Ornella Štiková | Celebwiki.cz

Ornella Štiková

Datum narození: 17. 2. 1993
Místo narození: Praha
Váha: 61 kg
Míry: 90-61-90
Výška: 181 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Ornella Štiková Koktová začínala jako modelka. Objevila se také v pořadu pro děti Kouzelná školka. Proslavila se ale vztahem se zkrachovalým boháčem Josefem Koktou.

Na konzervatoři Ornella Štiková studovala balet a step. S rodinou žila ve Washingtonu a v Moskvě. V Česku vyrazila na dráhu modelky; na svých stránkách se chlubí nahými fotkami. Už v devatenácti byla jednou z nejznámějších osobností bulváru. Skandály jako by přitahovala. Později se stala moderátorkou.

ORNELLA KOKTOVÁ A REALITY SHOW ŠTIKY

Na přední stránky novin se dostala díky poměru s boháčem a později zkrachovalým podnikatelem Josefem Koktou, tehdy ještě manželem (posléze exmanželem) moderátorky Gábiny Partyšové. Právě kvůli Ornelle Štikové požádala Gábina Partyšová o rozvod.

O ORNELLE ŠTIKOVÉ KOKTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi další partnery Ornelly Štikové měl patřit i podnikatel a politik Tomio Okamura. Ten to však popřel. Ornella Štiková na to reagovala slovy, že ji "velmi uráží, že Tomio náš vztah popírá". Jak řekla, chodili spolu půl roku v roce 2011. "Tomio je velmi sebestředný člověk a bylo těžké s ním vydržet, tak jsem se vztah rozhodla ukončit. Ani sex s Tomiem Okamurou nebyl nic extra, byl chladný a nedokázal ničím překvapit."

V březnu 2013 Ornella Štiková porodila Josefu Koktovi syna Quentina, který se mohl pyšnit dudlíkem za dva tisíce. Z porodnice odjeli limuzínou. Posléze se chlapcovi rodiče vzali. Na svátek šprýmařů 2020 porodila syna Svena.

 

Články o celebritě

Ornella prozradila pravdu o miminku: Proč navlékla Svena do růžových dupaček?! Ornella prozradila pravdu o miminku: Proč navlékla Svena do růžových dupaček?! Novopečená dvojnásobná maminka Ornella Koktová (27), která dala „na apríla“ život synkovi jménem Sve... číst článek
Ornella je s miminkem doma! Takhle sladce brášku přivítal Quentin (7) Ornella je s miminkem doma! Takhle sladce brášku přivítal Quentin (7) I když musela kvůli zdravotním problémům rodit císařským řezem, tak po pěti dnech ji i s chlapečkem ... číst článek
Ani narození druhého vnoučka je nesmíří: Monika Štiková se drsně navezla do Ornelly! Ani narození druhého vnoučka je nesmíří: Monika Štiková se drsně navezla do Ornelly! Už během reality show Štiky nebylo pochyb o tom, že to mezi Monikou Štikovou (47) a její dcerou Orne... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková