Vivien Babišová

Vivien Babišová

Přezdívka: Vivi
Místo narození: Praha
Profese: dcera politika hnutí ANO 2011 Andreje Babiše

Související celebrity

Životopis

Vivien Babišová je dcera šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, který se po volbách 2013 stal vicepremiérem a ministrem financí. A v letech 2017 až 2021 byl premiérem.

Dcera Andreje Babiše, jednoho z nejvlivnějších mužů Česka, Vivien Babišová (narozena 2000) si na Facebooku říká Vivi. Její život, jak sama v médiích připustila, se změnil v jejích třinácti letech, kdy se otec stal jedním z čelních představitelů země a matka celebritou.

VIVIEN BABIŠOVÁ S DÍROU NA BŘÍŠKU

Vivien Babišová má, na co si vzpomene

Rodiče Vivien Babišové jí díky svým penězům mohou umožnit téměř cokoli. Třeba studium na elitní Prague British School, koně, drahou kosmetiku či exkluzivní oblečení a cesty prakticky kamkoli.

Jak ale Monika Babišová řekla Blesku, shodují se na tom, že není dobré, aby Vivi ve škole vzbuzoval pozornost něčím jiným než svými znalostmi. „Vivien se snaží do školy oblékat tak, aby příliš nevyčnívala, aby neměla problémy. Děti dovedou být v tomhle ohledu nepříjemné,“ řekla pro Blesk.cz Monika Babišová, která však současně přiznala, že s dcerou pro nákupy oblečení mají velkou slabost. A obě si to uživají.

„S mámou se občas neshodneme, co zkombinovat.“ A neshodnou se ani na tom, kam nejlépe vyrazit za nákupy: dcera dává přednost Paříži, matka Londýnu. „Ale při nákupech si s mamkou vzájemně radíme,“ pochvalovala si rodinnou spolupráci Vivien Babišová.

Vivien Babišovou sbalil Ital

Jako každá dívka, tak i Vivien Babišová touží po lásce; a seznámila se s Italem. „Ernesto chodí k nám domů, takže to máme plně pod kontrolou. Jeho otec v Česku pracuje ve velké firmě a známe se jako rodiny velmi dobře,“ řekl deníku Aha! Andrej Babiš. „Já jsem v tomto směru velmi liberální,“ komentoval tehdejší ministr financí vztah své dcery a Itala pro deník Aha! 

Babišová miluje koně a hru na kytaru

Vivien Babišová má mladšího bratra Frederika, a ještě dva nevlastní sourozence, jež Andrej Babiš počal dřív, než začal žít s Monikou. Ta si jeho jméno vzala bez svatby, aby jako rodina měli všichni stejné příjmení.

O VIVIEN BABIŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Vivien je se svým životem spokojená. „Miluju koně a hraní na kytaru. Ráda trávím čas s rodinou a přáteli a ráda se učím francouzsky. Miluju si hrát s bráchou a s mými pejsky. Často si kreslím interiéry bytů a domů jako moje máma a někdy také i oblečení,“ napsala Vivien Babišová Blesku.

VÁNOCE A BODYGUARDI U BABIŠOVÝCH 

 

Články o celebritě

Babišová vynesla k soudu kabelku za 14 českých platů. Luxusních birkinek má víc Babišová vynesla k soudu kabelku za 14 českých platů. Luxusních birkinek má víc Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) čelí obžalobě v kauze Čapí hnízdo. K hlavnímu líčení dorazila i je... číst článek
Babiš připouští kandidaturu na prezidenta. A slova o plastice víček, dietě i nové ochrance Babiš připouští kandidaturu na prezidenta. A slova o plastice víček, dietě i nové ochrance Zhubnul, začal cvičit jógu a nechal si odoperovat horní i dolní víčka. Expremiér Andrej Babiš (67, A... číst článek
Vánoce politiků: Zeman se usmál, Babiš byl doma, Schillerová s vnuky. A co nová parta? Vánoce politiků: Zeman se usmál, Babiš byl doma, Schillerová s vnuky. A co nová parta? Politici se nemohli dočkat Vánoc, až si trochu odpočinou. Expremiér Andrej Babiš (ANO) tráví svátky ... číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Sabina Slonková
Sabina Slonková
zobrazit profil Jan Bartoška
Jan Bartoška
zobrazit profil Usáma bin Ládin
Usáma bin Ládin
zobrazit profil Alena Bosáková
Alena Bosáková
zobrazit profil Ondřej Koptík
Ondřej Koptík
zobrazit profil Jitka Pagana
Jitka Pagana
zobrazit profil Barbora Lovasová
Barbora Lovasová