Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová je společně s dalšími osobami trestně stíhána v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Dražba parády lady Di, Melanie Trump a spol.: Zúčastnit se můžete i vy! Dražba parády lady Di, Melanie Trump a spol.: Zúčastnit se můžete i vy! Nezapomenutelný klasický model od Gianniho Versace, který s oblibou oblékala lady Di. Zlatými… číst článek
Verdikt stylisty: »První rodina« chtěla ladit, ale... Verdikt stylisty: »První rodina« chtěla ladit, ale... Je to velký posun vpřed! První dáma Ivana Zemanová (52) se konečně naučila pracovat se svou postavou,… číst článek
Vyhořel podnik českých celebrit! Prachařová ho otvírala, Babišová tam jedla Vyhořel podnik českých celebrit! Prachařová ho otvírala, Babišová tam jedla V úterý 27. února hořelo v asijské restauraci v centru Prahy, která byla vyhledávaným místem českých… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Margaret Thatcher
Margaret Thatcher
zobrazit profil Kryštof Hádek
Kryštof Hádek
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil David Černý
David Černý
zobrazit profil Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička
zobrazit profil Jan Mleziva
Jan Mleziva
zobrazit profil Martin  Hanzal
Martin Hanzal
zobrazit profil Edward Redmayne
Edward Redmayne