Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová je společně s dalšími osobami trestně stíhána v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Utrpení Babišové: Takhle si to nepředstavovala! Utrpení Babišové: Takhle si to nepředstavovala! Monika Babišová (43), manželka druhého nejbohatšího Čecha a premiéra České republiky Andreje Babiše,… číst článek
Volby 2018: Drahoš vyhrál Prahu, Zeman zbytek Česka a utkají se v duelech Volby 2018: Drahoš vyhrál Prahu, Zeman zbytek Česka a utkají se v duelech První kolo volby prezidenta v sobotu nerozhodlo o vítězi voleb, prezident Miloš Zeman se za 14 dní… číst článek
Moniku Babišovou zradila slinivka? Babiš u voleb: Má paní je v nemocnici Moniku Babišovou zradila slinivka? Babiš u voleb: Má paní je v nemocnici Premiér Andrej Babiš (ANO) přišel volit v Průhonicích překvapivě sám. Zatímco většinu politiků často… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jiří Babica
Jiří Babica
zobrazit profil Helena Štáchová
Helena Štáchová
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil Václav  Nosek
Václav Nosek
zobrazit profil Eva Kislingerová
Eva Kislingerová
zobrazit profil Martin Škoula
Martin Škoula
zobrazit profil Salma Hayek
Salma Hayek
zobrazit profil Pcheng Li-jüan
Pcheng Li-jüan