Ornella Štiková | Celebwiki.cz

Ornella Štiková

Datum narození: 17. 2. 1993
Místo narození: Praha
Váha: 61 kg
Míry: 90-61-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ornella Štiková Koktová začínala jako modelka. Objevila se také v pořadu pro děti Kouzelná školka. Proslavila se ale vztahem se zkrachovalým boháčem Josefem Koktou.

Na konzervatoři Ornella Štiková studovala balet a step. S rodinou žila ve Washingtonu a v Moskvě. V Česku vyrazila na dráhu modelky; na svých stránkách se chlubí nahými fotkami. Už v devatenácti byla jednou z nejznámějších osobností bulváru. Skandály jako by přitahovala. Později se stala moderátorkou.

ORNELLA KOKTOVÁ A REALITY SHOW ŠTIKY

Na přední stránky novin se dostala díky poměru s boháčem a později zkrachovalým podnikatelem Josefem Koktou, tehdy ještě manželem (posléze exmanželem) moderátorky Gábiny Partyšové. Právě kvůli Ornelle Štikové požádala Gábina Partyšová o rozvod.

O ORNELLE ŠTIKOVÉ KOKTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi další partnery Ornelly Štikové měl patřit i podnikatel a politik Tomio Okamura. Ten to však popřel. Ornella Štiková na to reagovala slovy, že ji "velmi uráží, že Tomio náš vztah popírá". Jak řekla, chodili spolu půl roku v roce 2011. "Tomio je velmi sebestředný člověk a bylo těžké s ním vydržet, tak jsem se vztah rozhodla ukončit. Ani sex s Tomiem Okamurou nebyl nic extra, byl chladný a nedokázal ničím překvapit."

V březnu 2013 Ornella Štiková porodila Josefu Koktovi syna Quentina, který se mohl pyšnit dudlíkem za dva tisíce. Z porodnice odjeli limuzínou. Posléze se chlapcovi rodiče vzali. Na svátek šprýmařů 2020 porodila syna Svena.

 

Články o celebritě

Nebezpečná svatební cesta Štikové (48) se zajíčkem: Na bobech porušili pravidla! Nebezpečná svatební cesta Štikové (48) se zajíčkem: Na bobech porušili pravidla! Žádná exotika u moře! Monika Binias (48), dříve Štiková, vyrazila na svatební cestu s manželem, hoke... číst článek
Zajíček nestačí? Nevěsta Monika Štiková (48) prožila svatební noc ve třech! Zajíček nestačí? Nevěsta Monika Štiková (48) prožila svatební noc ve třech! Monika Štiková (48), pravděpodobně „nejslavnější česká MILFka“, je od soboty (již podruhé) vdanou pa... číst článek
Svatební trapas Moniky Štikové: Nevěstu trumfla její máma Jindřiška (70)! Svatební trapas Moniky Štikové: Nevěstu trumfla její máma Jindřiška (70)! Přála si být na své svatbě za největší hvězdu. Místo toho se Monice Štikové (48) pokazilo, co mohlo.... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík