Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová je společně s dalšími osobami trestně stíhána v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Monika a Andrej vs. Amal a George:  Všichni hurá do řepky! Monika a Andrej vs. Amal a George: Všichni hurá do řepky! Letos letí barva řepky! Právě v ní se předvedla Monika Babišová (43) po boku svého muže na oficiální… číst článek
Monika Babišová na první cestě v roli ženy premiéra: Manžela vytáhla i na molo Monika Babišová na první cestě v roli ženy premiéra: Manžela vytáhla i na molo Málokterá žena českého premiéra se objevila v posledních letech po boku svého muže na oficiální zahraniční… číst článek
Babiš chce řešit ve Finsku kůrovce, školství a dezinformace. A co tam dělá manželka?  Babiš chce řešit ve Finsku kůrovce, školství a dezinformace. A co tam dělá manželka? Premiér v demisi Andrej Babiš pokračuje v cestách po Evropské unii. V tomto týdnu byl na summitu… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil navždy v
navždy v
zobrazit profil Michael Kmeť - Separ
Michael Kmeť - Separ
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Kryštof Hádek
Kryštof Hádek
zobrazit profil Jan Chvojka
Jan Chvojka
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Jiří Krampol
Jiří Krampol
zobrazit profil Markéta Frösslová
Markéta Frösslová