Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová je společně s dalšími osobami trestně stíhána v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Babiš líbal „svého“ muže. A do Sněmovny míří Babišová i známý moderátor Babiš líbal „svého“ muže. A do Sněmovny míří Babišová i známý moderátor Monika Babišová nebyla jediná, kdo si na pódiu od vítězstvím opojeného Andreje Babiše vysloužil polibek.… číst článek
Souboj šarmu u urny očima Františky: Vyhrává Babišová, Zemanová na chvostu Souboj šarmu u urny očima Františky: Vyhrává Babišová, Zemanová na chvostu Volby do Poslanecké sněmovny jsou civilní občanskou záležitostí, jež dress code nepřikazuje.… číst článek
Nejdřív dort ve tvaru čapího hnízda, pak debata o Babišově kauze: Chovanec vyrazil na Hrad Nejdřív dort ve tvaru čapího hnízda, pak debata o Babišově kauze: Chovanec vyrazil na Hrad Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) v úterý na Pražském hradě zopakoval Miloši Zemanovi, že nemá… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil David Lafata
David Lafata
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Jiří Vala
Jiří Vala
zobrazit profil Jaroslav Satoranský
Jaroslav Satoranský
zobrazit profil Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
zobrazit profil Anna Stropnická
Anna Stropnická
zobrazit profil František Kaberle
František Kaberle
zobrazit profil Kateřina Bártů
Kateřina Bártů