Související celebrity

Životopis

Monika Babišová používala léta jméno svého partnera Andreje Babiše. Jeho manželkou se stala po 23 letech společného soužití. Jméno si, jak tvrdila, změnila kvůli dětem.

Když druhý nejbohatší český občan Andrej Babiš učinil své hnutí ANO 2011 druhým nejúspěšnějším politickým subjektem ve volbách na podzim 2013, přitáhla zájem médií i jeho o dvacet let mladší atraktivní partnerka, blonďatá Monika Babišová. Díky jejímu vzhledu a s poukazem na velmi rozdílný věk si mnozí mysleli, že je jen zlatokopkou a s majitelem Agrofertu je jen kvůli penězům. Ona sama tvrdí, že tomu tak není. V době, kdy politická hvězda Andreje Babiše stoupala, už spolu byli podle jejích slov téměř dvacet let. Monika Babišová je profesí interiérová designérka.

MONIKA BABIŠOVÁ BYLA PRÝ MODELKA

"Jsem zvyklá, že si lidi myslí, že jsem s ním jen kvůli penězům. On je o dvacet let starší, takže to je asi první věc, která lidi napadne, když nás spolu vidí. Když jsme se seznámili, byl zaměstnanec Petrimexu, obchodní ředitel. To sice znamená, že měl asi nějaký ředitelský plat, ale rozhodně to nebyly miliony nebo miliardy," říká Monika Babišová a je to podle ní hlavní důkaz, že jí nejde o peníze. Ostatně Andrej Babiš ji prý po finanční stránce hlídá. "Když si chci koupit něco dražšího, tak se ho vždycky zeptám. Normálně ale nakupuju v běžných obchodech," tvrdí.

Monika Babišová je společně s dalšími osobami trestně stíhána v souvislosti s Čapím hnízdem, respektive s údajným dotačním podvodem.

O MONICE BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Andrejem Babišem se seznámili, když jí bylo dvacet let a jemu čtyřicet. Oba v té době byli zadaní (Andrej Babiš má z tehdejšího manželství dvě děti), oba se rozvedli, ale svatbu dlouho odkládali. Spolu mají dvě děti, kvůli nimž jejich matka přijala jméno BabišováAndrej a Monika Babišovi se vzali po 23 letech, 29. července 2017.

 

Články o celebritě

Tady bydlel Babiš s rodinou za „totáče“. A Moniku svezl v Maroku rychlovlakem Tady bydlel Babiš s rodinou za „totáče“. A Moniku svezl v Maroku rychlovlakem Vzpomínky na Afriku. I tak pojal Andrej Babiš (ANO) část své návštěvy Maroka, kam se vydal na státní… číst článek
Monika Babišová vyrazila s Andrejem do Afriky: Trable v Maroku! Monika Babišová vyrazila s Andrejem do Afriky: Trable v Maroku! Premiér Andrej Babiš vyrazil na státní návštěvu do Maroka, kam sebou vzal i manželku Moniku. Po příletu… číst článek
Moniku pozlobil v Maroku šátek. Babiš zmínil dceřin tenis s princem a psa jako dárek Moniku pozlobil v Maroku šátek. Babiš zmínil dceřin tenis s princem a psa jako dárek Premiér Andrej Babiš i s manželkou Monikou vyrazili na státní návštěvu tentokrát do Afriky. V Maroku… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Markéta Frösslová
Markéta Frösslová
zobrazit profil Ernesto Che Guevara
Ernesto Che Guevara
zobrazit profil Václav Vorlíček
Václav Vorlíček
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa
zobrazit profil Martin Latka
Martin Latka
zobrazit profil Martin Zaťovič
Martin Zaťovič
zobrazit profil Michal Kadlec
Michal Kadlec