Monika Štiková | Celebwiki.cz

Monika Štiková

Datum narození: 22. 6. 1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

V červenci 2020 se Monika Štiková provdala za o 24 let mladšího hokejistu Petra Biniase.

 

Články o celebritě

Štiková už neví, čím by šokovala? Trojka v posteli! Štiková už neví, čím by šokovala? Trojka v posteli! Svatební noc prožila Monika Štiková (47), nyní Monika Binias, v luxusním pražském hotelu. Se svým za... číst článek
Kráska z Hlasu se vdala! V pohádkových svatebních šatech řekla před Bohem ano Kráska z Hlasu se vdala! V pohádkových svatebních šatech řekla před Bohem ano Zpěvačka s exotickým nádechem Veronika Strapková (30) v sobotu řekla ANO svému příteli Filipovi, se ... číst článek
Zvláštní maturitní fotka Moniky Štikové: Lidem na ní něco nesedí! Zvláštní maturitní fotka Moniky Štikové: Lidem na ní něco nesedí! Sociální sítě v posledních několika dnech zahltily černobílé snímky. Jedná se o novou výzvu s cílem ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Tomáš Horáček
Tomáš Horáček
zobrazit profil Angela Merkelová
Angela Merkelová
zobrazit profil Ago Simitči
Ago Simitči
zobrazit profil Zdeněk Troška
Zdeněk Troška
zobrazit profil Antonín Kratochvíl
Antonín Kratochvíl
zobrazit profil Jaroslava Pokorná Jermanová
Jaroslava Pokorná Jermanová
zobrazit profil Filip Ušák
Filip Ušák
zobrazit profil Vít Kaňkovský
Vít Kaňkovský