Ornella Štiková

Datum narození: 17. 2. 1993
Místo narození: Praha
Váha: 61 kg
Míry: 90-61-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ornella Štiková Koktová začínala jako modelka. Objevila se také v pořadu pro děti Kouzelná školka. Proslavila se ale vztahem se zkrachovalým boháčem Josefem Koktou.

Na konzervatoři Ornella Štiková studovala balet a step. S rodinou žila ve Washingtonu a v Moskvě. V Česku vyrazila na dráhu modelky; na svých stránkách se chlubí nahými fotkami. Už v devatenácti byla jednou z nejznámějších osobností bulváru. Skandály jako by přitahovala. Později se stala moderátorkou.

ORNELLA KOKTOVÁ A REALITY SHOW ŠTIKY

Na přední stránky novin se dostala díky poměru s boháčem a později zkrachovalým podnikatelem Josefem Koktou, tehdy ještě manželem (posléze exmanželem) moderátorky Gábiny Partyšové. Právě kvůli Ornelle Štikové požádala Gábina Partyšová o rozvod.

O ORNELLE ŠTIKOVÉ KOKTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi další partnery Ornelly Štikové měl patřit i podnikatel a politik Tomio Okamura. Ten to však popřel. Ornella Štiková na to reagovala slovy, že ji "velmi uráží, že Tomio náš vztah popírá". Jak řekla, chodili spolu půl roku v roce 2011. "Tomio je velmi sebestředný člověk a bylo těžké s ním vydržet, tak jsem se vztah rozhodla ukončit. Ani sex s Tomiem Okamurou nebyl nic extra, byl chladný a nedokázal ničím překvapit."

V březnu 2013 Ornella Štiková porodila Josefu Koktovi syna Quentina, který se mohl pyšnit dudlíkem za dva tisíce. Z porodnice odjeli limuzínou. Posléze se chlapcovi rodiče vzali. Na svátek šprýmařů 2020 porodila syna Svena. V dubnu 2021 přivedla na svět dceru Lilianne.

 

Články o celebritě

Proboha, co se děje s Charlotte Štikovou? Máma Monika promluvila: Spí na Hlaváku mezi feťáky Proboha, co se děje s Charlotte Štikovou? Máma Monika promluvila: Spí na Hlaváku mezi feťáky Diváci pořadu Štiky si jistě pamatují Charlotte Štikovou (27), sestru Ornelly Koktové (31). Ta se od... číst článek
Dvojitá oslava Ornelly: Čím Pepovi oplatila »blbou kytku«?! Dvojitá oslava Ornelly: Čím Pepovi oplatila »blbou kytku«?! Protože Ornella Koktová (31) přivedla nejmladší dcerku Lilianne na svět přesně na narozeniny manžela... číst článek
Balonky a růžový ráj: Tajemství epesní oslavy pro Rózu! Největší dárek dostala Agáta Balonky a růžový ráj: Tajemství epesní oslavy pro Rózu! Největší dárek dostala Agáta Přestože si roční dítko svou narozeninovou oslavu nebude asi vůbec pamatovat, pro jeho rodiče je to ... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Tomáš Zástěra
Tomáš Zástěra
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová