Monika Štiková

Datum narození: 22. 6. 1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

V červenci 2020 se Monika Štiková provdala za o 24 let mladšího hokejistu Petra Biniase.

 

Články o celebritě

Monika Binias (51) si s manželem (26) užívá v Česku: Nahá romantika! Monika Binias (51) si s manželem (26) užívá v Česku: Nahá romantika! Monika Binias, která se proslavila ještě pod příjmením Štiková, si se svým manželem Petrem užívá dov... číst článek
Romantika podle Moniky Binias: Takhle svádí svého o 25 let mladšího manžela! Romantika podle Moniky Binias: Takhle svádí svého o 25 let mladšího manžela! Takzvaná „mamma Štiková" alias Monika Binias (51), kterou nechvalně proslavila svérázná reality show... číst článek
Hořký dojezd Výměny s Ornellou: Drsná slova mámy Moniky Binias! Hořký dojezd Výměny s Ornellou: Drsná slova mámy Moniky Binias! Posledními účastníky hvězdné Výměny manželek byli manželé Josef (66) a Ornella (30) Koktovi. Co o sl... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Marie Kaufmann
Marie Kaufmann
zobrazit profil Dušan Klein
Dušan Klein
zobrazit profil Jiří Běhounek
Jiří Běhounek
zobrazit profil Ivanka Trump
Ivanka Trump
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Michal Švarc
Michal Švarc
zobrazit profil František Ringo Čech
František Ringo Čech
zobrazit profil František Elfmark
František Elfmark