Monika Štiková | Celebwiki.cz

Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

 

Články o celebritě

Válka rodičů těhotné Ornelly: Kvůli vnoučeti znovu na ostří nože! Válka rodičů těhotné Ornelly: Kvůli vnoučeti znovu na ostří nože! Před rokem se Monika Štiková (47) úplně odřízla od rodiny a žije si svůj sen s mladým hokejistou… číst článek
Ornella Koktová těhotenství tajila 8 měsíců! Teď vyvalila břicho Ornella Koktová těhotenství tajila 8 měsíců! Teď vyvalila břicho Před lety její těhotenství s tehdy ženatým Josefem Koktou (62) znamenalo skandál, ale teď je vše… číst článek
Máma Štiková se bude vdávat: O 24 let mladší zajíček před ní poklekl! Máma Štiková se bude vdávat: O 24 let mladší zajíček před ní poklekl! Když se poprvé začalo psát o jejich vztahu, nikdo nečekal, že vydrží déle než do švestek. A přitom… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Ondřej Tesárek
Ondřej Tesárek
zobrazit profil Adrijana Trpkovič
Adrijana Trpkovič
zobrazit profil Matěj Forman
Matěj Forman
zobrazit profil Tomáš Pitr
Tomáš Pitr
zobrazit profil Vlasta Redl
Vlasta Redl
zobrazit profil František Táborský
František Táborský
zobrazit profil Jan Adensam
Jan Adensam