Monika Štiková | Celebwiki.cz

Monika Štiková

Datum narození: 22. 6. 1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

 

Články o celebritě

Štiková (47) se přidala na stranu těhotné Pizingerové (48): Fanoušci jí také gratulují! Štiková (47) se přidala na stranu těhotné Pizingerové (48): Fanoušci jí také gratulují! Nečekaného zastání alfa matky Moniky Štikové se dočkala Vendula Pizingerová, na kterou se kvůli nedá... číst článek
Ani narození druhého vnoučka je nesmíří: Monika Štiková se drsně navezla do Ornelly! Ani narození druhého vnoučka je nesmíří: Monika Štiková se drsně navezla do Ornelly! Už během reality show Štiky nebylo pochyb o tom, že to mezi Monikou Štikovou (47) a její dcerou Orne... číst článek
Monika Štiková oslavovala s kolouškem! Následovaly ale výčitky a výsměch Monika Štiková oslavovala s kolouškem! Následovaly ale výčitky a výsměch Takzvaná „mamma Štiková“ oslavila se svým zajíčkem Petrem Biniasem (23) dvouleté výročí: Přesně tak ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jan Čižinský
Jan Čižinský
zobrazit profil Petr Třešňák
Petr Třešňák
zobrazit profil Josef Mladý
Josef Mladý
zobrazit profil Anna Falcká
Anna Falcká
zobrazit profil Dalibor Horák
Dalibor Horák
zobrazit profil Josef Melen
Josef Melen
zobrazit profil Ivan Adamec
Ivan Adamec
zobrazit profil Jiří Rusnok
Jiří Rusnok