Ornella Štiková

Datum narození: 17. 2. 1993
Místo narození: Praha
Váha: 61 kg
Míry: 90-61-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ornella Štiková Koktová začínala jako modelka. Objevila se také v pořadu pro děti Kouzelná školka. Proslavila se ale vztahem se zkrachovalým boháčem Josefem Koktou.

Na konzervatoři Ornella Štiková studovala balet a step. S rodinou žila ve Washingtonu a v Moskvě. V Česku vyrazila na dráhu modelky; na svých stránkách se chlubí nahými fotkami. Už v devatenácti byla jednou z nejznámějších osobností bulváru. Skandály jako by přitahovala. Později se stala moderátorkou.

ORNELLA KOKTOVÁ A REALITY SHOW ŠTIKY

Na přední stránky novin se dostala díky poměru s boháčem a později zkrachovalým podnikatelem Josefem Koktou, tehdy ještě manželem (posléze exmanželem) moderátorky Gábiny Partyšové. Právě kvůli Ornelle Štikové požádala Gábina Partyšová o rozvod.

O ORNELLE ŠTIKOVÉ KOKTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi další partnery Ornelly Štikové měl patřit i podnikatel a politik Tomio Okamura. Ten to však popřel. Ornella Štiková na to reagovala slovy, že ji "velmi uráží, že Tomio náš vztah popírá". Jak řekla, chodili spolu půl roku v roce 2011. "Tomio je velmi sebestředný člověk a bylo těžké s ním vydržet, tak jsem se vztah rozhodla ukončit. Ani sex s Tomiem Okamurou nebyl nic extra, byl chladný a nedokázal ničím překvapit."

V březnu 2013 Ornella Štiková porodila Josefu Koktovi syna Quentina, který se mohl pyšnit dudlíkem za dva tisíce. Z porodnice odjeli limuzínou. Posléze se chlapcovi rodiče vzali. Na svátek šprýmařů 2020 porodila syna Svena. V dubnu 2021 přivedla na svět dceru Lilianne.

 

Články o celebritě

Ornella Koktová (28) se sestrou Charlotte (25): Tyhle fotky dělí 20 let! Ornella Koktová (28) se sestrou Charlotte (25): Tyhle fotky dělí 20 let! Když bylo podnikateli Josefu Koktovi (64) o dvacet let méně, tak ho ani ve snu nenapadalo, že sedmil... číst článek
Neuvěřitelná proměna Charlotte Štikové: Ztrácí se před očima! Neuvěřitelná proměna Charlotte Štikové: Ztrácí se před očima! Charlotte Štiková (25), která je mladší sestrou Ornelly Koktové (28) a kterou si také můžete pamatov... číst článek
Monika Binias ukázala soukromí: S mladým manžílkem bydlí jako v pohádce! Monika Binias ukázala soukromí: S mladým manžílkem bydlí jako v pohádce! Monika Binias (49), která ještě před nedávnem nosila příjmení Štiková, už nějaký ten pátek žije v Ně... číst článek
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová