Vivien Babišová | Celebwiki.cz

Vivien Babišová

Místo narození: Praha
Profese: dcera politika ANO

Související celebrity

Životopis

Půvabná Vivien Babišová je dcerou šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, který se po volbách roku 2013 stal vicepremiérem České republiky a zároveň ministrem financí.

Dcera Andreje Babiše, jednoho z nejvlivnějších mužů Česka, Vivien Babišová si na Facebooku říká Vivi. Její život, jak sama v médiích připustila, se změnil v jejich třinácti letech, kdy se otec stal jedním z čelních představitelů země a matka celebritou.

VIVIEN BABIŠOVÁ S DÍROU NA BŘÍŠKU

Rodiče Vivien Babišové jí díky svým penězům mohou umožnit téměř cokoli. Třeba studium na elitní Prague British School, koně, drahou kosmetiku či exkluzivní oblečení a cesty prakticky kamkoli. Jak ale Monika Babišová řekla Blesku, shodují se na tom, že není dobré, aby Vivi ve škole vzbuzoval pozornost něčím jiným než svými znalostmi. „Vivien se snaží do školy oblékat tak, aby příliš nevyčnívala, aby neměla problémy. Děti dovedou být v tomhle ohledu nepříjemné,“ řekla Blesk.cz Monika Babišová, která však současně přiznala, že s dcerou pro nákupy oblečení mají velkou slabost. A obě si to uživají. „S mámou se občas neshodneme, co zkombinovat.“ A neshodnou se ani na tom, kam nejlépe vyrazit za nákupy: dcera dává přednost Paříži, matka Londýnu. „Ale při nákupech si s mamkou vzájemně radíme,“ pochvalovala si rodinnou spolupráci Vivien.

Jako každá dívka, tak i Vivien Babišová touží po lásce; a seznámila se s Italem. „Ernesto chodí k nám domů, takže to máme plně pod kontrolou. Jeho otec v Česku pracuje ve velké firmě a známe se jako rodiny velmi dobře,“ řekl deníku Aha! Andrej Babiš. „Já jsem v tomto směru velmi liberální,“ komentoval ministr financí vztah své dcery a Itala deníku Aha! a dodal, že si je vědom toho, že v patnácti letech je na lásku moc brzy.

Vivien Babišová má mladšího bratra Frederika, a ještě dva nevlastní sourozence, jež Andrej Babiš počal před tím, než začal žít s krásnou Monikou. Ta si jeho jméno vzala bez svatby, aby jako rodina měli všichni stejné příjmení. Vivien je se svým životem spokojená. „Miluju koně a hraní na kytaru. Ráda trávím čas s rodinou a přáteli a ráda se učím francouzsky. Miluju si hrát s bráchou a s mými pejsky. Často si kreslím interiéry bytů a domů jako moje máma a někdy také i oblečení,“ napsala Vivien Babišová Blesku.

VÁNOCE A BODYGUARDI U BABIŠOVÝCH 

 

Články o celebritě

Babišovi odletěla dcera z Česka. A „rozdýchává“ velké pražské zklamání Babišovi odletěla dcera z Česka. A „rozdýchává“ velké pražské zklamání Andrej Babiš (ANO) přiznává rozčarování nad výsledkem ANO v Praze. Do volebního štábu v Kotvě dorazil… číst článek
Módní honička Moniky Babišové: Na silvestra se třpytila, Zemanovi předvedla nudnou vínovou! Módní honička Moniky Babišové: Na silvestra se třpytila, Zemanovi předvedla nudnou vínovou! Monika Babišová (42) si pro tradiční novoroční oběd předsedy vlády s prezidentem, který se koná v… číst článek
Babišovi muži se pochlubili na šéfově svatbě: Tohle jsou naše kočky! Babišovi muži se pochlubili na šéfově svatbě: Tohle jsou naše kočky! Když si šéf bere mladší blondýnku, nemůžeme zůstat pozadu! Jako by si to řekli dva Babišovi z nejvěrnějších… číst článek

Další Všichni

zobrazit profil Michal Navara
Michal Navara
zobrazit profil Usáma bin Ládin
Usáma bin Ládin
zobrazit profil Markéta Matoušová
Markéta Matoušová
zobrazit profil Andrej Babiš jr.
Andrej Babiš jr.
zobrazit profil Milan Říha
Milan Říha
zobrazit profil Leo Steiner
Leo Steiner
zobrazit profil Mariem Mhadhbi
Mariem Mhadhbi
zobrazit profil Ondřej Koptík
Ondřej Koptík