Monika Štiková | Celebwiki.cz

Monika Štiková

Datum narození: 22.6.1972
Přezdívka: Crazy Pike
Profese: podnikatelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Monika Štiková je matkou Ornelly Štikové Koktové a babičkou Quentina Kokty, kterého dcera zplodila s tehdy zámožným Josefem Koktou.

Zájem veřejnosti a médií si Monika Štiková vysloužila - jak se říká - přes koleno. O rodinu Štikových se totiž novináři začali zajímat poté, co její výstřední dcera Ornella počala dítě s Josefem Koktou, někdejším multimilionářem a majitelem společnosti Česká hudba.

MONIKA ŠTIKOVÁ SI NAŠLA ZAJÍČKA

Podnikatelka Monika Štiková se ale také chtěla na popularitě své dcery přiživit, a tak dělala vše proto, aby se v médiích objevovala co nejčastěji. Nechala se opakovaně fotografovat v plavkách a luxusních oděvech nebo ve společnosti striptérů a objížděla s rodinou společenské akce, kde se to celebritami jen hemžilo.

V létě 2013 Monika Štiková tvrdila, že odmítla nabídku TV Prima moderovat reality show VyVolení. „Lže! Plete si realitu a bujné fantazie a přání,“ komentoval to ale tehdy mluvčí Primy David Vaníček. Její výstřednosti a snaha být neustále na očích vedly k tomu, že ji Josef Kokta veřejně označil za příšernou tchyni.

Rodina Štikových nasekala dluhy. "Z Centrální evidence exekucí vyplývá, že dotyčná čelí osmi exekucím a celková dlužná částka činí bez úroků a nákladů bezmála 620 000 korun," prozradila v září 2013 mluvčí Exekutorské komory Petra Báčová. Kvůli dluhům Monika Štiková začala působit v TV show TV Barrandov Tchyně.

O MONICE ŠTIKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V březnu 2013 se stala babičkou, tehdy totiž Ornella Štiková porodila svému partnerovi (posléze manželoviJosefu Koktovi syna Quentina. Monika Štiková má ještě dceru Charlottu, která se stejně jako její matka a sestra ráda nechává obletovat novináři a neváhá ukázat své polonahé fotografie.

 

Články o celebritě

Zajištěná máma Štiková (47) slaví: Její zajíček (22) to podepsal! Zajištěná máma Štiková (47) slaví: Její zajíček (22) to podepsal! Monika Štiková (47) před časem utekla do Německa, kde našla štěstí po boku o 25 let mladšího hokejisty… číst článek
Konec divokého sexu: Milenec (21) mámy Štikové (46) už prý nemůže! Konec divokého sexu: Milenec (21) mámy Štikové (46) už prý nemůže! Bývalá hvězda reality show Štiky, svérázná Monika Štiková (46), našla lásku v o pětadvacet let mladším… číst článek
Ornella Koktová si prožila peklo: Strach o pokousaného člena rodiny! Ornella Koktová si prožila peklo: Strach o pokousaného člena rodiny! Ornella Koktová (26), manželka zkrachovalého podnikatele Josefa Kokty (62), má za sebou velice nepříjemný… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Emir Kusturica
Emir Kusturica
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Jiří Skalický
Jiří Skalický
zobrazit profil Jindřich Forejt
Jindřich Forejt
zobrazit profil Jiří Bis
Jiří Bis
zobrazit profil Pavel Franěk
Pavel Franěk
zobrazit profil Jan Řeháček
Jan Řeháček