Ornella Štiková

Datum narození: 17. 2. 1993
Místo narození: Praha
Váha: 61 kg
Míry: 90-61-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ornella Štiková Koktová začínala jako modelka. Objevila se také v pořadu pro děti Kouzelná školka. Proslavila se ale vztahem se zkrachovalým boháčem Josefem Koktou.

Na konzervatoři Ornella Štiková studovala balet a step. S rodinou žila ve Washingtonu a v Moskvě. V Česku vyrazila na dráhu modelky; na svých stránkách se chlubí nahými fotkami. Už v devatenácti byla jednou z nejznámějších osobností bulváru. Skandály jako by přitahovala. Později se stala moderátorkou.

ORNELLA KOKTOVÁ A REALITY SHOW ŠTIKY

Na přední stránky novin se dostala díky poměru s boháčem a později zkrachovalým podnikatelem Josefem Koktou, tehdy ještě manželem (posléze exmanželem) moderátorky Gábiny Partyšové. Právě kvůli Ornelle Štikové požádala Gábina Partyšová o rozvod.

O ORNELLE ŠTIKOVÉ KOKTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi další partnery Ornelly Štikové měl patřit i podnikatel a politik Tomio Okamura. Ten to však popřel. Ornella Štiková na to reagovala slovy, že ji "velmi uráží, že Tomio náš vztah popírá". Jak řekla, chodili spolu půl roku v roce 2011. "Tomio je velmi sebestředný člověk a bylo těžké s ním vydržet, tak jsem se vztah rozhodla ukončit. Ani sex s Tomiem Okamurou nebyl nic extra, byl chladný a nedokázal ničím překvapit."

V březnu 2013 Ornella Štiková porodila Josefu Koktovi syna Quentina, který se mohl pyšnit dudlíkem za dva tisíce. Z porodnice odjeli limuzínou. Posléze se chlapcovi rodiče vzali. Na svátek šprýmařů 2020 porodila syna Svena. V dubnu 2021 přivedla na svět dceru Lilianne.

 

Články o celebritě

Prvotřídní hotel... i poprsí! Ornella Koktová (30) vystavila své přednosti Prvotřídní hotel... i poprsí! Ornella Koktová (30) vystavila své přednosti Bývalá modelka, úspěšná podnikatelka a trojnásobná máma Ornella Koktová (30) se pochlubila návštěvou... číst článek
Ornella Koktová úplně nahá: Pyšná na své tělo! Ornella Koktová úplně nahá: Pyšná na své tělo! Ornella Koktová (30) si vyrazila odpočinout od všedních i nevšedních starostí trojnásobné matky a vy... číst článek
Dekadentní ples smyslných masek: Dvořáková s akčním parťákem a Svátková s maskou! Dekadentní ples smyslných masek: Dvořáková s akčním parťákem a Svátková s maskou! V prostorách bývalého sokolského biografu Vzlet v Praze se včera odehrál již čtvrtý ročník dekadentn... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Sandra Parmová
Sandra Parmová
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Eduard Hrubeš
Eduard Hrubeš
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová