Monika Štiková

Datum narození: 22. 6. 1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

V červenci 2020 se Monika Štiková provdala za o 24 let mladšího hokejistu Petra Biniase.

 

Články o celebritě

Také nechápete, co se tam děje? Nejdivočejší Prostřeno! v historii! Také nechápete, co se tam děje? Nejdivočejší Prostřeno! v historii! Nervozita, křik, sprosté nadávky a urážky! Tento týden je v primáckém pořadu Prostřeno! opravdu vese... číst článek
Máma Štika po Prostřenu zuří: Sacher je nikdo! A co řekla o Pojkarové? Máma Štika po Prostřenu zuří: Sacher je nikdo! A co řekla o Pojkarové? Tento týden je Prostřeno! skutečně hodně zajímavé. Oblíbené kulinářské reality show se totiž účastní... číst článek
Prostřeno! se Sámerem a mámou Štikou: Hysterie a kočka v mrazáku! Prostřeno! se Sámerem a mámou Štikou: Hysterie a kočka v mrazáku! Oblíbený kulinářský pořad Prostřeno! bude tentokrát speciální, s hvězdami z titulních stran. O hlavn... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Petr Oukropec
Petr Oukropec
zobrazit profil Václav Hampl
Václav Hampl
zobrazit profil Vladimír Železný
Vladimír Železný
zobrazit profil Jan Graubner
Jan Graubner
zobrazit profil František Matějka
František Matějka
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Vlastimil Válek
Vlastimil Válek
zobrazit profil Jan Sobotka
Jan Sobotka