Marek Ošťádal | Celebwiki.cz
Marek Ošťádal

Marek Ošťádal

Datum narození: 28. 8. 1973
Místo narození: Olomouc
Profese: starosta obce Náklo, kandidát STAN na senátora ve volbách 2020
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Stavař Marek Ošťádal se coby dlouholetý starosta obce Náklo ve volbách 2020 stal kandidátem hnutí STAN na post senátora za obvod číslo 66 - Olomouc.

Pracoval mj. jako elektromechanik, řidič, obsluha čerpací stanice. V době, kdy Marek Ošťádal působil coby inspektor strážní služby, v letech 2000 až 2003 absolvoval střední učiliště stavební. Kromě toho, že též podnikal, byl grafikem v tiskárně Twin.

Do politiky Marek Ošťádal vstoupil ve volbách 2010 za Nezávislé a stal se starostou obce Náklo. Funkci opakovaně obhájil. Členem hnutí STAN, jehož byl dříve registrovaným příznivcem, se stal roku 2016.

Právě hnutí STAN Marka Ošťádala vyslalo do senátních voleb 2020 vybojovat křeslo v horní komoře za obvod č. 66 - Olomouc. Mezi jeho priority patří změna sociálního systému státu, všeobecná bezpečnost a snížení byrokratické zátěže obcí a jejich obyvatel.

SEZNAM KANDIDÁTŮ PODLE OBVODŮ NAJDETE ZDE>>

Jedním z největších koníčků Marka Ošťádala je hudba. Hraje na baskytaru ve vlastní kapele s názvem Stracené ráj, což je podle jeho slov jediná skupina na světě, která zpívá v hanáčtině. Dále rád sportuje. Jmenujme např. vodní lyže, sjezdové lyžování, turistika, kolo či plavání.

Marek Ošťádal je ženatý. S manželkou Ivanou má dvě dcery.

O SENÁTNÍCH VOLBÁCH 2020 ČTĚTE ZDE>>

 

 

Další Politici

zobrazit profil Jiří Strýček
Jiří Strýček
zobrazit profil Milouš Jakeš
Milouš Jakeš
zobrazit profil Roman Váňa
Roman Váňa
zobrazit profil Jaroslav Zeman
Jaroslav Zeman
zobrazit profil Pavel Hodáč
Pavel Hodáč
zobrazit profil Jan Mládek
Jan Mládek
zobrazit profil Ivan Strachoň
Ivan Strachoň
zobrazit profil Lukáš Blažej
Lukáš Blažej