se také v pořadu pro děti Kouzelná školka. Proslavila se ale vztahem se zkrachovalým boháčem Josefem Koktou.

Na konzervatoři Ornella Štiková studovala balet a step. S rodinou žila ve Washingtonu a v Moskvě. V Česku vyrazila na dráhu modelky; na svých stránkách se chlubí nahými fotkami. Už v devatenácti byla jednou z nejznámějších osobností bulváru. Skandály jako by přitahovala. Později se stala moderátorkou.

ORNELLA KOKTOVÁ A REALITY SHOW ŠTIKY

Na přední stránky novin se dostala díky poměru s boháčem a později zkrachovalým podnikatelem Josefem Koktou, tehdy ještě manželem (posléze exmanželem) moderátorky Gábiny Partyšové. Právě kvůli Ornelle Štikové požádala Gábina Partyšová o rozvod.

O ORNELLE ŠTIKOVÉ KOKTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi další partnery Ornelly Štikové měl patřit i podnikatel a politik Tomio Okamura. Ten to však popřel. Ornella Štiková na to reagovala slovy, že ji "velmi uráží, že Tomio náš vztah popírá". Jak řekla, chodili spolu půl roku v roce 2011. "Tomio je velmi sebestředný člověk a bylo těžké s ním vydržet, tak jsem se vztah rozhodla ukončit. Ani sex s Tomiem Okamurou nebyl nic extra, byl chladný a nedokázal ničím překvapit."

V březnu 2013 Ornella Štiková porodila Josefu Koktovi syna Quentina, který se mohl pyšnit dudlíkem za dva tisíce. Z porodnice odjeli limuzínou. Posléze se chlapcovi rodiče vzali. Na svátek šprýmařů 2020 porodila syna Svena.

 

Články o celebritě

Má je větší než Kucherenko! Nejmladší Štika ukázala rty přes půl obličeje Má je větší než Kucherenko! Nejmladší Štika ukázala rty přes půl obličeje Charlotte Štiková (22) se do své proměny hodně opřela. Po změně barvy vlasů, kdy šla z blond na brun... číst článek
Eva Decastelo slaví 11. výročí svatby: Fanoušci se při pohledu na fotky vyděsili! Eva Decastelo slaví 11. výročí svatby: Fanoušci se při pohledu na fotky vyděsili! Srpen je měsícem svateb, těch aktuálních i minulých. Na tu svou před 11 lety zavzpomínala Eva Decast... číst článek
CINK! Ornella ostříhala syna na Ivánka CINK! Ornella ostříhala syna na Ivánka Pokud ještě někdy vezme Ornella Koktová (27) do ruky nůžky, měl by její syn utíkat jako o závod! Kdy... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá